Ještě posilují, lákají Antonoviče!

Ještě posilují, lákají Antonoviče!
Uherské Hradiště Sport 23 / 11 / 2010

Hokejisté Uh. Hradiště vybředají z krize, jeho dres premiérově oblékl Rapant z Hodonína

Kádr druholigových hokejistů HC Uherské Hradiště se rozrostl o další jméno. Jednu ze skříněk v kabině zabral pětadvacetiletý útočník Michal Rapant, který přichází na hostování z Hodonína. A vedení klubu chystá ještě jednu pecku, na spadnutí je totiž příchod forvarda Radima Antonoviče z polského Zaglebie Sosnowiec.
Rapant není fanouškům ze Slovácka neznámý, neboť loni krátce oblékal dres Uherského Ostrohu. V premiéře přinesl Uh. Hradišti štěstí. Jeho nový chlebodárce totiž v sobotu ukončil jedenáctizápasovou šňůru bez vítězství, když senzačně vyplenil Prostějov (3:2). „Naskočil do třetí útočné formace, ale po zranění Andrýska se přesunul do druhé. Je srdcař, bojovník, určitě bude přínosem,“ je přesvědčený Petr Sakrajda, kouč aktuálně třináctého týmu druhé ligy, který lanaří ještě větší útočné eso.
Na levý břeh řeky Moravy má totiž nakročeno Radim Antonovič, bývalý prvoligový borec Prostějova a Šumperka. Devětadvacetiletý forvard rozehrál sezonu v polské nejvyšší soutěži, v níž hájil barvy HC Zaglebie Sosnowiec. „Angažmá ale ukončil a má zájem hrát v Uh. Hradišti, bydlí totiž v Luhačovicích. Věřím, že v týdnu jeho příchod dotáhneme do zdárného konce,“ říká Sakrajda.
V Uherském Hradišti se tak možná blýská na lepší časy. Ostatně už poslední zápasy naznačují, že krize už je za branami města... „Jestli je to nejhorší za námi, to se ještě uvidí. Každopádně jsme vítězství potřebovali jako sůl,“ ví moc dobře zkušený kormidelník. Skalp Prostějova zařídil Josef Mikeš, který dva góly zařídil sám a u třetího asistoval. „A přitom si zapomněl hokejky, měl půjčené od Jury Staška. Příště mu je asi schováme,“ usmívá se Sakrajda, jehož výběr čeká v sobotu důležitý duel s posledním Uničovem. „Bereme jen tři body,“ zní unisono z hradišťské kabiny.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace