Jedenácté kolo pro vlčnovského Javora

Jedenácté kolo pro vlčnovského Javora
Slovácko Sport 22 / 10 / 2015

Jedenáctým vítězem Hamé Slovácké sedmy se stal Jan Javor z Vlčnova, který v tomto kole získal 12 bodů. Z vítězství se může také radovat Antonín Pauřík z Kněžpole, který uspěl v telefonickém rozstřelu. V něm se tipoval počet diváků na zápase Slovácka s Baníkem. Vítězný tip byl 5300, do ochozů ale zavítalo 5134 diváků. Tipy soupeřů: Z. Bělovský 4200, M. Weintrittová 3914, J. Mazurková 4555.
V celkovém pořadí navýšil Roman Kouřil náskok o tři body.
12 J. Javor (Vlčnov).
11 M. Schön (Mistřice).
10 K. Blaha (Huštěnovice), S. Gajdošík (UH), F. Kozelek (Topolná), A. Kolaja (Svárov).
9 Z. Janča (Mistřice), R. Měrka (Mařatice), M. Jančová (D. Němčí), J. Koželuha (Zlechov), P. Krsička (Sušice), F. Vaverka (Huštěnovice), L. Hanáček (UB), P. Jančová (D. Němčí), J. Horký (Nedakonice), M. Kotásková (UH), R. Kouřil (UH), J. Mazůrek st. (Kun.), M. Rozsypálek (Jar.), Z. Křiklava (Osvětimany).
8 P. Ševčík (UB), F. Rýc (Svárov), L. Remeš (Kněžpole), R. Holásek (UH), P. Zelinka (D. Němčí), M. Bělovský (Kněžpole), L. Mikulík (Kudlovice), J. Mazurková (UH), J. Schön (Mistřice), J. Pauřík (Kun.), M. Plundrák (Mor. Písek), L. Zichová (Traplice), J. Srnec (UB), I. Pavolová (Traplice),  J. Ludvíček (Boršice), O. Adamík (Huštěnovice), F. Šupka (Kun.).
7 M. Doležalová (UH), F. Botek (Kudlovice), M. Anger (Jar.), Z. Brázdil (UH), J. Zemek (UB), L. Salvet (Bojkovice), R. Skládal (Buchlovice), J. Červenka (Tupesy), J. Jakšík (Topolná), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Hlavinková (Jar.), V. Melichárek (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv), M. Schönová (Mistřice), M. Hyklová (Jar.), M. Zapletal (Kudlovice), R. Dvouletá (Nedakonice), F. Piňos (Hluk), M. Šurmánek (Jar.), L. Omelková (Bánov), Z. Bělovský (Kněžpole), J. Matulka (UH), V. Měrková (Mistřice), Z. Borýsek (UH), A. Kolaja ml. (Svárov), A. Zpěvák (Sady), F. Kocáb (Nedachlebice), O. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice), V. Remeš (Kněžpole).
6 R. Dvouletý (Nedakonice), J. Hrubošová (Kněžpole), K. Kopeček (UB), Z. Brož (Jar.), I. Kučík (Jankovice), J. Hřib (Šumice), P. Hanáček (Jar.), J. Omelka (Bánov), Z. Mahdalík (Korytná), M. Krsičková (Sušice), I. Mařák (UH), M. Vaškových (UH), M. Weintrittová (Míkovice), L. Kalinová (UB), L. Kovařík (UO), M. Brožová (Jar.), J. Medek (Topolná), D. Hykl (Jar.).
5 J. Čech (UH), Z. Jančová (Ostrava), P. Hlavinka (Jar.), V. Tomáštík (UH), P. Salvet (Bojkovice), M. Janůšek (UH), J. Šurmánek (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice), A. Bánovský (Kněžpole), P. Svoboda (Mor. Písek), Z. Rýc (Svárov), J. Gazdík (UB), M. Čech (Kudlovice), V. Volčík (UH), P. Večeřa (UH), M. Kadlčík (Topolná).
4 A. Šurmánková (Jar.), A. Pauřík (Kněžpole), L. Zelinková (D. Němčí).
3 L. Kalina (UB).
2 M. Kundera (SM), M. Měrka (Mistřice).
1 J. Kazík (Sušice), J. Bělovská (Kněžpole).

Průběžné pořadí
86 R. Kouřil (UH).
83 M. Zapletal (Kudlovice), A. Kolaja (Svárov).
82 O. Adamík (Huštěnovice), L. Kalinová (UB), R. Dvouletý (Nedakonice).
80 L. Kovařík (UO), M. Šurmánek (Jar.), J. Jakšík (Topolná), A. Pauřík (Kněžpole).
79 J. Mazurková (UH).
77 M. Hlavinková (Jar.), J. Hřib (Šumice), M. Janůšek (UH).
76 M. Anger (Jar.), I. Mařák (UH), Z. Brož (Jar.), V. Kadlčíková (Popovice).
75 Z. Borýsek (UH), J. Horký (Nedakonice), M. Rozsypálek (Jar.).
74 J. Schön (Mistřice), L. Omelková (Bánov).
73 P. Ševčík (UB), M. Brožová (Jar.), J. Medek (Topolná), F. Kozelek (Topolná), P. Krsička (Sušice).
72 J. Omelka (Bánov), J. Koželuha (Zlechov), P. Zelinka (D. Němčí).
71 F. Vaverka (Huštěnovice), Z. Mahdalík (Korytná), M. Kadlčík (Topolná), J. Javor (Vlčnov).
70 L. Zichová (Traplice), P. Salvet (Bojkovice), J. Matulka (UH), Z. Bělovský (Kněžpole).
69 R. Měrka (Mařatice), J. Červenka (Tupesy), L. Mikulík (Kudlovice), F. Botek (Kudlovice), P. Svoboda (Mor. Písek), K. Kopeček (UB).
68 R. Dvouletá (Nedakonice), J. Čech (UH), M. Jančová (D. Němčí).
67 F. Šupka (Kun.), M. Schön (Mistřice), M. Krsičková (Sušice), A. Zpěvák (Sady), D. Hykl (Jar.), K. Blaha (Huštěnovice), V. Měrková (Mistřice).
66 J. Zemek (UB), J. Šurmánek (Jar.), J. Ludvíček (Boršice), I. Pavolová (Traplice), M. Plundrák (Mor. Písek), F. Rýc (Svárov).
65 M. Schönová (Mistřice).
64 J. Pauřík (Kun.), L. Hanáček (UB), J. Gazdík (UB), L. Remeš (Kněžpole), M. Weintrittová (Míkovice), P. Večeřa (UH).
63 Z. Rýc (Svárov), V. Remeš (Kněžpole).
62 A. Trávníčková (Traplice), F. Kocáb (Nedachlebice), V. Melichárek (Jar.), F. Lukeš (Nivnice).
61 P. Hlavinka (Jar.).
60 V. Volčík (UH), M. Hyklová (Jar.), J. Mazůrek st. (Kun.).
59 L. Kalina (UB), I. Kučík (Jankovice), J. Mazůrek ml. (Kun.), M. Doležalová (UH), O. Hlavinka (Jar.).
58 S. Gajdošík (UH), Š. Kret (D. Němčí), L. Mikulka (Spytihněv).
57 Z. Brázdil (UH), P. Jančová (D. Němčí), M. Čech (Kudlovice).
56 J. Srnec (UB).
54 J. Kazík (Sušice).
53 Z. Křiklava (Osvětimany), J. Hrubošová (Kněžpole).
52 A. Kolaja ml. (Svárov).
51 P. Hanáček (Jar.), L. Svoboda (Podolí), M. Kotásková (UH).
49 M. Měrka (Mistřice).
47 R. Holásek (UH), M. Kundera (SM).
45 M. Vaškových (UH), M. Bělovský (Kněžpole), V. Tomáštík (UH).
44 Z. Jančová (Ostrava).
43 A. Krpal (Stříbrnice).
42 A. Bánovský (Kněžpole), F. Piňos (Hluk).
41 I. Štefko (UB).
37 A. Ševčíková (UB).
32 M. Juřík (UH), L. Salvet (Bojkovice).
31 J. Bělovská (Kněžpole).
25 V. Horká (Buchlovice).
24 R. Skládal (Buchlovice), T. Doležal (UH).
23 V. Jančík (Jar.), Z. Janča (Mistřice).
11 M. Katrňák (Kudlovice).
10 L. Zelinková (D. Němčí), J. Mikulková (Spytihněv).
8 J. Kalus (UH).
7 D. Hyklová (Jar.).
6 P. Kalina (UB), O. Prokeš (Kun.).
5 P. Štefaník (Vlčnov), K. Blaha ml. (Huštěnovice), K. Hezucká (Jar.).
4 A. Šurmánková (Jar.).
3 P. Janošek (Kudlovice), A. Snopek (UH).
1 T. Mikulka (Topolná).

VÝSLEDKY 11. KOLA
1. 2:1   2. 3:5   3. x:x   4. 2:1   5. 1:1   6. 5:1   7. 1:2

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace