Kanonádu řídila Jeglová

Nezdenice Sport 11 / 11 / 2011

Fotbalistky Nezdenic vykročily do Moravskoslezského poháru vysokou porážkou s favorizovaným Hodonínem, aby si o čtyřiadvacet hodin později spravily náladu devítibrankovým přídělem do sítě Napajedel. Kanonádu dirigovala teprve patnáctiletá Jeglová, která se blýskla hattrickem a čtyřmi gólovými asistencemi.

Hodonín - Nezdenice 14:0
Divizní výběr dostal na půdě pátého týmu Moravskoslezské ligy pořádnou lekci, pod kterou se však podepsala i absence několika hráček základní sestavy. Přísné měřítko snesla v dresu Nezdenic pouze středopolařka Černobilová.

Nezdenice - Napajedla 9:1
Domácí hráčky byly v poháru nalosovány do tříčlenné skupiny společně s Napajedly a Hodonínem, který je favoritem. Do vyřazovacích bojů postoupí pouze vítěz.
Úvodní pohárový duel sliboval překvapení jen deset minut, kdy hostující hráčky držely stav 1:1. Jenže pak svěřenky Lumíra Petrky spustily nevídaný brankostroj a už do přestávky rozhodly o zaslouženém vítězství. Branky: Jeglová 3, Synčáková, Eliášová, Minaříková, Janíčková, Petrková st., Hanáková.
NEZDENICE: Bělašková - Hrubošová, Petrková st., Drgová, Eliášová - Černobilová, Synčáková, Vrábelová - Jeglová, Hanáková, Strouhalová. Střídaly: Petrková ml., Janíčková, Minaříková, Lukášová.