Kanoista Mach trénuje na šampionát

Kanoista Mach trénuje na šampionát
Ostrožská Lhota Sport 14 / 07 / 2011

V plné přípravě na mistrovství světa v německém Brandenburgu je zástupce novoveské kanoistiky Martin Mach. Páté místo, které vyjel před týdnem na evropském šampionátu v Záhřebu společně s Josefem Dostálem v kategorii K2 na trati 200 metrů, totiž přesvědčilo reprezentačního kouče o jeho zařazení na soupisku.
„Od úterý se již připravuji v Račicích, kde budu až do 19. července. Poté budu absolvovat mistrovství České republiky a pak již přijde na řadu světový šampionát,“ shrnul krátce svůj současný harmonogram mladý závodník.
Ačkoliv Mach před mistrovstvím světa absolvuje ještě zápolení s nejlepšími tuzemskými závodníky, myšlenkami se již pomalu začíná ocitat v Německu. „Dá se říci, že start je pro mne zatím největším úspěchem a chtěl bych se dostat až do finále. Vyhovovalo by mi, pokud by mi foukal lehký vánek do zad.
Pokud se do finále dostanu, budu šampionát považovat za úspěšný,“ prozradil Mach, který si do Brandenburgu nepoveze žádný talisman. „Na to já příliš nevěřím, hlavně je potřeba mít dobře natrénováno,“ je přesvědčen kanoista.


Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace