Kanci trápili lídra, ale v závěru padli

Uherský Brod Sport 25 / 05 / 2022

Ani ve čtvrtém vystoupení smůlu neprolomili. Inlinehokejisté IHC Kanci Uherský Brod přitom na půdě favorizovaných zlínských Ďáblů odehráli více než vyrovnanou partii, dvakrát vedli o gól, ale v závěru třikrát inkasovali. Stále tak zůstávají na chvostu STILMAT extraligy, skupiny Východ.

Zlín - UH. BROD 7:4

Broďané měli raketový start. David Pavlůsek se postaral o nejrychlejší gól sezony, když skóroval už po 7 sekundách. Lídr soutěže se ze studené sprchy postupně probral, v oslabení vyrovnal a v 15. minutě vedl už 3:1. Kanci ale nic nevzdali, do přestávky po brankách Mikulce srovnali krok. Když pak třiadvacetiletý útočník dokonal hattrick, zdálo se, že jsou hosté zpátky na koni. Z vedení se však radovali jen 92 sekund. A finiš patřil Ďáblům, kteří třemi góly v posledních deseti minutách pohřbili naděje borců od Olšavy. Branky: Mikulec 3, D. Pavlůsek. Poločas 3:3.

UH. BROD: Haloda - Budil, Červenka, Heča, Janota, O. Klauda, Mika, Mikulec, D. Pavlůsek, Šiller, Stiksa.

1. Devils Zlín       4             0             0             0             33:17      12

2. Night Birds Přerov     3             0             0             1              28:12     9

3. Roller Brno    2             0             0             2             20:21     6

4. Boskovice     1              0             0                             3             12:25      3

5. Kanci Uh. Brod            0             0             0             4             15:33      0