Josef Mucha: Ve hře je stále ještě dvanáct bodů

Josef Mucha: Ve hře je stále ještě dvanáct bodů
Foto: Martin Otto  /  Rigino Cicilia přinesl po svém příchodu na hřiště oživení do hry Slovácka
Uherské Hradiště Sport 04 / 05 / 2021

Trenér Slovácka nemohl kvůli čtyřem žlutým kartám na střídačku, a tak se vedení týmu ujal jeho asistent Josef Mucha.

"Myslím, že do zápasu jsme nevstoupili špatně. Soupeř nás ale hlavně v prvním poločase přehrával ve středu hřiště. Držel víc míč, byl lepší v kombinaci a sbíral víc odražených míčů. V útočné fázi byl nebezpečnější. My jsme měli několik akcí, které jsme mohli dohrát lépe a zužitkovat finální fázi v gól.

Ve druhém poločase jsme přeskupili rozestavení, více jsme drželi míč a kombinací se dostávali do hry. Centrů ze stran mohlo být ale více. V samém závěru jsme míče už nakopávali a snažili se sbírat odražené míče, pomoci si silou. Šancí jsme si ale moc nevytvořili a branku nevstřelili. Pro nás je to samozřejmě ztráta tří plusových bodů, ale sezónu máme nějak rozjetu a vždycky v ní přijdou nějaké výkyvy. Nás potkaly v posledních kolech. Ve hře je ale pořád ještě dvanáct bodů. Mužstvo svoji kvalitu má a rvát se budeme až do konce," nevzdává asistent trenér Svědíka Josef Mucha boj o příčky zajišťující postup do kvalifikace o evropské poháry.  

Karel Jarolím se po dlouhém čase vrátil na Slovácko a tentokrát to byl pro něj návrat příjemný. "Po dvou porážkách to jsou pro nás důležité body v boji o záchranu a z psychologického hlediska můžeme jít do dalších zápasů klidnější," netajil svoji radost Jarolím. 

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace