Kalina se vydal do trháku

Kalina se vydal do trháku
Foto: ilustrační foto
Slovácko Sport 21 / 08 / 2023

Obliba točit tipérskou jedenáctku pokračuje! Tentokrát se k pomyslné pípě postavila hned čtveřice tipérů, které během týdne čeká rozstřel, protože jen jeden z nich si poté může přijít pro dárkové balení vína od Mojí vinotéky. Kdo to bude, nechejme se překvapit.

11 F. Kozelek (Topolná), D. Marášek (Nedachlebice), P. Večeřa (UH), L. Kalina (UB).
10 H. Janíková (Strání), O. Bláha (Mistřice), L. Lekeš (Bánov), M. Schön (Mistřice), F. Kocáb (Nedachlebice), A. Zpěvák (Sady), J. Horký (Nedakonice), V. Remeš (Kněžpole), M. Kundera (STM), V. Jančík (Jarošov).
9 A. Pauřík (Kněžpole), M. Bartošík (UH), Z. Rýc (Svárov), J. Matulka (UH), Z. Mahdalík (Korytná), M. Jančová (Dolní Němčí), M. Šurmánek (Jarošov), V. Hruboš (Břestek), K. Blaha (Huštěnovice), O. Adamík (Huštěnovice), Z. Bělovský (Kněžpole), M. Jakšík (Nedachlebice).
8 J. Čech (UH), V. Volčík (UH), L. Kocábová (Nedachlebice), M. Doležalová (UH), J. Schneider (UH), I. Kučík (Jankovice), J. Medek (Topolná), P. Ševčík (UB), V. Vlk (Jalubí), J. Šurmánek (UH), V. Kadlčíková (Popovice), L. Bartoňová (Buchlovice), M. Rozsypálek (Jarošov), A. Kolaja (Svárov).
7 J. Hřib (Šumice), J. Mazůrek (Kunovice), J. Ježková (Dolní Němčí), V. Vašková (Mařatice), V. Marášek (Nedachlebice).
6 V. Popelka (Strání), L. Kalinová (UB), J. Pauřík (Kunovice), L. Hanáček (UB), M. Straka (Huštěnovice), V. Jahoda (Nivnice), M. Kotásková (UH), F. Hráček (UH).
5 D. Adamek (UH), R. Holásek (UH).
4 A. Bánovský (Kněžpole), S. Soukup (Nedachlebice), Z. Žiška (Traplice).
3 T. Doležal (UH), J. Tóth (Strání), F. Rýc (Svárov).

Celkový stav po třetím kole:

27 L. Kalina (UB).
23 M. Doležalová (UH).
22 F. Kozelek (Topolná), I. Kučík (Jankovice), A. Zpěvák (Sady).
21 V. Remeš (Kněžpole), P. Večeřa (UH), D. Marášek (Nedachlebice), M. Šurmánek (Jarošov).
20 M. Jančová (Dolní Němčí), J. Horký (Nedakonice).
19 A. Kolaja (Svárov), J. Medek (Topolná), F. Kocáb (Nedachlebice), M. Jakšík (Nedachlebice).
18 Z. Bělovský (Kněžpole), M. Kundera (STM), Z. Žiška (Traplice), M. Bartošík (UH), Z. Mahdalík (Korytná), V. Vlk (Jalubí), V. Popelka (Strání).
17 V. Marášek (Nedachlebice), M. Schön (Mistřice), J. Mazůrek (Kunovice), P. Ševčík (UB), V. Vašková (Mařatice), J. Šurmánek (UH), H. Janíková (Strání), L. Bartoňová (Buchlovice), V. Hruboš (Břestek), J. Schneider (UH).
16 V. Volčík (UH), V. Jančík (Jarošov), A. Pauřík (Kněžpole), M. Rozsypálek (Jarošov), O. Bláha (Mistřice).
15 V. Kadlčíková (Popovice), J. Matulka (UH), L. Lekeš (Bánov), Z. Rýc (Svárov), J. Ježková (Dolní Němčí), K. Blaha (Huštěnovice), J. Hřib (Šumice), L. Kocábová (Nedachlebice), A. Bánovský (Kněžpole).
14 J. Čech (UH), F. Hráček (UH), R. Holásek (UH).
13 L. Kalinová (UB), F. Rýc (Svárov).
12 J. Pauřík (Kunovice), M. Straka (Huštěnovice), L. Hanáček (UB), M. Kotásková (UH), T. Doležal (UH).
11 O. Adamík (Huštěnovice).
10 S. Soukup (Nedachlebice).
9 V. Jahoda (Nivnice).
8 D. Adamek (UH)
7 K. Garžík (UH).
6 J. Tóth (Strání).

Tagy článku

TOPlist