Kanonáda Hluku

Sport 18 / 05 / 2011

O. N. Ves - Spytihněv 2:2 (1:0)
Ve 35. minutě se domácí ujali vedení Pokorným z penalty. Ve 47. min. přidal druhý gól Galuška. Hosté se od tohoto momentu probudili a na 2:1 snížil v 57. minutě ze skrumáže před brankou. Hosté neustále útočili a podařilo se jim vyrovnat na konečných 2:2 v 76. minutě s trestného kopu Ulmanem. Rozhodčí Dostálek, 100 diváků
O. N. Ves: Boček - Franta, Zálešák R. ml., Pokorný, Šálek, Píštěk, Kadaš, Máčala, Galuška, Zálešák R.
Dol. Němčí - Kateřinice 2:3 (2:1)
V 18. min. domácí obránci zaváhali a pro Válka nebyl problém skórovat. O pět minut později po standardní situaci vyrovnal Bída a dokonalý obrat zajistil ve 43. min. T. Stojaspal, který obešel tři protihráče a prostřelil brankáře Zimka. Ve druhé půli vzal režii zápasu do svých rukou Válek, který brankami z 58. a 68. minuty otočil průběh zápasu. Rozhodčí Březáček, 100 diváků.
Dol. Němčí: Bobčík - Šmehlík, Zimčík, Krchňaček, Pochylý, Bída, Stojaspal T., Cmol, Stojaspal M., Pitner, Skopal. Střídali: Stojaspal K., Krchňaček M.
Hluk - Holešov 5:1 (3:1)
Už v 5. min. se střelecky prosadil domácí Jurásek, hosté ale odpověděli Křenkem v 10. min. Do vedení poslal Hlučany v 16. min. Martin Zalubil. Ve 34. min. se krásnou brankou prezentoval Botek, který halfvolejem z 25 metrů dal třetí úspěch. Po přestávce domácí ovládli střed pole a převahu vyjádřili v 56. min., kdy se z otočky přesně trefil O. Machala. V závěru Miroš vsítil pátý gól. Rozhodčí Mejzlík, 80 diváků.
Hluk: Fojtík - Miroš, Machala A., Machala J. Botek, Dufka, Jurásek, Zalubil Martin, Radoch, Machala O., Minařík. Střídali: Bachánek.
Val. Klobouky - 1. Valašský FC 0:1, Morkovice - Vel. Karlovice  2:1 (2:0), Vigantice - Provodov 0:1 (0:0), Chropyně - Slušovice 4:5 (2:2).
Dohrávka: Slušovice - Morkovice 2:2 (0:2)