Kanonýrem boršický Sokol

Kanonýrem boršický Sokol
Sport 25 / 07 / 2008

OS dorost, hodnocení 2007/2008

 OS dorost:

Nejlepší střelci
25 Sokol Lukáš (Boršice B), 24 Kozelek Ondřej (Kněžpole), 23 Janků Michal (Březová), 23 Varga Radek (Kněžpole), 22 Bureš Filip (Boršice B), 21 Hastík Ondřej (St. Město), 19 Mrva Marek (Březolupy), 17 Bartoš Adam (Nivnice), 17 Holboj Michal (Nivnice), 15 Křiva David (Boršice B), 14 Vyorálek David (Mistřice), 14 Březina Pavel (Ořechov), 13 Knot Michal (Popovice), 13 Janků Lukáš (Březová), 12 Blažek Patrik (Boršice B), 12 Müller Tomáš (St. Město), 11 Trizuliak Ludvík (Březolupy), 11 Čaňo Pavel (Březová), 11 Hosa Radek (Kněžpole), 10 Čaňo Břetislav (Nivnice), 10 Mikulec Patrik (Popovice), 10 Doseděl Karel (St. Město), 9 Úředníček Adam (St. Město), 9 Červinka Michal (Mistřice), 8 Staroba Ondřej (Nivnice), 8 Dufka Michal (Popovice), 8 Vaněk Roman (St. Město), 8 Tomčala Michal (Boršice u Bl.), 8 Tureček Martin (Boršice u Bl.), 8 Vařák Milan (Kněžpole), 7 Krys Roman (Ořechov), 7 Klus Jaroslav (St. Město), 7 Kadlček Martin (Březolupy).

Brankáři s nulou
6 Trubačík Lukáš (St. Město), 5 Dvořák Petr (Boršice B), 5 Hančík Filip (Kněžpole), 4 Jeglík Tomáš (Nivnice), 2 Růžička Jan (Boršice u Bl.), 2 Majer Jakub (Březová), 2 Marek Petr (Popovice), 1 Šajdler Miroslav (Boršice u Bl.), 1 Juřena Jakub (Březolupy), 1 Bruštík Dušan (Březová), 1 Flekač Robert (Kudlovice), 1 Řehůřek David (Kudlovice), 1 Garba Tomáš (Mistřice), 1 Taťák Tomáš (Ořechov), 1 Adamík Tomáš (St. Město), 1 Grebeň Martin (St. Město).

Nejvíce odehraných minut
1800 Gál Jaroslav (Boršice u Bl.), 1800 Mrva Marek (Březolupy), 1800 Janků Michal (Březová), 1800 Janků Tomáš (Březová), 1800 Kubiš Zdeněk (Březová), 1800 Hančík Filip (Kněžpole), 1800 Hudec Martin (Kudlovice), 1784 Varga Radek (Kněžpole), 1775 Trávník Radek (St. Město), 1756 Křižka Miroslav (Březolupy), 1729 Rosůlek Lukáš (Popovice), 1710 Dvořák Petr (Boršice B), 1710 Vinklárek Michal (Březolupy), 1710 Doseděl Karel (St. Město), 1707 Mikulec Patrik (Popovice), 1700 Březina Pavel (Ořechov), 1697 Lapčík Václav (Kněžpole), 1697 Kovář Petr (Kudlovice), 1695 Klučka Vilém (Březolupy), 1693 Trizuliak Ludvík (Březolupy), 1692 Grebeň Martin (St. Město), 1680 Vařák Milan (Kněžpole), 1673 Pomkla Milan (Boršice u Bl.), 1664 Krys Roman (Ořechov).

Žluté karty
14 Březina Pavel (Ořechov), 8 Chudík Lukáš (Boršice u Bl.), 5 Gál Jaroslav (Boršice u Bl.), 5 Klučka Vilém (Březolupy), 5 Janků Michal (Březová), 5 Janků Lukáš (Březová), 5 Janků Ondřej (Březová), 5 Varga Radek (Kněžpole), 5 Valenta Lukáš (Kudlovice), 5 Hornák Martin (Mistřice), 5 Staroba Ondřej (Nivnice), 5 Cileček Michal (Ořechov), 5 Doseděl Karel (St. Město).

Červené karty
2 Kadaši Josef (Boršice u Bl.), 2 Tureček Martin (Boršice u Bl.), 2 Březina Pavel (Ořechov), 1 Tomčala Michal (Boršice u Bl.), 1 Juřena Jakub (Březolupy), 1 Kadlček Martin (Březolupy), 1 Klučka Vilém (Březolupy), 1 Janků Michal (Březová), 1 Janků Lukáš (Březová), 1 Řehůřek David (Kudlovice), 1 Valenta Lukáš (Kudlovice), 1 Medůsek Milan (Nivnice), 1 Staroba Ondřej (Nivnice), 1 Šmíd Jiří (Nivnice), 1 Uher Martin (Ořechov), 1 Kadlčík Martin (Popovice), 1 Grebeň Martin (St. Město), 1 Trávník Radek (St. Město).

ČK Podzim
0 Boršice B, Kněžpole, Mistřice, 1 Březová, Kudlovice, Popovice, 2 Boršice u Blat., Březolupy, Ořechov, St. Město, 3 Nivnice. Celkem: 14

ČK Jaro
0 Boršice B, Kněžpole, Mistřice, Nivnice, Popovice, St. Město, 1 Březolupy, Březová, Kudlovice, Ořechov, 3 Boršice u Blat. Celkem: 7

ČK Celkem
0 Boršice B, Kněžpole, Mistřice, 1 Popovice, 2 Březová, 2 Kudlovice, 2 St. Město, 3 Březolupy, 3 Nivnice, 3 Ořechov, 5 Boršice u Blat.. Celkem: 21

ŽK Podzim
8 Kněžpole, 9 Boršice B, 9 Kudlovice, 10 Mistřice, 10 Popovice, 13 Březolupy, 13 St. Město, 14 Březová, 14 Nivnice, 17 Boršice u Blat. 20 Ořechov. Celkem: 137

ŽK Jaro
7 Boršice B, 7 Březolupy, 9 Nivnice, 10 Kněžpole, 10 Popovice, 10 St. Město, 11 Mistřice, 13 Kudlovice, 15 Březová, 15 Ořechov, 16 Boršice u Blat. Celkem: 123

ŽK celkem
16 Boršice B, 18 Kněžpole, 20 Březolupy, 20 Popovice, 21 Mistřice, 22 Kudlovice, 23 Nivnice, 23 St. Město, 29 Březová, 33 Boršice u Blat., 35 Ořechov. Celkem: 260

Celková1. Staré Město		20	16	2	2	84:29	502. Nivnice		20	15	1	4	71:25	463. Boršice B		20	14	3	3	108:32	454. Kněžpole		20	13	3	4	85:28	425. Březová		20	9	3	8	57:40	306. Březolupy		20	8	2	10	62:67	267. Boršice u Bl.	20	7	5	8	41:77	268. Popovice		20	5	0	15	48:86	159. Kudlovice		20	4	2	14	27:90	1410. Ořechov		20	3	4	13	35:87	1311. Mistřice		20	2	3	15	33:90	9PODZIM1. Staré Město		10	8	2	0	39:12	262. Nivnice		10	8	1	1	39:8	253. Boršice B		10	5	3	2	33:21	184. Kněžpole		10	5	2	3	37:18	175. Boršice u Bl.	10	5	2	3	20:24	176. Březolupy		10	5	1	4	30:26	167. Březová		10	3	1	6	17:21	108. Popovice		10	3	0	7	32:33	99. Mistřice		10	2	2	6	21:35	810. Ořechov		10	1	2	7	11:39	511. Kudlovice		10	1	2	7	10:52	5JARO1. Boršice B		10	9	0	1	75:11	272. Kněžpole		10	8	1	1	48:10	253. Staré Město		10	8	0	2	45:17	244. Nivnice		10	7	0	3	32:17	215. Březová		10	6	2	2	40:19	206. Březolupy		10	3	1	6	32:41	107. Kudlovice		10	3	0	7	17:38	98. Boršice u Bl.	10	2	3	5	21:53	99. Ořechov		10	2	2	6	24:48	810. Popovice		10	2	0	8	16:53	611. Mistřice		10	0	1	9	12:55	1DOMA1. Boršice B		10	9	1	0	65:9	282. Kněžpole		10	9	1	0	58:12	283. Staré Město		10	9	1	0	50:10	284. Nivnice		10	8	0	2	43:9	245. Boršice u Bl.	10	6	2	2	24:23	206. Březová		10	5	2	3	25:18	177. Březolupy		10	5	1	4	34:29	168. Popovice		10	4	0	6	28:30	129. Kudlovice		10	3	2	5	18:37	1110. Ořechov		10	2	4	4	23:34	1011. Mistřice		10	2	0	8	22:50	6VENKU1. Staré Město		10	7	1	2	34:19	222. Nivnice		10	7	1	2	28:16	223. Boršice B		10	5	2	3	43:23	174. Kněžpole		10	4	2	4	27:16	145. Březová		10	4	1	5	32:22	136. Březolupy		10	3	1	6	28:38	107. Boršice u Bl.	10	1	3	6	17:54	68. Mistřice		10	0	3	7	11:40	39. Popovice		10	1	0	9	20:56	310. Ořechov		10	1	0	9	12:53	311. Kudlovice		10	1	0	9	9:53	3Tabulka 1. poločas1. Kněžpole		20	14	6	0	45:9	482. Nivnice		20	14	4	2	32:10	463. Boršice B		20	13	4	3	59:19	434. Staré Město		20	10	6	4	32:13	365. Březolupy		20	10	2	8	28:28	326. Březová		20	6	6	8	19:20	247. Boršice u Bl.	20	6	6	8	17:28	248. Popovice		20	3	5	12	21:42	149. Kudlovice		20	2	8	10	10:35	1410. Mistřice		20	2	5	13	9:36	1111. Ořechov		20	3	2	15	15:47	11Tabulka 2. poločas1. Staré Město		20	15	4	1	52:16	492. Nivnice		20	12	5	3	39:15	413. Boršice B		20	11	4	5	49:13	374. Březová		20	11	4	5	38:20	375. Kněžpole		20	8	6	6	40:19	306. Březolupy		20	9	3	8	34:39	307. Popovice		20	6	3	11	27:44	218. Boršice u Bl.	20	6	2	12	24:49	209. Ořechov		20	6	1	13	20:40	1910. Kudlovice		20	4	3	13	17:55	1511. Mistřice		20	4	1	15	24:54	13

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace