Kanonádu dirigovaly Jandásková a Vargová

Veselí nad Moravou Sport 28 / 10 / 2014

Jednoznačný zápas s osmnáctibrankovým náskokem si přivezly z Bratislavy interligové házenkářky Veselí nad Moravou. V tabulce se tak posunuly už na čtvrté místo.
Bratislava - Veselí n/M. 19:37
Veselanky odjížděly na palubovku posledního celku Interligy v roli jasného favorita a od úvodních minut ji jednoznačně naplňovaly. Ve 20. minutě vedly už 9:2 a přestože dal hostující kouč šanci všem hráčkám, rozjeté Veselí to nijak nepřibrzdilo.
„K zápasu jsme přistupovali velmi zodpovědně, protože není možné nikoho podcenit,“ řekl po utkání kouč Veselí Luboš Hudák.
V sobotu od 17.00 hostí Veselanky souseda z tabulky Šaľu, která je za Veselím jen kvůli horšímu skóre. Sedmičky 4/3:2/1, vyloučení 6:4. Rozhodčí Gabriš, Klimko, 150 diváků. Poločas 7:15.
VESELÍ: Nejezchlebová, Stojarová - Jandásková 9, Vargová 7/1, Slováková 5, Varjassiová 5, Vinklárková 4, Šustková 3, Gajdošíková 3, Lukšíková 1, Štetáková.