Kanonýr Faldyna zachránil tři body

Slovácko Sport 01 / 10 / 2015

I. A sk. B

Osvětimany - Žalkovice 0:4 (0:1)
Debaklem pro domácí skončilo utkání mezi Osvětimany a Žalkovicemi. Zápas mezi celky, jež se pohybují aktuálně ve spodní polovině tabulky, dopadl tak lépe pro hosty. Žalkovice uštědřily soupeři lekci z produktivity.

Dol. Němčí - Březolupy 5:1 (3:0)
Březolupy se i nadále trápí. Nic na tom nezměnilo ani osmé kolo, ve kterém zajížděly na půdu Dol. Němčí. O výsledku bylo rozhodnuto již do přestávky. K vysokému vítězství domácích přispěl hattrickem třiadvacetiletý Tomáš Kadlček. Soupeři nasázel tři branky za necelou hodinu. Branky: T. Kadlček 3, Krchňáček, T. Stojaspal - Stašek.

Strání - Jaroslavice 5:2 (1:1)
Jaroslavice si vezou ze Strání sice vysokou porážku, vývoj utkání však nabídl divákům zajímavou zápletku. Vedoucí tým tabulky v zápase vedl, celek z Jaroslavic však dokázal do poločasu srovnat krok a po pěti minutách druhé půle vsítil dokonce branku na 1:2. Odpověď domácích byla ke smůle hostů blesková a v 52. minutě to bylo 2:2. Strání nakonec zlomilo odpor soupeře a přidalo další tři góly.
 Branky: Gardian 2, Križák, Frühauf, Kolafa - Mynarčík, Batík.

Nedachlebice - Mladcová 2:1 (0:1)
Je dobré míti Faldynu. To si mohou také po tomto kole říkat fotbalisté a fanoušci z Nedachlebic. Zkušený útočník zařídil svými dvěma zásahy obrat v domácím prostředí proti Mladcové. Předposlední tým tabulky šel v utkání rychle do vedení, které si srdnatě držel až do 82. minuty. Pak přišla první chvíle Petra Faldyny, jenž srovnal a za dalších pět minut přidal vítěznou trefu. Branky: Faldyna 2 - Beránek.

Bojkovice - Újezdec 1:0 (1:0)
Další klopýtnutí si připisují hráči Újezdce, v pořadí již třetí za sebou. Tentokrát padli na půdě Bojkovic, které rozhodly utkání jedinou trefou už v prvním poločase. Újezdec se tak podruhé v řadě brankově neprosadil a na vedoucí Strání začíná v tabulce ztrácet čím dál více bodů. Na druhé straně Bojkovičtí začínají získávat cenné body. Branka: Kříž.

Vlčnov - Hluk 3:0 (2:0)
Svěřenci trenéra Bělohlávka dokázali navázat na domácí vítězství z minulého kola. Tentokrát si relativně hladce poradili v derby s Hlukem. Aktivní Vlčnov vykročil za třemi body již v prvním poločase, po kterém vedl o dvě branky. Ani po změně stran se nic zásadního na hřišti nezměnilo a domácí dokázali přidat ještě jednu trefu. Branky: Martinec, Činčala, Machala.

Skaštice - Kvasice 0:2 (0:1)