Kanonáda Hluku, se soutěží se loučí Novoveští

Slovácko Sport 18 / 06 / 2015

Újezdec - Mladcová 5:1 (3:1)
Hosté šli překvapivě do vedení už v první minutě Vaňkem, domácí ihned z rozehrávky srovnali a v dalším průběhu už udávali tempo a po vstřelení čtvrté branky se už v poklidu dohrávalo. Branky: Velecký 2, Coufalík, Šmíd, Slinták - Vaněk.

Nivnice - Březolupy 1:4 (0:3)
Domácím už v zápase o nic nešlo, naopak hosté hráli s větším nasazením a ve 25. min. vedli už 0:3 a bylo po zápase. Branky: L. Ligas - Kundrt 2, Burša, Hubáček.

Žalkovice - O.N.Ves 1:2 PK (0:0)
Vyrovnané utkání, ve kterém hosté vedli od 65. min. brankou Zálešáka, domácí srovnali o šest minut později Karamonem. V penaltovém rozstřelu byli lepší hosté.

Nedachlebice - Jaroslavice 0:4 (0:2)
Domácí měli v zápase více ze hry, ale hosté velmi dobře bránili a z mála rychlých protiútoků dali dvě branky a další dva góly dosáhli po dobře zahraných standardních situací. Domácí nastoupili v silně kombinované sestavě a v zápase je provázela střelecká smůla. Branky: Polách 2, Švach, Duda.

Strání - Kvasice 3:0 (1:0)
Zásluhou obou mužstev viděli diváci utkání velmi dobré úrovně. V první půli byla hra vyrovnaná, jediná branka padla v 19. min. se po rohovém kopu trefil Gajdošík. Po přestávce už na hrací ploše dominovali domácí, kteří v 57. min. navýšili náskok Križanem a v 63. min. Ondřejkou.

Hluk - Bojkovice 6:0 (1:0)
V první půli hosté ještě odrážet tlak domácích a snažili se prosadit i ve hře dopředu. Inkasovali pouze jednou z kopačky O. Machaly. Po přestávce byla hra už plně v režii domácích, kterým se dařilo i v koncovce. Branky: Machala O. 3, Bihári 2, Dohnal.

Dol. Němčí - Osvětimany 2:3 na PK