Kanci ztratili vedení za 16 sekund

Uherský Brod Sport 01 / 06 / 2022

Počtvrté se inlinehokejisté IHC Uherský Brod představili na domácí ploše a počtvrté odešli poraženi, stále tak platí za nejslabší tým STILMAT extraligy. A přitom ještě na začátku druhého poločasu vedli 3:2…

UH. BROD - Přerov 3:5

Broďané měli hned po 30 sekundách výhodu přesilové hry, ale místo vedoucího gólu, v 56. sekundě inkasovali. Heča a spol. byli jako opaření, přerovským Nočním ptákům naopak narostla křídla a v 7. minutě už vedli 2:0. Domácí se ale nevzdali a do přestávky srovnali krok. V předbrankovém prostoru se nejdříve nejlépe orientoval Budil a následně proměnil samostatný nájezd D. Pavlůsek. Otočku měl na hokejce Vaněk, ale Machače nepřekonal. To se podařilo až ve druhé půli znovu Budilovi, který využil přesilovou hru. Jenže vedení Kancům vydrželo jen dvě minuty, soupeř pak během 16 sekund převážil misky vah zpět na svou stranu a vítězství už nepustil. Když domácí ve snaze o vyrovnání odvolali gólmana Halodu, inkasovali do prázdné pátou branku. Branky: Budil 2, D. Pavlůsek. Poločas 2:2.

UH. BROD: Haloda - Budil, Heča, Mika, Mikulec, D. Pavlůsek, Šiller, Stiksa, Surý, Vaněk.