Kanonáda Zlechova, otočka Nivnice

Slovácko Sport 20 / 08 / 2015

Zlechov - Morkovice B 8:0
Zlechovští si před nedělním obědem dali zálohu Morkovic jako předkrm. Soupeři nasázeli málovídaných osm gólů. Kanonádu však rozjeli až po přestávce, ještě ve 48. minutě totiž vedli jen 1:0. Mezi střelce se poprvé v sezoně zapsal i Jiří Kowalík, nejlepší ligový kanonýr sezony 2002/2003. Branky: Zajíc 2, Velcr 2, Kubiš, Kedra, Kowalík, Zelinka.

Ostr. Nová Ves - Koryčany 2:2 (2:0)
Ještě v 69. minutě vedli Novoveští 2:0 a fanoušci pozvolna počítali první tři body. Jenže za tři minuty se nestačili divit. Během tak krátkého časového intervalu totiž domácí gólman Boček dvakrát lovil míč ze sítě. Ze šoku už se domácí nevzpamatovali. Branky: Petratur, Pokorný.

Kunovice - Nedakonice 6:0 (2:0)
Z kunovické Bělinky se body často nevozí. O nepsaném pravidle se na vlastní kůži přesvědčili fotbalisté Nedakonic, kteří s favoritem drželi krok jen do třetí minuty, kdy poprvé inkasovali. Zápas se pak proměnil ve hru kočky s myší. Branky: Náplava 2, Klvaňa 2, Černý, Růžička.

Buchlovice - Nivnice 1:5 (1:0)
Kouč Miroslav Ondrůšek dělá s Nivnicí divy. Jestliže v přípravě šla od porážky k porážce, v soutěži zatím soupeře drtí jako parní válec. A vždy přitom zinscenuje nevídanou otočku, před týdnem z 1:2 na 6:2, včera pod Buchlovem z 0:1 na 5:1. Druhým hattrickem za sebou se blýskl Máčalík. Branky: Huráb - Máčalík 3, P. Ligas, L. Ligas.

Zborovice - Jalubí 4:0 (1:0)
Jalubští žili v naději na bodový zisk jen poločas, pak domácí nasázeli šestnáctiletému Davidovi v jejich bráně tři góly a bylo po zápase.

Prakšice - Staré Město 6:2 (4:0)
Domácí od úvodních minut tvrdili muziku a sázeli do staroměstské sítě jeden gól za druhým. Když Jiskře za stavu 4:0 povolili opratě, hra se vyrovnala. Hosté však z čtyřbrankového manka nic neukrojili. Branky: Dýnka, Gajdůšek, Mikel, Hostinek, Ulčík, Ondra - Vlček, Hastík.

Slovácko C - Ořechov 4:1 (2:0)
I když domácí hráli od 29. minuty bez vyloučeného Uhlíře (od stavu 1:0 - pozn. autora), pohodlně si dokráčeli pro tři body. Ořechov sice snížil na 1:2, ale pak dvakrát během pěti minut inkasoval, Branky: Bučák 2, Vašek, Balaštík - Pavlíček.