Kalina točil jedenáctku

Kalina točil jedenáctku
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 14 / 08 / 2023

Jak plichta dvou slováckých týmů, tak hlucký úspěch s dalšími drobky vynesly na první místo tipéra Ladislava Kalinu z Uherského Brodu. Kdyby veštil i přešlap Starého Města, bral by mnohem více. I tak za "jedenáctku" na něj v recepci DOBRÉHO DNE čeká dárkové balení vína od Mojí vinotéky. Gratulujeme!

11 L. Kalina (UB).
10 A. Zpěvák (Sady), A. Bánovský (Kněžpole).
9 J. Medek (Topolná), F. Kozelek (Topolná), Z. Žiška (Traplice), M. Jančová (Dolní Němčí).
8 I. Kučík (Jankovice), J. Horký (Nedakonice).
7 P. Večeřa (UH), J. Schneider (UH), F. Rýc (Svárov), J. Mazůrek (Kunovice), V. Marášek (Nedachlebice), Z. Bělovský (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole).
6 R. Holásek (UH), T. Doležal (UH), J. Ježková (Dolní Němčí), M. Doležalová (UH), P. Ševčík (UB), Z. Mahdalík (Korytná), M. Rozsypálek (Jarošov), J. Šurmánek (UH), V. Popelka (Strání), M. Kotásková (UH), M. Bartošík (UH), V. Vlk (Jalubí), M. Šurmánek (Jarošov), V. Vašková (Mařatice), V. Hruboš (Břestek), J. Hřib (Šumice).
5 L. Bartoňová (Buchlovice), D. Marášek (Nedachlebice), V. Kadlčíková (Popovice), F. Kocáb (Nedachlebice), V. Volčík (UH), S. Soukup (Nedachlebice), F. Hráček (UH).
4 O. Bláha (Mistřice), H. Janíková (Strání), J. Pauřík (Kunovice), A. Kolaja (Svárov), L. Kocábová (Nedachlebice), Z. Rýc (Svárov), L. Hanáček (UB), V. Jančík (Jarošov), J. Čech (UH), M. Kundera (STM), J. Matulka (UH), M. Straka (Huštěnovice), K. Garžík (UH), A. Pauřík (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice).
3 K. Blaha (Huštěnovice), J. Tóth (Strání), L. Kalinová (UB).
2 L. Lekeš (Bánov).

Celkové pořadí po dvou kolech

16 L. Kalina (UB).
15 M. Doležalová (UH).
14 Z. Žiška (Traplice), I. Kučík (Jankovice).
12 M. Šurmánek (Jarošov), V. Popelka (Strání), A. Zpěvák (Sady).
11 F. Kozelek (Topolná), A. Kolaja (Svárov), M. Jančová (Dolní Němčí), A. Bánovský (Kněžpole), V. Remeš (Kněžpole), J. Medek (Topolná).
10 J. Horký (Nedakonice), V. Marášek (Nedachlebice), D. Marášek (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), M. Jakšík (Nedachlebice), F. Rýc (Svárov), J. Mazůrek (Kunovice), V. Vašková (Mařatice), V. Vlk (Jalubí).
9 Z. Bělovský (Kněžpole), P. Ševčík (UB), L. Bartoňová (Buchlovice), J. Schneider (UH), R. Holásek (UH), J. Šurmánek (UH), T. Doležal (UH), M. Bartošík (UH), Z. Mahdalík (Korytná), F. Kocáb (Nedachlebice).
8 V. Hruboš (Břestek), J. Ježková (Dolní Němčí), F. Hráček (UH), M. Rozsypálek (Jarošov), V. Volčík (UH), M. Kundera (STM), J. Hřib (Šumice).
7 L. Kocábová (Nedachlebice), A. Pauřík (Kněžpole), K. Garžík (UH), M. Schön (Mistřice), L. Kalinová (UB), H. Janíková (Strání), V. Kadlčíková (Popovice).
6 S. Soukup (Nedachlebice), J. Pauřík (Kunovice), M. Kotásková (UH), V. Jančík (Jarošov), O. Bláha (Mistřice), K. Blaha (Huštěnovice), J. Čech (UH), L. Hanáček (UB), J. Matulka (UH), M. Straka (Huštěnovice), Z. Rýc (Svárov).
5 L. Lekeš (Bánov).
3 J. Tóth (Strání), V. Jahoda (Nivnice), D. Adamek (UH).
2 O. Adamík (Huštěnovice).

Tagy článku

TOPlist