Jedenácté kolo pro Měrkovou

Jedenácté kolo pro Měrkovou
Uherské Hradiště Sport 19 / 03 / 2012

Jedenácté kolo HOPE pětky dopadlo nejlépe pro Věru Měrkovou z Jarošova. Telefonický rozstřel mezi trojicí výherců z minulého kola se uskuteční až tento týden.
V celkovém pořadí patří zatím neoficiálně první příčka Marice Doležalové, druhá Jaromíru Schönovi a třetí Vendule Kadlčíkové. Všichni tipující mohou do středy 21. března do 12 hodin uplatnit případné reklamace svých bodových kont. Pokud se nic nezmění, bude redakce výherce o způsobu převzetí cen informovat.
10 V. Měrková (Jar.).
8 J. Mazurková (UH), L. Jelínek (UH).
7 J. Zemek (UB), Ľ. Pongo (UH), V. Volčík (UH).
6 P. Bukvald (SM), M. Bečica (Mařatice), J. Schön (Mistřice), P. Večeřa (UH), M. Doležalová (UH), I. Mařák (UH), F. Gajdošík (Jar.), J. Omelka (Bánov), A. Hubáček (Kun.), M. Vaškových (UH).
5 V. Kadlčíková (Popovice), M. Bělovský (Kněžpole), F. Rýc (Svárov), M. Měrka (Jar.), M. Weintrittová (Míkovice), D. Hykl (Jar.), M. Omelka (Bánov), P. Gabriel (UH), V. Melichárek (Jar.), P. Svoboda (Mor. Písek), M. Rozsypálek (Jar.), F. Šupka (Kun.), A. Kolaja (Svárov).
4 J. Mazůrek (Kun.).
3 M. Plundrák (Mor. Písek), V. Šimík (Nedakonice), T. Doležal (UH), J. Ludvíček (Boršice), S. Gajdošík (UH), Z. Bělovský (Kněžpole), Z. Brázdil (UH), L. Kalina (UB), Z. Rýc (Svárov), R. Kouřil (UH), Z. Borýsek (UH), M. Janůšek (UH), F. Botek (Kudlovice), A. Pauřík (Kněžpole), K. Blaha (Huštěnovice), R. Holásek (UH).
2 J. Bělovská (Kněžpole), M. Abrhámová (Mařatice), K. Kopeček (UB), E. Ebner (SM), P. Křůmal (Březolupy), M. Ebnerová (SM), F. Křůmal (Březolupy), J. Pauřík (Kun.), P. Ševčík (UB), D. Urban (Nedachlebice).
1 M. Kundera (SM), A. Bukvald (SM), M. Křůmalová (Březolupy), M. Zapletalová (Vlčnov), A. Kolaja ml. (Svárov).

Celkové pořadí
63 M. Doležalová (UH).
56 J. Schön (Mistřice).
55 V. Kadlčíková (Popovice)

54 A. Hubáček (Kun.).
53 M. Měrka (Jar.), L. Jelínek (UH).
52 P. Večeřa (UH), I. Mařák (UH).
51 J. Zemek (UB).
50 A. Kolaja (Svárov), P. Svoboda (Mor. Písek).
49 D. Hykl (Jar.), M. Bečica (Mařatice).
48 M. Rozsypálek (Jar.), Ľ. Pongo (UH).
47 A. Pauřík (Kněžpole).
46 P. Gabriel (UH), F. Botek (Kudlovice), M. Bělovský (Kněžpole), J. Omelka (Bánov).
45 Z. Borýsek (UH), F. Gajdošík (Jar.), M. Plundrák (Mor. Písek), V. Šimík (Nedakonice).
43 K. Blaha (Huštěnovice), J. Ludvíček (Boršice).
42 M. Abrhámová (Mařatice), J. Mazůrek (Kun.), V. Volčík (UH).
41 J. Bělovská (Kněžpole), K. Kopeček (UB), L. Kalina (UB).
40 S. Gajdošík (UH), M. Janůšek (UH), F. Rýc (Svárov).
39 J. Mazurková (UH).
38 Z. Rýc (Svárov), M. Zapletalová (Vlčnov), V. Měrková (Jar.), J. Pauřík (Kun.).
37 D. Urban (Nedachlebice), M. Omelka (Bánov), P. Ševčík (UB).
36 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (SM), F. Šupka (Kun.), V. Melichárek (Jar.).
35 Z. Brázdil (UH).
33 A. Bánovský (Kněžpole).
32 M. Weintrittová (Míkovice).
31 T. Doležal (UH), M. Vaškových (UH).
30 A. Kolaja ml. (Svárov), E. Ebner (SM), A. Bukvald (SM).
27 P. Bukvald (SM), F. Křůmal (Březolupy), R. Holásek (UH).
26 R. Kouřil (UH).
17 M. Ebnerová (SM).
15 M. Křůmalová (Březolupy), A. Krpal (Stříbrnice).
14 L. Krejčiřík (Luhačovice).
12 P. Křůmal (Březolupy).
7 P. Bečicová (Mařatice).
4 A. Doležalová (UH).
2 M. Macela (Mařatice), M. Kučera (UH)

Správné výsledky  11. kola
1. 2:2    2. 5:1 3. 1:0 4. x:x   5. 4:2


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace