Jednou hej, podruhé ouvej

Uherské Hradiště Sport 03 / 11 / 2011

Vítězství i porážku si připsali v Středomoravské lize házenkáři  Uh. Hradiště. Ve třináctičlenném pelotonu jim tak patří desátá pozice.
UH. HRADIŠTĚ  - Luhačovice 31:23
Třiadvacet minut každý chvilku tahal pilku. Ale pak se domácím podařila pětibranková šňůra, která jim zajistila poločasové vedení 15:10. Po obrátce už domácí jednoznačně kontrolovali hru a zápas proměnili ve svou druhou letošní výhru. „Trhák na konci prvního poločasu nás nakopl, na výsledek měl rozhodující vliv,“ je přesvědčen vedoucí týmu Pavel Blaha. Poločas: 15:10.
UH. HRADIŠTĚ: Chaloupka, Polešovský - Hospodářský 2, Kašný, Vacula 8, Růžička, Bureš 1, Svoboda 6, Čechmánek 2, Blaha 5, Pčenčík 7/1.
Litovel B  - Uh. Hradiště 40:27
Na Hanou odjelo jen osm statečných hradišťských borců, včetně dvou brankářů. Jelikož hosté po celý zápas nestřídali, vydrželi se silami jen do stavu 14:13. V závěru poločasu domácí čtyřbrankovou šňůrou odskočili na 18:13 a po změně stran už hráčům Slovácké raketovým tempem ubývaly síly. „Se sedmadvaceti vstřelenými góly můžeme být spokojeni, ale čtyřicet obdržených je až příliš,“ uvedl po zápase Blaha. Poločas: 18:14
UH.  HRADIŠTĚ: Chaloupka, Polešovský - Hospodářský 2, Bureš 5, Svoboda 3, Čechmánek 3, Blaha 7, Pšenčík 7/1.