Jenom bod

Jenom bod
Slovácko Sport 08 / 06 / 2011

Morkovice - Hluk 3:1 (2:1)
 Neuplynula ani minuta hry a po střele Hlaváčka, kterou brankář Hluku pouze vyrazil, vstřelil Žourek vedoucí branku. Na 2:0 zvýšil přesnou střelou k tyči Hladký. Hosté snížili A. Machalou, kterého domácí nechali hlavičkovat z malého vápna. V 58. min. domácí krásným volejem zvýšili na 3:1. Rozhodčí Mejzlík. Diváků 130.
Hluk: Fojtík - Miroš, Jurácek, A. Machala, J. Machala, Botek, Dufka, Zalubil, O. Machala, Radoch, Minařík. Střídali Šimčík, Straka.
Holešov - Dol. Němčí 2:0 (1:0)
Skóre otevřel ve 26. min. Křenek, který umístěnou střelou poslal domácí do vedení. V 50. a 55. min. rozhodčí neuznal domácím dva góly pro postavení mimo hru. Regulérní branky domácí dosáhli až v 76. min., kdy Sedlařík připravil gólovou přihrávku pro Marka a ten se nemýlil. Rozhočí Tkadlec, 80 diváků
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Kadlček, Zimčík, Krchňaček P., Pochylý, Stojaspal K., Bída, Stojaspal T., Cmol, Stojaspal M., Střídali: Jančář.
Slušovice - O. N. Ves 0:0
 V první půli byli hosté nebezpeční při protiútocích, ale Novoveští se do vyložené šance nedostali. Po přestávce se hra přiostřila a aktivita se přenesla na kopačky hostí. Největší šanci měl v 82. min. hostující Kadaš, s jehož umístěnou hlavičkou si brankář Juřík s velkou námahou poradil. Rozhodčí Houdek, 80 diváků
O. N. Ves: Boček - Kadaš, Franta, Zálešák R., Zálešák M., Píštěk, Máčala, Sládeček, Galuška, Pokorný, Straka.
Provodov - Luhačovice nehráno pro nezpůsobilý terén, hraje se 15. 6., Vsetín - Val. Klobouky nehráno pro nezpůsobilý terén, Kateřinice - Spytihněv 1:2 (0:1), Vel. Karlovice  - Chropyně 4:2 (1:1), 1.Valašský FC  - Vigantice 0:1 (0:1)