Kanonádu dirigovala trenérka

Kunovice Sport 08 / 05 / 2012

Až nečekaně jednoznačně ovládly prvoligový zápas s béčkem Olomouce házenkářky Kunovic. Již v prvním poločase si vypracovaly šestibrankový náskok, který po změně stran uhájily.
Kunovice - Olomouc  29:22
Kunovjanky začaly velkým náporem doplněným o koncentrovaný výkon v obraně a hostující celek dlouho do ničeho nepustily. Výsledkem bylo, že si domácí velmi rychle vypracovaly sedmibrankový náskok. Domácí celek pokračoval v sympatickém výkonu i ve druhé půli a soupeřky přiváděl k zoufalství. „S Olomoucí jsme odehrály velmi dobrý zápas. Dařilo se nám jak v obraně, ze které jsme vycházely do rychlých protiútoků, tak i v postupném útoku a zachytala nám i brankařka,“ pochválila svůj tým hrající trenérka Kunovic Jarmila Štěrbová. V posledním kole zajíždějí hráčky slováckého klubu do pražských Kobylis, kde se v přímém souboji utkají o konečné sedmé místo v tabulce. Sedmičky 6/4:4/3, vyloučení 6:3. Poločas: 15:9.
KUNOVICE: Polášková, Omelková – Hrabalová 2, Brablcová 1, Sklenářová 7/3, Horáková 3, Kosinková 3, Křeháčková, Štěrbová 10, Pavlíčková K. 1, Hanáková 2/1.