Ježkův hattrick za devět minut

Slovácko Sport 08 / 10 / 2015

Okresní přebor

D. Němčí B - Uh. Ostroh 7:3 (3:1)
Branky: 33. (p), 37., 42. Ježek Vít, 66., 88. Světinský A., 60. Kadlček R., 84. Tinka T. - 44. Čápek J., 73. Procházka Z., 80. Pavlas Z. ŽK: 59. Tinka T., 67. Šmehlík J. - 31. Kusák R. Diváci: 118.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Tokoš, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Škařupa P. - Tinka T., Šmehlík J., Světinský A. (90. Bršlica Z.), Stojaspal M., Pochylý M., Krchnáček R. (78. Mikulec M.), Kadlček R., Ježek Vít, Hlaváček J., Ježek P.
Trenér: Marek Pochylý.
Uh. Ostroh: Hudeček J. (53. Mrkva J.) - Procházka Z., Pavlas Z., Nováček T., Mrkva T., Kusák R. (77. Jáně F.), Kovařík M., Knotek A. (46. Kovács T.), Durna M., Čápek J., Větříšek A.
Trenér: neuveden.
Až ve 33. minutě fauloval hostující Mrkva v pokutovém území a Vít Ježek se z pokutového kopu nemýlil, 1:0. Domácí i nadále tlačili a ve 37. minutě se překvapivou střelou k pravé tyči prosadil opět Ježek. Na 3:0 upravil ve 42. minutě opět Ježek, který tak během devíti minut docíli čistého hattricku. Hostům se ve 44. minutě po rohu podařilo snížit Čápkem. Hosté museli nuceně v 53. minutě vystřídat gólmana Hudečka, i když předvedl i několik dobrých zákroků. V 60. minutě přidal čtvrtou branku domácí kapitán Kadlček. O šest minut později prokličkoval obranou Světinský a vsítil pátou branku. V 73. minutě hostující Procházka snížil na 5:2. V 80. minutě přidali Pavlasem třetí branku. Závěr utkání ovšem domácí zvládli a přidali ještě dvě branky. V 84. minutě Tinkou a v 88. minutě Světínským.
Nejlepší hráči: Vít Ježek - Zdeněk Procházka

Nezdenice - Hluk B 0:2 (0:1)
Branky: 36. Hrdina I., 56. Soviš T.
ŽK: 20. Šašinka O., 45. Janík D. - 61. Chytil R. Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jiří Uličník (laik), Jiří Straka (laik).
Nezdenice: Zábranský M. - Šašinka O., Struhař P., Kolínek L., Kociňák T., Kandrnál P., Kalina P., Jurásek L., Janík D., Jančařík J. (73. Valter L.), Gabrhel R.
Trenér: Jaroslav Kociňák.
Hluk B: Fojtík J. - Tinka T., Štipčák R. (46. Soviš T.), Minařík M., Kryl Pavel, Janča P., Chytil R., Hrdina I., Hrabal P., Dufka J., Abrhám R.
Trenér: Vlastimil Marek.
V utkání týmů z chvostu tabulky byli hosté lepším mužstvem. Diváci se hrou mužstev nudili a mnoho šancí neviděli. Domácí zahrozili ve 34. minutě Gabrhelem, který vybojoval míč na polovině a postupoval sám na Fojtíka, ale nepromněnil. O dvě minuty později domácí na půlce Hluku špatně rozehráli a toho využili hosté, kteří založili rychlý protiútok a Hrdina otevřel skóre. Druhý poločas opět patřil hostům. V 54. minutě po trestném kopu domácích Kalina hlavičkoval těsně nad. V 56. minutě zatáhli míč k brankové čáře a centrovaný míč našel na penaltě osamoceného Soviše, který zvýšil na 0:2. Domácí hrozili rychlými protiútoky, ale střely Šašinky se neujaly, a proto si hosté odvezli zaslouženě tři body.
Nejlepší hráči: Oldřich Šašinka - Igor Hrdina

Bánov - Drslavice 0:4 (0:3)
Branky: 6., 57. Vidrman T., 36. Vystrčil M., 42. vlastní.
ŽK: 29. Hroch M., 85. Machálek J. (Drslavice A). Diváci: 150.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Vojtěch Jahoda, Břetislav Polanský (laik).
Bánov: Holomek R. (46. Skalník D.) - Vaňhara J. (81. Bulejko P.), Suchánek P., Polanský L. (67. Velecký R.), Polák V., Martinka P., Mahdalíček P., Mahdalíček J. (73. Mahdal D.), Lux R., Horňák P. (70. Polanský T.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vystrčil M., Vidrman T., Šrámek M., Orlovský M. (74. Švajda D.), Mikulinec R. (65. Pijáček L.), Machálek J., Machálek I., Máčala R. (80. Přecechtěl P. ml.), Kňazeje T.
Trenér: Přemysl Přecechtěl.
Již v 6. minutě se hosté ujali vedení, domácí brankář neudržel míč a Vidrman dorazil míč do branky. V 8. minutě domácí nevyužili šanci k vyrovnání, když kopali nepřímý volný kop. Ve 36. minutě po rohu hostující Vystrčil zvýšil na 0:2. Ve 38. minutě šel sám na gólmana domácí Horňák, ale šanci nevyužil. Ve 42. minutě  si domácí Suchánek vstřelil vlastní branku. Ve druhém poločase hosté po chybě obrany zvýšili na 0:4 zásluhou Vidrmana. V 83. minutě domácí nastřelili břevno. Hosté dohrávali utkání v poklidu a byli po všech stránkách lepším mužstvem a zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Pavel Martinka - Tomáš Vidrman

Havřice - Bílovice 5:2 (3:1)
Branky: 22., 40. Rachůnek T., 8. Josefík S., 63. Franc Z., 88. Maršálek M. - 28. Fojtík P., 77. Čechmánek O. ŽK: 30. Crla T. - 48. Dujka J. Diváci: 120.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Lumír Maršálek (laik), Richard Pospíšil (laik).
Havřice: Bania J. - Uherek M., Slavětínský R. (83. Bania M.), Rachůnek T., Masařík P., Klusák M., Josefík S., Franc Z. (70. Moštěk M.), Doležálek D. (74. Maršálek M.), Crla T. (46. Pokorný D.), Buráň R.
Trenér: Václav Zámečník.
Bílovice: Hanáček L. - Zlatý I. (34. Dujka F., 75. Čejka M.), Zlámal Z., Pravdík M., Otáhal L., Matějík J. (72. Dostálek A.), Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O., Věrný R., Fojtík P.
Trenér: František Kukla.
Již v 8. minutě si na přihrávku naběhl domácí Josefík a nedal brankáři šanci. Domácí byli aktivnější a dočkali se druhé branky, ve 22. minutě Rachůnek se nejlépe zorientoval ve skrumáži, 2:0. Hosté to nevzdali a ve 28. minutě snížil Fojtík, který si potáhl míč do šestnáctky a střelou k tyči snížil, 2:1. Domácí byli stále aktivnější a ve 40. minutě Rachůnek hlavou z rohu zvýšil na 3:1. Ve druhém poločase byli domácí stále aktivnější a v 63. minutě zvyšoval na 4:1 Franc. Hosté snížili v 77. minutě, kdy se po špatném odkopu domácí obrany trefil Čechmánek - 4:2. V 88. minutě domácí Maršálek potáhl míč do šestnáctky upravil na konečných 5:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Rachůnek - Ondřej Čechmánek

Jarošov - Šumice 2:3 (2:2)
Branky: 34. Staroba R., 39. Šipka J. - 32., 45. Kelíšek M., 81. Pilka S.
ŽK: 45. Kunovský R. (Šumice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Adam Snopek (laik), Václav Ondřej (laik).
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J., Staroba R. (85. Malina L.), Omelka Martin, Omelka Marek, Laga D. (80. Kamočai L.), Krejčiřík Z., Kováč Pa. (60. Stojaspal M.), Kováč O. (46. Jančík V.), Kaštánek M. (14. Jančík M.), Bobčík P.
Trenér: Radek Vyoral.
Šumice: Šidlo M. - Žampach J., Šmíd L., Pilka S. (85. Valášek P.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej T., Kunovský R., Kelíšek M., Juřeník M. (46. Mach M.), Jahoda D. (88. Marek V.). Trenér: Martin Zicha.
Utkání v Jarošově mělo velký náboj hned od začátku. V 15. minutě se dostal do šance Šipka, ale z velkého vápna nastřelil jen břevno. Skóre otevřel ve 32. minutě Kelíšek střelou k tyči 0:1. Jarošov bleskově odpověděl a to když hlavou ve 34. minutě vyrovnával Staroba. Ve 39. minutě unikl Šipka a poslal Jarošov do vedení 2:1. Jenž poslední slovo prvního poločasu měli Šumice, ve 45. minutě střelou z vápna vyrovnával opět Kelíšek. Druhý poločas postrádal vše co nabídl první poločas, Jarošovu se nedařilo vůbec nic a hosté ze Šumic se tlačili stále víc dopředu. Z nevýrazné hry vybočuje jen 81. minuta, kdy Pilka obešel dva domácí obránce a prostřelil jarošovského gólmana, 2:3.
Nejlepší hráči: Petr Bobčík - Josef Pančocha

Sušice - Slavkov 1:4 (1:2)
Branky: 41. Janošek P. - 39., 57. Stojaspal R., 11. Chovanec M., 62. Mančík M.
ŽK: 50. Šur V., 56. Chmelař P., 85. Ludvíček M. - 52. Jankůj M. Diváci: 66.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Aleš Jurák (laik), Miroslav Mančík (laik).
Sušice: Lašák Z. - Šur V., Šlechta J. (78. Hejda A.), Příplata F., Mikulík M., Ludvíček M., Lahola I., Janošek P. (73. Omachlík D.), Chmelař P. (62. Mikulík M.), Hastík P. (84. Šrámek V.), Fojtášek V.
Trenér: Radek Pekárek.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Stojaspal R. (85. Pištěk M.), Polášek B. (58. Sedlář A.), Peter O. (78. Rožnovský T.), Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Chovanec M. (62. Šimek P.), Halík J., Habarta J.
Trenér: Miroslav Mančík.
V 11. minutě chyboval na velkém vápně domácí Chmelař, k míči se dostal hostující Chovanec a otevřel skóre zápasu 0:1. Ve 25. minutě střílel z dvaceti metrů domácí Šur, ale gólman hostí jeho šanci vychytal. Ve 39. minutě zahrávali hosté přímý volný kop, nejlépe se zorientoval Stojaspal a z malého vápna zvýšil na 0:2. Ve 41. minutě zahrávali domácí přímý volný kop, na který si naběhl Janošek a hlavou snížil na poločasové skóre 1:2. V 57. minutě se třetí branky dočkal Stojaspal, kdy z malého vápna patou vystřelil k levé tyči, 1:3. V 62. minutě z velkého vápna vystřelil dělovku Mančík a stanovil konečný výsledek 1:4. Zbytek utkání se dohrávalo v poklidném tempu.
Nejlepší hráči: Martin Mikulík - Marek Mančík