Kanonáda Jiskry v Sušicích, Kunovicím zajistil body Polášek

Slovácko Sport 21 / 05 / 2015

Zlechov - Kunovice 1:2 (0:1)
V první půli; se hrálo od vápna po vápno a jediným světlým momentem byla Brimova střela z dálky, která zaplachtila do domácí sítě. Od 48. min. hráli domácí bez vyloučeného Tománka, ale i v deseti byli aktivní a v 85. min. vyrovnal z penalty Kowalík. Body ale nakonec putovaly do Kunovic, v 90. min. z dálky napřáhl Polášek a zajistil hostům tři body.

Sušice - St. Město 0:7 (0:3)
Domácí, kteří nastoupili v silně kombinované sestavě, nezachytili nástup do obou poločasů. V tom prvním prohrávali v 9. min. už 0:3 a když v úvodu druhé půli dvakrát inkasovali, bylo po zápase. Branky: Müller 2, Hastík O. 2, Doseděl, Bělaška, Smělík
Prakšice - Havřice 2:3 (0:1)
V první půli domácí hrací ploše dominovali a promarnili několik dalších šancí. Po přestávce se karta obrátila a hosté v závěrečné desetiminutovce průběžný stav otočili. Branky: Dynka, vlastní - Rachůnek, Bachůrek, Franc

Ořechov - Jalubí 1:2 PK
Ve vyrovnané první půli se ve 12. min. prezentoval pěknou střelou z trestného kopu Rezek - 1:0 Ve 30. min. za hosty vyrovnal Klajn. Po změně stran domácí svého soupeře přehrávali, ale hostující obrana byla pevná a skórovat jim nedovolila.

Buchlovice - Vlčnov 0:2 (0:0)
Utkání výborné úrovně, hosté z minima vytěžili maximum. V první půli měly oba celky několik šancí, nejblíže ke vstřelení branky byl hostující Kameník, ale trefil jen tyč. Po přestávce se podařilo hostům v 52. min. vstřelit Činčalou vedoucí branku. Domácí na to zareagovali zvýšeným úsilím, ale dvakrát mířili pouze do tyče. V 60. min. hosté po rychlém brejku a rohovém kopu zvýšili na konečných 0:2 opět Činčalou. Výborné výkony předvedli oba golmani.

Koryčany - Nedakonice 4:3 (1:1)