Kanonáda Hluku

Slovácko Sport 15 / 06 / 2011

Morkovice - O. N. Ves 5:0 (2:0)
Domácí už v 10. minutě vedli 2:0. Další branky pak přidali až po změně stran. V 57. minutě zvyšovali na 3:0. Gólový účet uzavřely Morkovice  v 66. a 77. minutě. Hostům byl navíc v 80. minutě vyloučen Galuška. Rozhodčí: Vacula. Diváků: 160.
O.N.Ves: Boček - Franta, M. Zálešák (Nikl), R. Zálešák, Šálek, Vařecha (Voráč), R. Zálešák st. (Sládeček), Máčala, Galuška, Pokorný, Straka
Hluk - Vigantice 8:1 (1:0)
Účet zápasu otevřel ve 25. minutě Dohnal. Uragán ze strany domácích pak přišel po přestávce. V 73. min. Jurásek dokázal obejít i hostujícího gólmana a zvýšil již na 5:1. Hostům se poté mužstvo zcela rozsypalo a v poslední desetiminutovce ještě třikrát inkasovalo. Rozhodčí: Šubík, Diváků: 100. Branky: 25., 52. a 81. Dohnal, 60. 63. O.Machala, 73. Jurásek, 83., 89. M. Zalubil.
Hluk: Fojtík - Miroš (73. Ma.Zalubil), Jurásek (85. Radoch), A.Machala, O.Machala, J.Machala, Minařík, Mi.Zalubil, Dohnal, Říha (68. Dufka), Hlaváček
Val. Klobouky - Dol. Němčí 2:3 (1:1)
Hosté se ujali vedení ve 31. min. Pavlem Krchňáčkem, domácí vyrovnali minutu před poločasem vlastní brankou hostí. V úvodu 2. poločasu znovu Pavel Krchňáček strhl vedení na jejich stranu. Poté převzali otěže zápasu domácí a vyrovnali. V samotném závěru v 89. minutě Bída rozhodl o výhře hostů. Rozhodčí: Dostálek, Diváků: 150.
Dol. Němčí: Bobčík - Krchňáček M., Šmehlík, L.Kadlček L., Zimčík88. Jančář, Krchňáček P., Pochylý, Bída, Stojaspal T. Cmol, Stojaspal M. 68. Stojaspal K.
Vsetín - Chropyně 5:1 (2:0), Velké Karlovice - Luhačovice 1:1 (0:1), 1.Valašský FC - Spytihněv 0:1 (0:1), Holešov - Kateřinice 6:4 (3:0), Slušovice - Provodov 2:0 (2:0), Vigantice - Chropyně 1:1 (0:0)