Branky: 16. Juriga V., 21. Lebánek L. - 40. Krajčovič Z., 86. Vítek F.
ŽK: 78. Husařík M., 88. Lacina K. (St. Hrozenkov).
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Lukáš Juračka (laik), Petr Luks (laik).
St. Hrozenkov: Janíček P. - Zigo M. (65. Ostravský R.), Škriečka J., Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V., Husařík R. (73. Breznický P.), Husařík M., Breznický R., Blaho T.
Trenér: Václav Juriga.
Suchá Loz: Gazdík P. - Vítek F., Straňák L., Rezek O., Plesner O. (70. Smetana K.), Mahdal M., Máčalík M., Král V., Krajčovič Z., Bradáč R., Bradáč J.
Trenér: Rostislav Bradáč.
Do utkání lépe vstoupili domácí, kdy v 16. minutě Lebánkův rohový kop našel ve vápně Jurigovu hlavu - 1:0. O čtyři minuty později měli domácí možnost zahrávát pokutový kop, kdy byl podražel Lebánek. Nepsané pravidlo hovořící o tom, že faulovaný hráč nemá zahrávat penaltu se naplnilo a Lebánkovu střelu Gazdík vyrazil. O minutu později se Lebánek polepšil a Gazdíka překonal - 2:0. Hosté snížili ve 40. minutě zásluhou Krajčovičovy placírky. Chléb se lámal v 85. minutě. Keňo z pětadvaceti metrů nádherně trefil horní tyč a pravidlo, nedáš - dostaneš, vstoupilo v platnost o minutu později, kdy nestárnoucí Bradáč našel po rohu ve vápně Vítka, který se nemílil - 2:2.
Nejlepší hráči: Tomáš Keňo - Rostislav Bradáč

Popovice - Boršice u Bl. 3:1 (1:1)
Branky: 18. Mimránek L., 59. Kadlčík J., 68. Tetera T. - 37. Nožička J.
ŽK: 26. Mikulčík R. - 75. Husenda P.
Diváci: 95.
Rozhodčí: Josef Přerovský - David Slováček (laik), František Motyčka (laik)
Popovice: Mikel J. - Tetera T. (88. Tureček P.), Šácha P., Prajza M., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R., Knot M. (69. Michelfeit V.), Kadlčík J. (82. Viktora R.), Hladný T., Hanáček J. (84. Halouzka J.).
Trenér: Lukáš Mimránek.
Boršice u Bl.: Slaník J. - Zimčík R., Šimek R., Nožička J. (63. Husenda P.), Ježek P., Huspenina M., Hrbáč E. (68. Nožička P.), Halík M., Gál J., Bilík V. ml., Bilík V. (58. Tureček M.).
Trenér: Vladimír Bilík.
Diváci viděli vypjaté utkání, ve kterém se hrálo o 2. místo. Domácí byli lepším týmem v průběhu celého utkání. V 18. minutě z malého vápna skóroval domácí Mimránek - 1:0. Ve 37. minutě vyrovnal hostující Nožička. Do druhého poločasu vstoupili domácí s větší vervou, kdy se prosadil v 59. minutě domácí Kadlčík - 2:1. Tetera se také chopil šance a v 68. minutě vstřelil gól na 3:1. Utkání se dohrálo ze strany na stranu, ale domácí si své vítězství obhájili.
Nejlepší hráči: Pavel Šácha - Jaroslav Nožička

Pitín - Strání B 2:2 (2:0)
Branky: 40. Trllo Z., 45+1. Struhař P. - 52. Popelka J., 56. Nuzík P.
ŽK: 50. Trllo Z., 91. Kozubík A. - 58. Nuzík P.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Pavel Berčík (laik), Václav Popelka (laik).
Pitín: Salvet L. - Trllo Z., Struhař P., Mlček T., Kozubík J., Kozubík A., Janota R., Hrnčář S. (76. Maňas M.), Domorát P., Čuč R., Bureš M. (25. Kavka P.).
Trenér: David Lukáš.
Strání B: Popelka M. - Zderčík A., Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Straňák M., Popelka J., Popelka D. (79. Grebík M.), Nuzík P., Janyga V. (46. Haloda J.), Bušo M.
Trenér: Pavel Tinka.
Domácí začali lépe. V 7. minutě měli šanci, kdy po rohu hlavou trefil domácí Bureš tyč. První branku domácích dal ale až ve 40. minutě z trestného kopu střelou k tyči Trllo. V 45. minutě zvýšil na 2:0 Struhař. Ve druhé půli hosté zatlačili domácí na vlastní polovinu a v 52. minutě po kopu rohu dal hlavou Popelka na 2:1. V 56. minutě hosté vyrovnali Nuzíkem na 2:2. Pak měli hosté ještě několik šancí ke střelení branky, ale neproměnili je. Utkání tak skončilo zaslouženě remízou.
Nejlepší hráči: Zbyněk Trllo - Pavel Nuzík

Komňa - D. Němčí B 2:0 (1:0)
Branky: 4., 62. Kala M.
ŽK: 81. Prchlík J. - 80. Kadlček R., 90. Míšek J.
Diváci: 110.
Rozhodčí: Lukáš Libosvár - Jiří Šašinka (laik), Libor Daněk (laik).
Komňa: Urbánek J. - Vaverka I., Varaďa M., Staník M., Prchlík J. (82. Matoušek M.), Pospíšil L., Lisoněk L., Kala M., Janek T. (72. Špíšek M.), Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
D. Němčí B: Bobčík M. - Zimčík L. (80. Stojaspal O.), Světinský A., Stojaspal Mi., Stojaspal Ma. ml., Salát J. (65. Míšek J.), Mikulec M., Kelíšek S., Kadlček R., Ježek V., Hlaváček J.
Trenér: Miroslav Bartoň.
Jako první se radovali domácí, když už ve 4. minutě zakončil brankovou akci hlavičkou Kala. Tentýž hráč se mohl radovat i o pět minut později, ale tentokrát jeho hlavička do branky nesměřovala. Hned v úvodu druhé půle zahrozil Varaďa, branku ale netrefil. Hostující Kadlček ve dvou případech trefil břevno, zbytek šancí pochytal výborný Urbánek. V 62. minutě přidal Kala opět hlavou svoji druhou branku. Tento hráč se zapsal do fotbalové historie jako férový člověk, když docílil branku, kterou rozhodčí uznala a záhy se přiznal, že v souboji o míč se dopustil faulu. Branku hlavní rozhodčí odvolal a Kala si zasloužil obdivuhodný potlesk.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Michal Stojaspal

H. Němčí - Bystřice p. L. 4:1 (3:0)
Branky: 23., 40. Zámečník Jo., 29. Svadbík J., 90. Bahula L. - 63. Blahuš P.
Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Roman Macalík (laik), Petr Novák (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo. (67. Bobčík D.), Zámečník Ji., Tureček P. (57. Cmol M.), Tureček M., Svadbík J. (46. Malík T.), Kadlček V., Jančařík F., Fábry I., Dítko M. (46. Chmelina J.), Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Bystřice p. L.: Novák L. - Zelinka P., Struhařík L., Matucha K. (46. Blahuš P.), Masařík R., Machala R., Mačát J., Kumpa D., Koktavý L., Horňák J., Blecha P.
Trenér: Vladimír Mačát.
V boji o spodní příčky v tabulce se v 1. poločase dařilo více domácím. Měli neustálou převahu, kterou ve 23. minutě vyjádřili brankou po nedorozumění golmana a hostující obrany. Branku vstřelil Zámečník Josef. Domácí stále útočili a ve 29. minutě zvýšil na 2:0 střelou se 16-ti metrové hranice Svadbík. Ve 40. minutě po samostatném úniku zvýšil na 3:0 znovu Zámečník. Po přestávce domácí polevili a šlo vidět, že jsou spokojeni s tříbrankovým vedením, čehož využili hráči hostů a v 63. minutě krásnou střelou z úhlu se od tyčky do branky trefil Blahuš. Hosté převzali iniciativu a několika protiútoky srovnali hru v poli. Na víc ale neměli a v jednom z protiútoků završil konečné skóre zápasu na 4:1 v 90. minutě Bahula.
Nejlepší hráči: Josef Zámečník - Lukáš Novák

Březová - Záhorovice 1:0 (1:0)
Branky: 21. Janků D.
ŽK: 82. Mudrák P. - 17. Kočí Z., 25. Beníček B.
Diváci: 160.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Josef Janků (laik), Viktor Šabršula (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Plášek V. (88. Smítal J.), Mudrák P., Miškář V., Maršálek M., Křeháček M., Janků M., Janků D., Čaňo D. (73. Čaňo P.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J., Polanský I. (55. Kubica D.), Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Klesnil L., Hamšík Z., Grunděl J. (28. Ondrušek D.), Dvořák P., Beníček B.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Utkání začali lépe domácí. V 5. minutě se dostal k míči Janků, branku ovšem přestřelil. Domácí svůj tlak zvyšovali a odměnou jim byla úvodní, a jak se nakonec ukázalo, také jediná branka utkání, o kterou se zasloužil Dominik Janků. Hosté mohli srovnat pět minut před půlkou, ale trestný kop Michalčíka skončil nad horní tyčí. I v druhé půli byli domácí aktivnější, jejich akce ovšem převážně končili na pozorném brankáři hostí Vítovi Struhelkovi. Domácí si v tomto utkání body plně zasloužili.
Nejlepší hráči: Dominik Janků - Vít Struhelka