Kanonádu Újezdce odnesly Březolupy

Slovácko Sport 14 / 08 / 2014

Hluk - Dol. Němčí 1:0 p (0:0)
Od úvodních minut měli navrch domácí a během půlhodiny se ve slibných šancích ocitli Botek, Dohnal a Zalubil. V závěru půle se začali hosté osmělovat a hru vyrovnali. To vydrželo až do 70. minuty, pak už zase převzali taktovku domácí, ale bez úspěšné koncovky. A o výsledku rozhodly pokutové kopy, na které domácí vyhráli 4:3.
Strání - Bojkovice 3:1 (0:1)
V 6. min. šli hosté do vedení Vargou krásnou brankou po standardní situaci. Domácí tento vývoj zaskočil a do přestávky se nedostali k ohrožení branky hostí. Obraz hry se změnil ihned po přestávce; ve 46. min. vyrovnal Frühauf a v 62. min. poslal domácí do vedení Pomajbík. Zápas se zdramatizoval v 81. min., kdy po druhé žluté kartě musel pod sprchy Koritina. Domácí ale po rychlém brejku a centrovaném míči za pomoci hostujících obránců dali třetí úspěch.
Nedachlebice - Kvasice 4:5 p. (2:0)
Velmi slušná návštěva viděla zápas parádní úrovně. Hosté v úvodu zahodili dvě šance, domácí Faldyna v závěru půle dvěma slepenými góly zajistil nadějný náskok. Hosté dvakrát dali kontaktní gól, na který Nedachlebičtí ihned zareagovali další brankou. V 70. min. se hostům podařilo vyrovnat na 4:4 a v penaltové loterii měli více štěstí. Branky: Faldyna 2, Sedlář 2 - Prešnajder 2, Lepša, Musil.
Nivnice - O.N.Ves 1:2 (1:2)
Na vedoucí branku domácího Veleckého z 10. min. zareagovali hosté zvýšenou aktivitou a po půlhodině už vedli brankami Galušky a Petratura. Hosté byli v utkání lepším mužstvem a po zásluze si odváží tři body.
Újezdec - Březolupy 9:0 (4:0)
Zápas připomínal hru kočky s myší, domácí vedli v 18. min. už 4:0. Hosté se za celý zápas nedostali k vážnějšímu ohrožení branky domácích.  Střelecky se prosadili posily: Loprais, autor 4 gólů, a navrátivší se Velecky, který dal 3 góly. Další branky přidali Vacula a Popelka.
Osvětimany - Mladcová 5:1 (4:0)
Domácí zkušeného soupeře doslova zaskočili a v 9. min. vedli už 2:0. Nováček i nadále pokračoval v aktivní hře a do přestávky ještě dvakrát poslal míč do hostující sítě. Hosté sice v úvodu druhé půle snížili, ale domácí už žádné drama nedopustili. Branky: 7. a 41, Válek, 9. a 74. Zýbal, 29. Žandovský - 53. Jaroš.
Žalkovice - Jaroslavice 2:1 p.