Kanonýr Drobil rozhodl v nastavení

Sport 08 / 10 / 2008

1. B třída sk. C

Jalubí - Kněžpole 0:2 (0:1)
V bojovném utkání domácí doplatili na velmi špatnou koncovku, kdy za celé utkání pouze jedna střela šla mezi tyče. Hosté vedli od 28. min. brankou Blahy, kdy domácí obrana špatně zahrála ofsajd systém a Blaha postupoval sám na golmana - 0:1. Po hodině hry se hostům vydařila velmi pěkná akce na jeden dotek a Kučera úspěšně zakončil na 0:2.

Koryčany - Slavkov 4:1 (3:0)
Domácím patřila první půle, ve které získali rozhodující náskok. Po přestávce hosté přidali, ale stačilo to pouze na zkorigování stavu, branku dal Zajíc. Branky vítězů: Koval 2, Hlaváček, Machala.

Uh. Ostroh - Kudlovice 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání, ve které domácí vedli brankou Jurčeky, hosté ale v závěru první a v úvodu druhé půle brankami Hložného a Ježka otočili skóre. Na spravedlivou remízu a o sedm minut později srovnal Hlůšek.

Bojkovice - Ostr. Lhota 2:0 (1:0)
Už v 10. min. mohli jít domácí do vedení, ale Liška neproměnil pokutový kop. Vše napravil v 18. min. Vysocký, který dal vedoucí gól. Když v 55. min. dal Hanke druhý gól, domácí definitivně ovládli hru a hosty od vyšší porážky zachránil několika výbornými zákroky brankář Šícha.

Bánov - Osvětimany 1:2 (0:1)
První půle přinesla vyrovnaný souboj, ale spokojenější byli hosté, kteří vedli brankou Nevařila. Po přestávce domácí zmobilizovali síly a vyrovnali Machalíkem z penalty. Štěstí se nakonec přiklonilo na stranu hostí, kteří v 90. min. dali vítězný gól Drobilem.

Zlámanec - Strání 4:0 (2:0)
Domácí zvítězili v utkání zaslouženě, v první půlhodině získali dvoubrankový náskok a když po přestávce přidali další dva rychlé góly, bylo osudu zápasu rozhodnuto. Prim v sestavě domácích hrál J. Tyl, který byl u všech branek, dvě dal a další vypracoval Řezníčkovi a Novákovi.

Hluk B - Zlechov 2:2 (0:0)
V oboustranně kvalitním utkání po bezbrankovém poločase hosté dvakrát vedli, ale zápas do vítězného konce nedotáhli. Branky: Miroš, Horák - Zajíc, Šebák.