Kadlčíková uspěla v osmém kole

Kadlčíková uspěla v osmém kole
Uherské Hradiště Sport 26 / 05 / 2016

Osmé kolo Aquapark Slovácké sedmy se stalo kořistí Venduly Kadlčíkové z Popovic, která uhrála dvanáct bodů. V průběžném pořadí nadále vede Ivan Štefko se čtyřbodovým náskokem.

12 V. Kadlčíková (Popovice).
11 A. Pauřík (Kněžpole).
10 B. Kraváček (Kudlovice), F. Kocáb (Nedachlebice), O. Hlavinka (Jar.).
9 Z. Borýsek (UH), J. Medek (Topolná), M. Jančová (D. Němčí), M. Schön (Mistřice), M. Měrka (Mistřice), A. Zpěvák (Sady), M. Krsičková (Sušice).
8 P. Zelinka (D. Němčí), J. Schön (Mistřice), P. Ševčík (UB), A. Kolaja ml. (Svárov), F. Rýc (Svárov), V. Měrková (Mistřice), P. Vanda (SM), M. Hlavinková (Jar.), M. Mikliš ml. (Těšov), F. Botek (Kudlovice), M. Brožová (Jar.), J. Horký (Nedakonice), M. Zapletal (Kudlovice), M. Anger (Jar.), P. Krsička (Sušice), R. Dvouletý (Nedakonice), L. Zichová (Traplice), K. Kopeček (UB), M. Weintrittová (Míkovice), J. Mazůrek st. (Kun.), J. Janíček (Bojkovice), L. Hanáček (UB), J. Koželuha (Zlechov), Z. Rýc (Svárov), P. Škrášek (UH), J. Hřib (Šumice), V. Šipková (Jar.), R. Měrka (Mařatice).
7 V. Kieryk (Mařatice), Z. Brázdil (UH), I. Kučík (Jankovice), L. Kalina (UB), O. Adamík (Huštěnovice), I. Štefko (UB), J. Zemek (UB), M. Vaškových (UH), J. Jakšík (Topolná), M. Doležalová (UH), M. Čech (Kudlovice), V. Melichárek (Jar.), V. Volčík (UH), A. Bánovský (Kněžpole), M. Mikliš st. (Těšov), M. Plundrák (Mor. Písek), Z. Bělovský (Kněžpole), S. Gajdošík (UH), K. Blaha (Huštěnovice), R. Dvouletá (Nedakonice), F. Šupka (Kun.), K. Šturma (Jar.), J. Matulka (UH).
6 C. Zach (Boršice), A. Kolaja (Svárov), J. Pauřík (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek), P. Večeřa (UH), A. Ševčíková (UB), T. Doležal (UH), J. Červenka (Tupesy), I. Mařák (UH), M. Kundera (SM), J. Čech (UH), L. Omelková (Bánov), J. Mazůrek ml. (Kun.), L. Kovařík (UO), L. Mikulík (Kudlovice), J. Mazurková (UH), L. Svoboda (Podolí), M. Rozsypálek (Jar.), E. Ebner (SM).
5 F. Kozelek (Topolná), L. Mikulka (Spytihněv), M. Hyklová (Jar.), V. Remeš (Kněžpole), M. Křiklavová (Osvětimany), V. Tomáštík (UH), Z. Brož (Jar.), M. Kotásková (UH), J. Nikl (UH), J. Omelka (Bánov), Z. Křiklava (Osvětimany), R. Holásek (UH), Z. Mahdalík (Korytná), D. Hykl (Jar.), M. Janůšek (UH), P. Jančová (D. Němčí), P. Hlavinka (Jar.).
4 L. Remeš (Kněžpole), M. Bělovský (Kněžpole), A. Trávníčková (Traplice).
3 J. Bělovská (Kněžpole).
1 L. Kalinová (UB).

Průběžné pořadí
60 I. Štefko (UB).
56 L. Kalina (UB), V. Šipková (Jar.).
55 M. Janůšek (UH), F. Kozelek (Topolná), M. Brožová (Jar.).
54 J. Jakšík (Topolná), T. Doležal (UH), M. Zapletal (Kudlovice).
53 J. Červenka (Tupesy), V. Volčík (UH), M. Jančová (D. Němčí), L. Hanáček (UB), L. Mikulík (Kudlovice).
52 V. Kadlčíková (Popovice), P. Krsička (Sušice), M. Doležalová (UH).
51 Z. Borýsek (UH), A. Pauřík (Kněžpole).
50 P. Škrášek (UH), R. Dvouletý (Nedakonice), D. Hykl (Jar.).
49 A. Kolaja (Svárov), M. Kundera (SM), J. Janíček (Bojkovice), J. Hřib (Šumice).
48 M. Mikliš st. (Těšov), K. Kopeček (UB), J. Horký (Nedakonice), J. Zemek (UB), P. Večeřa (UH).
47 R. Dvouletá (Nedakonice), J. Medek (Topolná), J. Matulka (UH).
46 I. Kučík (Jankovice), M. Hlavinková (Jar.), F. Botek (Kudlovice), O. Adamík (Huštěnovice), L. Omelková (Bánov), F. Šupka (Kun.), P. Svoboda (Mor. Písek), F. Kocáb (Nedachlebice).
45 E. Ebner (SM), J. Omelka (Bánov), I. Mařák (UH), J. Mazurková (UH), M. Weintrittová (Míkovice), M. Anger (Jar.), L. Mikulka (Spytihněv).
44 Z. Mahdalík (Korytná), M. Plundrák (Mor. Písek), O. Hlavinka (Jar.), S. Gajdošík (UH), M. Rozsypálek (Jar.).
43 P. Zelinka (D. Němčí), M. Krsičková (Sušice).
42 J. Schön (Mistřice).
41 V. Tomáštík (UH), J. Koželuha (Zlechov), P. Ševčík (UB), K. Blaha (Huštěnovice), M. Bělovský (Kněžpole), K. Šturma (Jar.), J. Čech (UH).
40 M. Křiklavová (Osvětimany), F. Rýc (Svárov), L. Zichová (Traplice), Z. Brož (Jar.), P. Hlavinka (Jar.), A. Trávníčková (Traplice).
39 L. Kovařík (UO).
38 Z. Rýc (Svárov), A. Zpěvák (Sady), M. Čech (Kudlovice).
37 V. Měrková (Mistřice), V. Kieryk (Mařatice).
36 B. Kraváček (Kudlovice), L. Kalinová (UB), M. Kotásková (UH).
35 J. Nikl (UH), R. Holásek (UH), V. Remeš (Kněžpole).
34 L. Svoboda (Podolí), Z. Křiklava (Osvětimany), Z. Brázdil (UH), J. Pauřík (Kun.), M. Vaškových (UH), C. Zach (Boršice), M. Schön (Mistřice).
33 M. Mikliš ml. (Těšov), M. Hyklová (Jar.).
32 V. Melichárek (Jar.), Z. Bělovský (Kněžpole).
31 J. Mazůrek ml. (Kun.), P. Vanda (SM), J. Mazůrek st. (Kun.), R. Měrka (Mařatice), J. Javor (Vlčnov).
30 A. Kolaja ml. (Svárov).
28 M. Měrka (Mistřice).
27 P. Jančová (D. Němčí).
26 A. Bánovský (Kněžpole).
23 A. Krpal (Stříbrnice).
19 L. Lekeš (Bánov).
18 J. Bělovská (Kněžpole).
17 A. Ševčíková (UB).
16 F. Piňos (Hluk), R. Kouřil (UH).
7 V. Vlk (Jalubí).
5 P. Hanáček (Jar.).
4 L. Remeš (Kněžpole), j. Urbancová (UB), Š. Kret (D. Němčí).
2 K. Blaha ml. (Huštěnovice), J. Mikulková (Spytihněv).
1 J. Doležal (UH), Z. Jančová (Ostrava).


VÝSLEDKY 8. KOLA
1. 3:0   2. 3:1   3. 2:1   4. 3:0   5. 2:2   6. 1:3   7. 3:3

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace