Jurečka: Z Jablonce jsme měli přivézt všechny body

Jurečka: Z Jablonce jsme měli přivézt všechny body
Foto: DDK  /  Jurečka: Z Jablonce jsme měli přivést všechny body
Uherské Hradiště Sport 22 / 08 / 2021

Přestože stopka za červenou kartu v ligové premiéře Ciciliovi už vypršela, pokles formy jej poslal prozatím do B-týmu, kde se v neděli proti Kroměříži trefil. Jeho místo na hrotu útoku A-týmu obsadil Václav Jurečka, který z několika šancí jednu v samém závěru prvního poločasu přece jen proměnil a jeho trefa do černého nakonec Slovácku přinesla jeden bod. Slovácko však díky šancím, které si vypracovalo v celém utkání, mohlo dosáhnout i na vítězství.

"Přežili jsme úvodní dva závary. V tom prvním nám pomohl VAR, při druhém nás zachránilo břevno.  Já měl potom několik úniků, které jsem mohl řešit lépe. Nakonec jsme branku dali, ale ve druhém poločase to z naší strany nebylo optimální. Hodně jsme zalezli a byli opatrní. Nakonec náš špatný výkon vyústil v penaltu. Myslím, že byla po trochu teatrálním pádu Doležala a rozhodčí při ní ale neváhal. Pro nás je to však ztráta dvou bodů.

V zápase jste měl řadu šancí, ale skóroval jste nakonec z té nejsložitější. 

Někdy to tak je, že máte vyložené šance a nespadne vám tam nic, a pak se dostanete do náznaku šance a máte štěstí. Branka mě odměnila za to, že jsem byl aktivní, ale přiznám při ní i tu trochu štěstí. Pro nás to byl ale dnes důležitý gól.

Zápas byl trochu zvláštní. Jednak vám chyběl na lavičce trenér Svědík a pak soupeř hodně otočil sestavu. Bylo složité se připravit na tým, který nastoupil v jiném složení?

Nepřipravovali jsme se nějak speciálně na určitou sestavu. Věděli jsme, že Jablonec má dobře doplněné mužstvo, které má zkušenosti z evropských pohárů. Nějaké změny jsme tušili, ale že se proměnila až takovým způsobem, nás překvapilo, ale nezaskočilo. Na kvalitě soupeře se nic nezměnilo. Soustředili jsme se na náš fotbal a je škoda, že nevezeme tři body.

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace