Kanonáda Brodu, řádily posily

Uherský Brod Sport 13 / 10 / 2014

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod oslavují nejvyšší vítězství v klubové historii. Na Lapači rozstřílely nováčka soutěže ze Šardic 4:0.
Uh. Brod - Šardice 4:0
Na nováčka jsme si věřili a neponechali nic náhodě. Vedení klubu den před zápasem navíc ještě dotáhlo do úspěšného konce střídavý start Oharkové ze Slovácka, která se hned zapsala do listiny střelkyň,“ uvedl spokojený Petr Zpěvák, klubový sekretář.
Svěřenkám Zdeňky Skupinové vyšel parádně závěr prvního poločasu. V rozmezí šesti minut skórovaly třikrát a bylo prakticky po zápase. „Je vidět, že se ubíráme správným směrem. Spolupráce s ligovými juniorkami Slovácka se vyplácí. Kolem Dufkové s Florešovou jdou nahoru i výkony našich hráček,“ těší Zpěváka. Kromě Oharkové se do černého trefily i všechny letní posily. Branky: Florešová 2, Oharková, Dufková.
UH. BROD: Hladíková - Straková, Slavíčková, Michaela Kučerová, Chovancová (80. Marášková), Dufková (82. Polanská), Dědková, Šmilauerová (87. Vidová), L. Petrková ml. (60. Pospíšilová), Florešová, Oharková (57. L. Petrková st.).
1. Vlkoš    6    0    0    37:5    18
2. Medlánky    5    0    0    31:3    15
3. Kotvrdovice    2    2    1    10:7    8
4. Mutěnice    2    2    2    7:17    8
5. Podivín    2    1    3    9:17    7
6. Uh. Brod    1    2    3    5:18    5
7. Líšeň    0    4    1    8:13    4