Jiskra zase kopala penalty, podruhé zhasla

Slovácko Sport 10 / 09 / 2015

I. B sk. C

Staré Město - Ořechov 1:2 PK (1:1)
Fotbalisté Jiskry asi milují dramata. Z pěti zápasů totiž jejich souboj už počtvrté vyústil v penaltovou loterii. Jejich bilance? 2:2. Ořechovští zůstávají na penalty stoprocentní. Domácí přitom skórovali už v 9. minutě, ale další šance zazdili, což soupeř potrestal. Branky: Šmatelka - Březina.
Kunovice - Zlechov 2:0 (1:0)
Zlechov na kolenou. Neporazitelnost armády trenéra Jiřího Klvani skončila na kunovické Bělince. Jejich zbraně otupila rychlá branka, ze které se už nevzpamatovali. Po obrátce sice usilovali o vyrovnání, ale jejich snahu definitivně uťal šestým gólem v sezoně Dušan Klvaňa. Branky: Lahodný, Klvaňa.
Jalubí - 1.FC Slovácko C 2:1 PK (0:1)
Dva body získávají hráči Jalubí. Nad rezervou Slovácka se rodilo vítězství těžce, ale přece jenom. Slovácko otevřelo ve 23. minutě skóre zásluhou Davida, Jalubí však po přestávce dokázalo odpovědět. Bonusový bod urvali Jalubští po vítězství 6:5 na pokutové kopy. Branky: Doseděl - David.
Morkovice B - Buchlovice 4:1 (1:1)
Ani branka kapitána Buchlovic těsně před koncem prvního poločasu nerozhodila hráče Morkovic B. Ti ve druhém poločase dokázali odpovědět hned třemi zásahy do sítě buchlovického gólmana Kučíka a po zásluze tak odjíždějí bez zisku jediného bodu.  Branky: Koláček, Dutka, Šimoňuk, Štětina - Křiva.
Nedakonice - Prakšice 2:1 (0:1)
Také Nedakonice mohou po tomto kole slavit. V 5. kole 1.B třídy přivítaly na svém hřišti celek Prakšic, jenž figuruje v klidném středu tabulky. Hosté šli v utkání do vedení, zásluhou domácího Peteka se ovšem podařil Nedakonicím parádní obrat. V 90. minutě přidal útočník svůj druhý gól a rozhodl o vítězství domácích. Branky: Petek 2x - Ulčík.
Nivnice - Ostr. Nová Ves 1:0 (0:0)
Na nivnické hody k vidění brankové hody v utkání domácího celku s Ostr. Novou Vsí nebyly. Gólové chudý zápas rozhodli Nivničtí jediným zásahem v 63. minutě a nadále tak setrvávají v čele tabulky. Zato hosté jsou stále na předposledním místě se ziskem pouhých čtyř bodů. Branka: Lukeš.
Koryčany - Zborovice 1:0 (0:0)

autor: kej, ceh