Jiskra čepovala Nedakonicím desítku

Slovácko Sport 15 / 10 / 2015

I. B sk. C

Staré Město - Nedakonice 10:0 (4:0)
„Dejte jim deset,“ křičeli diváci ve Starém Městě na své hráče, když v tomto kole válcovali svého soka z Nedakonic. Na straně domácích se prosadil čtyřikrát Salay a hattrick zaznamenal Doseděl. Jedinou kaňkou pro tým ze Starého Města může být zbytečná červená karta Vávry v závěru zápasu. Branka: Salay 4, Doseděl 3, Šmatelka, Trubačík, Bělaška.

Ořechov - Kunovice 3:0 (1:0)
V průběhu celého střetnutí byli domácí na hřišti lepším celkem a konečně skóre 3:0 je vypovídající. Pojišťovací branky však padaly v Ořechově až ve druhém dějství. Branka: Trlida, Sklenka, Žák.

Nivnice - Koryčany 1:2 PK (1:0)
V Nivnici bylo k vidění střetnutí prvního s druhým týmem tabulky. V chladném počasí začali lépe Nivničtí. Hned v 8. minutě se prosadil Kostelník a domácí diváci věřili, že výkon jejich fotbalistů bude po vedoucí trefě ještě lepší. Nestalo se. Koryčany po změně stran převzaly otěže zápasu a v taktické bitvě byly lepším týmem. Dokázaly srovnat a několikrát byly také blízko otočení skóre na svou stranu. Nivnice se dokázala se štěstím ubránit a došlo tak na pokutové kopy. V nich obstáli lépe hosté (4:5). Branka: Kostelník.

Jalubí - Morkovice B 2:1 (0:0)
Jalubí si brousilo zuby na rezervu Morkovic, jež se i nadále drží v klidném středu tabulky. Předposlední celek byl v zápase velice blízko třem bodům, v 90. minutě však zkazil radost Jalubí hostující Skácel, jenž srovnal. V penaltách byli lepší však domácí (3:1) Branky: Vrábl.

O. N. Ves - Prakšice 1:2 (0:0)
Vyrovnané utkání načal svou trefou až v 78. minutě prakšický Dynka. Důležitá branka Juráka z 88. minuty zaručila, že ani kontaktní gól domácího Franty už nebude mít žádný vliv na to, že si Prakšice povezou překvapivou, nicméně cennou výhru z Ostr. Nové Vsi. Branky: Franta - Dynka, Jurák.

Buchlovice - Zborovice 1:2 PK (0:1)
Ve 27. minutě dokázali hosté svou mírnou převahu přetavit ve vedoucí branku. Dvanáctý celek tabulky ale nic nezabalil a díky zlepšenému výkonu ve druhém poločase zaslouženě srovnal. Víc branek už diváci neviděli a také v Buchlovicích tak muselo dojít na penalty. V nich urvali bonusový bod hráči Zborovic. Branka: Křiva

1.FC Slovácko C - Zlechov 2:0 (0:0)
Céčko Slovácka si v tomto zápase poradilo se Zlechovem, byť kladl soupeř výrazný odpor celý první poločas. Dvě trefy domácího Bučáka ve druhé pětačtyřicetiminutovce však mají za následek to, že se ve formě hrající Slovácko dotáhlo na špici tabulky. Branky: Bučák 2.