Kamler má od ženy požehnání, ale přesto váhá

Kamler má od ženy požehnání, ale přesto váhá
Staré Město Sport 11 / 04 / 2012

I když volejbal považuje za drogu, bez níž nemůže být, zvažuje ukončení kariéry. A přitom má šanci splnit si extraligový sen! Čtyřiatřicetiletý Libor Kamler, nahrávačská ikona VSK Staré Město, však čeká druhý přírůstek do rodiny, která je pro něj nade vše. Nejvyšší soutěž proto možná odsune na druhou kolej…
„Rodina je pro mě na prvním místě, to nic nezmění. Ale ještě si sednu s trenérem, třeba společně najdeme nějaké řešení,“ říká Kamler, který se nezabývá ukončením kariéry poprvé. Už před začátkem uplynulé sezony oznámil konec, ale pak naskočil do rozjetého vlaku a měl lví podíl na postupu do extraligy. „Opravdu ještě nevím, je to obrovské dilema. Strašně rád bych si zahrál, ale nemám hlavu v oblacích. Když nebudu stíhat trénovat, nebude to ono, přestane se mi dařit a budu naštvaný na všechny. A navíc neumím prohrávat, nejsem na porážky psychicky připravený. Nechci být za kašpárka,“ svěřil se Kamler.
Když kariéru odpíská, je otázka, jak dlouho bez volejbalu vydrží… „Je jasné, že mi chybět bude. Vždyť pod vysokou sítí „blbnu“ od devíti let, to nejde jen tak vymazat,“ přikyvuje rodák ze Šumperka, který v létě čeká druhý přírůstek do rodiny. Manželka má termín ve stejný den, kdy je v plánu začátek letní přípravy… „Žena mi nebrání, je smířená, že extralize neodolám,“ přiznává Kamler. Důležitou roli při jeho rozhodování možná sehraje Klára Močičková, volejbalistka Slovácké Slavie Uherské Hradiště. Loni totiž u Kamlerů dvakrát týdně zaskakovala coby chůva…Když své služby nevypoví, Kamler si zřejmě splní sen.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace