K obratu zavelel Konrád

Slovácko Sport 06 / 09 / 2012

Boršice - Bystřice p/H. 3:2 (1:1)
Po úvodní opatrné čtvrthodině ovládli hru hosté, byli pohyblivější a častěji zaměstnávali brankáře Remeše. Ve 39. min. otevřel skóre Třasoň střelou z dvaceti metrů. Domácím se podařilo vyrovnat v závěrečné minutě po kombinaci Kuzma-Konrád-Činčala posledně jmenovaný propasíroval míč do bystřické sítě. V 71. min. ideálně našel Kuzma Konráda a ten se nemýlil a poslal domácí do vedení. V 84. min. Kuzma našel v šestnáctce Dufka a ten dal třetí branku. V závěru přibylo na hrací ploše nervozity a v 86. min. uviděl druhou žlutou a následně červenou kartu Kotas. Rozhodčí Poláček, 250 diváků.
Boršice: Remeš – Martinec, Vašek, Klvaňa, Mikulčík, Kopčil, Kuzma, Dufek, Šustr, Činčala, Konrád. Střídali: Mušálek, Vlček, Zach.
Vsetín - Uh. Brod 0:3 (0:2)
V 5. minutě zahrozil z hranice šestnáctky Pochylý, jeho dobře mířenou střelu vyrazil Sedlák na roh. V 16. minutě předvedl Vsetín krásnou akci, , ale branka z toho nebyla. Valašský „mininápor“ gradoval v 18. minutě, kdy vybídl agilní J. Lukáč ke skórování Ryzu, ovšem ten se s koncovkou vypořádal trestuhodně. Hru začali ovládat Broďané. V 23. minutě spálil hlavičkou tutovku Frühauf. Za necelou čtvrthodinku se již však hosté radovali. Vacula našel Vojtka, který střelou podél brankáře otevřel skóre - 0:1. Další šok zažili domácí těsně před odchodem do kabin, kdy se z trestného kopu trefil kapitán Marek David. Další názorný případ toho, jak je opravdu Vsetín v koncovce bezzubý, předvedl v 59. minutě Fojtík. který mířil do horního břevna. Hosté trestali v 66. minutě. Obranou domácích se protáhl Vojtek a donutil kapitulovat Sedláka potřetí. Rozhodčí Havlín, 50 diváků
UH. BROD: Ondrůšek – Nevařil, M. David, Kolařík, Pochylý (66. Chovanec) – R. David, Vojtek, Dvořák, Vacula (67. Hruboš) – Kúdela, Frühauf.
Vigantice – Vel. Karlovice 2:2 (2:1), Kateřinice – Slušovice 3:2 (1:0), Chropyně – Holešov 1:1 (0:1), Luhačovice – Provodov 4:4 (3:1), 1.Valašský FC – Vlachovice 3:0