Branky: 25., 30., 61. Brázdil R., 4., 48. Šustr V., 42. Večeřa M.
ŽK: 65. Bilík M., 78. Rezek J. (Vážany). Diváci: 180.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Antonín Kubov (laik), Radek Pavlíček (laik).
Jankovice: Remeš P. - Večeřa T., Večeřa M. (85. Lipták M.), Šustr V., Surovec M., Silný Z. (60. Gahura F.), Silný V. (75. Kučík R.), Panáček M. (55. Zapletal M.), Mikulica A., Hruška M., Brázdil R.
Trenér: Vlastimil Pól.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A. (61. Hlaváček M.), Šlechta M., Šesták O., Roubalík S., Rezek J., Pavlíček M., Oharek P., Gotwald J., Bilík M., Bartoš M. (75. Jordán L.).
Trenér: Antonín Vaculík.
Od prvního hvizdu píšťalky bylo vidět, kdo bude pánem na hřišti. Domácí hráli líbivý kombinační fotbal, kde v záložní řadě dominoval Václav Šustr. Již ve 4. minutě Šustr napálil do šibenice a upravil na 1:0. Ve 27. minutě kopali domácí roh a Radim Brázdil upravil na 2:0. O několik minut později z pravé strany po centru zvyšoval hlavou na 3:0 opět Brázdil. Hosté se pokoušeli o ojedinělé útoky, kdy ve 34. a 36. minutě vyzkoušel domácího gólmana Vaculík, který vše vychytal. Ve 42. minutě po chybě hostující obrany vystřelil nepřesnou přihrávku Večeřa a stanovil poločasový výsledek na 4:0. Druhou půli dohrávali domácí v poklidu. Ve 48. minutě Šustr zvýšil na 5:0 a vstupenku do okresního přeboru zajistil šestou brankou utkání svým hattrickem v 61. minutě Brázdil.
Nejlepší hráči: Václav Šustr - Jakub Rezek

Traplice - Košíky 2:1 (1:1)
Branky: 14. Kolínský T., 72. Blaha D. - 31. Kaštánek J.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Moravanský - Roman Ondržálek (laik), Martin Skopal (laik).
Traplice: Vávra J. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Kotyza R. (78. Hána S.), Kolínský T., Gelien R., Čevela O. (72. Dostál D.), Blecha L. (89. Gelién J.), Blaha D.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Košíky: Brukner R. - Šlechta Z., Přílučík L. (78. Janováč Z.), Poháněl K., Ovsík M., Mikulka P. (59. Čagánek A.), Kaštánek M. (73. Bémer Z.), Kaštánek J. (72. Bavor T.), Hotař M., Fedor J., Bemer Z. ml.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Utkání začalo svižně, hrál se rychlý, kombinační fotbal, brankové příležitosti neproměnili domácí ani hosté. Ve 14. minutě domácí dali vedoucí branku, když po kopu z rohu obrana hostí odhlavičkovala míč a Tomáš Kolinský přímo z voleje zavěsil do šibenice. Hosté kontrovali ve 31. minutě, ale i tak vyrovnal Jakub Kaštánek křížnou střelou z hranice pokutového území k tyči. Ve 38. minutě šel sám na hostujícího gólmana David Blaha, ale ten s pomocí obránce odvrátil míč na roh. Ve druhé půli pokračovala hra ve stejném duchu, kupodivu více brankových šancí měli hosté, ale v koncovce si počínali zbrkle. Doplatili na to v 72. minutě, kdy ztratili lehkomyslně míč na půlce a krásnou uličkou byl vyslán do brejku David Blaha, který příležitost proměnil.
Nejlepší hráči: Radek Kotyza - Jakub Kaštánek

Babice - Jalubí 3:1 (1:1)
Branky: 19. (p) Horsák D., 78. Maňásek J., 92. Fusek I. - 13. (p) Klajn P. ŽK: 33., 56. Chybík R., 25. Lahola T., 91. Maňásek J. - 19., 25. Žaluda J., 11. Nosek D., 88. Zapletal M. ČK: 56. Chybík R. - 25. Žaluda J. Diváci: 285.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Roman Tomaštík (laik), Petr David (laik).
Babice: Pól R. - Maňásek M. (87. Hanák T.), Maňásek J., Lahola T., Chybík R., Horsák D., Horníček K., Horníček D. (46. Poisel A.), Harásek Mi., Fusek I., Náplava P.
Trenér: Emil Horníček.
Jalubí: Večeřa I. - Žaluda J., Zapletal M., Stašek O., Nosek D., Kolář T., Klajn P., Gajdošík J. (46. Kura P.), Dobiáš T. (56. Andrýsek M.), Dobiáš D., Dobiáš A. (72. Jančík F.).
Trenér: Jiří Daněk.
Velmi zajímavé a kvalitní utkání se hrálo v Babicích, kde jako první se k míči dostali hráči z Jalubí. V 13. minutě kopali pokutový kop a Petr Klajn proměnil, 0:1. Od této chvíle se hra vyrovnala, útoky byly z obou stran. V 19. minutě za podražení hráče kopali domácí pokutový kop a David Horsák upravil na 1:1. Hosté hráli od 25. minuty bez vyloučeného Jakuba Žaludu. V druhém poločase se hrálo vyrovnaně, Jalubí hrálo lepší kombinační fotbal, ale bez velkých šancí. V 56. minutě, po druhé žluté kartě, Radek Chybík opustil hru a mužstva byla vyrovnána. V 78. minutě Jakub Maňásek se z rohu trefil do brány a upravil na 2:1. V 92. minutě v nastaveném čase domácí zpečetili svůj výsledek Igorem Fuskem na 3:1.
Nejlepší hráči: Igor Fusek - Petr Klajn

Velehrad - Huštěnovice 3:3 (2:1)

Branky: 27. Ševčík K., 41. Daněk T., 59. vlastní - 3. Puškáč L., 57. Kanyza P., 69. Petrželka J.
ŽK: 31. Gavenda J. - 45. Střítecký M., 45. Petrželka J., 51. Straka P. Diváci: 103.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Radoslav Axmann (laik), Martin Vašička (laik).
Velehrad: Badin F. - Uředníček A., Ševčík K., Novák M., Novák J., Kromka P., Korvas L., Kolomazník J. (68. Mítek P.), Hanáček L. (59. Kubernát J.), Gavenda J., Daněk T.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Huštěnovice: Vaverka A. - Zlámalík R., Střítecký M. (70. Čevora Z.), Straka P., Silný F., Puškáč L. (46. Zambal J.), Petrželka J., Kanyza P., Grebeň L., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Domácí se ještě nedostali ani za polovinu hřiště a už ve 3. minutě zblízka dorážel míč do jejich sítě Puškáč. Domácí se gólové radosti dočkali ve 27. minutě, to se trefil Ševčík. Aby nebylo pro ně radosti málo, upravil na 2:1 ve 41. minutě Daněk. Hosté zahrávali velmi nebezpečné rohy a ke konci poločasu stáli při domácích všichni svatí. Druhý poločas začal v podobném duchu jako ten první. Domácí se nemohli vypořádat s tvrdou, ale férovou hrou soupeře. V 57. minutě Kanyza střižnou střelou vyrovnal, aby o dvě minuty později vstřelil gól Černý, ale bohužel do vlastní sítě. Hosté dokázali srovnat po dobře zahraném rohu v 69. minutě Petrželkou. Huštěnovickým však remíza zřejmě nestačila, projevili větší touhu po vítězství, ale gólově se už nedokázali prosadit.
Nejlepší hráči: Petr Kromka - Petr Straka

Kostelany n. M. - Sušice 4:2 (2:1)
Branky: 15. Mojžiš Jo., 28. Marek D., 67. (p) Mojžiš Jú., 90. Engler I. - 23. Ludvíček M., 52. Novák M. ŽK: 42. Facalka R. - 60. Novák M., 80. Hejda M. Diváci: 80.
Rozhodčí: Miloslav Knot - Tomáš Koryčánek (laik), Aleš Jurák (laik).
Kostelany n. M.: Vávra M. - Šimík D., Plevák L., Mojžiš Jú., Mojžiš Jo., Marek D. (70. Engler I.), Krpal B., Frühauf R., Facalka R. (46. Ševela Z.), Facalka P. (46. Krpal D.), Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Sušice: Ondruch A. - Stojaník F., Rozum R., Novák M., Mikulík Mi., Ludvíček M., Lahola L. (65. Kutálek D.), Kozelek K., Hejda M., Fojtášek V., Buřil Z.
Trenér: Stanislav Šlechta.
Od úvodu se hrálo bojovné utkání, do kterého vstoupili lépe domácí, kteří se ujali vedení v 15. minutě zásluhou Jozefa Mojžiše. Domácí byli poté lepším týmem, ale hosté vstřelili z brejku vyrovnávací gól, ve 25. minutě upravil Ludvíček na 1:1. Domácí si vzali vedení nazpět hned o tři minuty později zásluhou hráče Marka. Hosté se pokoušeli o vyrovnání, a to se jim v první půli už nepodařilo. Hosté se přece jen dočkali gólu, a to na začátku druhého poločasu, kdy v 52. minutě upravil Novák. Domácí poté převzali otěže utkání a vedoucího gólu se dočkali v 67. minutě, po nařízeném pokutovém kopu, který proměnil Julius Mojžiš. Definitivní tečku za utkáním udělal v 90. minutě Engler a zpečetil skóre na konečných 4:2.
Nejlepší hráči: Jakub Dvouletý - Adam Ondruch

Stříbrnice - Kudlovice 5:1 (2:0)
Branky: 24. Zmrhal Vl., 39. Březina M., 50. Rokyta M., 63. Palica M., 80. Dvouletý R. - 78. Mai Hoang Huy Diváci: 78.
Rozhodčí: Lukáš Vandírek - Radim Krsička (laik), Karel Andrýsek (laik).
Stříbrnice: Strýček L. - Zmrhal Vl., Rokyta M. (52. Janeček V.), Peprník S., Peprník M., Palica M., Náplava P., Krsička P. (74. Smělík J.), Dvouletý R., Březina M. (63. Máčal M.), Balíček P.
Trenér: Pavel Juřík.
Kudlovice: Frank T. - Vlček D., Stuchlík J., Mai Hoang Huy, Látal T., Kraváček L., Jurča J. (46. Vlček T.), Chmel R., Býček P., Buš V., Bachratý M.
Trenér: Jiří Stuchlík.
I když to byly týmy ze spodní části tabulky, zápas nabídl atraktivní a pohledný fotbal. Do vedení šli domácí ve 24. minutě po střele Vladimíra Zmrhala. Druhou branku přidal ve 39. minutě dorážkou Milan Březina na poločasových 2:0. Druhou půli začali lépe domácí a v 50. minutě na 3:0 dorazil Miroslav Rokyta. Od této chvíle hosté působili odevzdaným dojmem a čtvrtá branka nenechala na sebe dlouho čekat, přidal ji v 63. minutě Marián Palica. V 78. minutě přišli ke slovu i hosté, a to zásluhou lobu Mai Hoang Huye. Poslední branku a zároveň nejkrásnější vstřelil v 80. minutě ze střední vzdálenosti nechytatelně Radek Dvouletý.
Nejlepší hráči: Radek Dvouletý - Mai Hoang Huy