ŽK: 60. Dvořák P., 80. Kočí Z. - 26. Trllo Z.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Gřunděl (laik), Jiří Pollach (laik).
Záhorovice: Struhelka V. - Vladár J. (63. Polanský I.), Šabršula V. (46. Denemark J.), Surý M., Michalčík R., Kročil T., Kočí Z., Jál J. (90. Beníček B.), Gřunděl J., Dvořák P., Bahrytsevitch S. Trenér: Miroslav Andrlík.
Komňa: Urbánek J. - Varaďa M., Staník M., Sochor L. (85. Matoušek M.), Pospíšil L., Machara P., Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M. (69. Vaverka I.), Trllo Z.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Do utkání aktivněji vstoupili domácí, ale v 5. minutě se nedokázal prosadit Michalčík. Hosté poprvé zahrozili až ve 25. minutě, Kala hlavičkoval těsně vedle domácí branky. Největší šanci utkání si vytvořil Varaďa, ale z malého vápna přestřelil bránu. Do kabin tak oba týmy odcházely za stavu 0:0. Do úvodu druhého poločasu lépe vstoupili hosté, ale v 50. minutě se nedokázal prosadit střelou z dálky Pospíšil. V 89. minutě měli domácí ještě jednu šanci, ale Bahrytsevitch pálil vysoko nad. Utkání skončilo zaslouženou remízou.
Nejlepší hráči: Sergej Bahrytsevitch - Martin Varaďa

Suchá Loz - Popovice 2:1 (1:1)
Branky: 28. Krajčovič Z., 70. Bujáček V. - 44. Omelka J.
ŽK: 80. Král Š. - 82. Hladný T.
Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Zámečník - Jiří Mahdal (laik), Robert Kaňovský (laik).
Suchá Loz: Mahdal P. - Vítek F., Velecký Z., Plesner O. (60. Král Š.), Mahdal M., Máčalík M., Král V. (75. Gazdík P.), Krajčovič Z., Kliment T., Bujáček V., Kučera J. (46. Bradáč R.). Trenér: Rostislav Bradáč.
Popovice: Mikel J. - Tetera T., Prajza M., Omelka J., Obal M., Musil O. (70. Mikulčík L.), Mimránek L., Mikulec P. (75. Halouzka J.), Kadlčík J., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Zápas začal za úmorného vedra. Hosté byli v začátku utkání lepší, ale dvě vyložené šance zmařil domácí brankář. Domácí se osmělili ve 28. minutě, když do prázdné branky na 1:0 dotlačil míč Krajčovič. Domácí pak měli velký tlak, vypracovali si tři vyložené šance, ale hostujícího brankáře nepřekonali. Ve 44. minutě si naběhl na centr Omelka a hlavou srovnal na 1:1. Druhý poločas začali lépe hosté, měli několik dobrých šancí, ale brankáře domácích nepřekonali. Domácí v 70. minutě Bujáčkem ranou k tyči upravili na 2:1. V 80. minutě měli hosté výhodu pokutového kopu, ale domácí brankář míč vyrazil. Do konce zápasu se již nezměnilo a tak domácí slavili zasloužené vítězství.
Nejlepší hráči: Přemyslav Mahdal - Ondřej Musil

St. Hrozenkov - Pitín 1:4 (0:2)
Branky: 75. Lebánek L. - 14., 61., 75. Kozubík J., 16. Krahula L.
ŽK: 54. Juriga V. (St. Hrozenkov).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Martin Polách - Lukáš Juračka (laik), Pavel Berčík (laik).
St. Hrozenkov: Zábranský M. - Škriečka J., Ostravský R. (61. Gabrhel J.), Lebánek L., Lacina K., Keňo T., Juriga V. (62. Husařík R.), Janíček P, Husařík M., Breznický R. (77. Antál T.), Semela P. (81. Blaho T.). Trenér: Václav Juriga.
Pitín: Salvet L. - Urbánek P. (81. Voda J.), Mlček T., Lukáš D., Krahula L. (34. Maňas M.), Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Čuč R., Bureš M., Machala P. (64. Kavka P.).
Trenér: David Lukáš.
Utkání se hrálo za velkého vedra, které lépe zvládali hosté. Ti se ujali vedení už ve 14. minutě brankou Jakuba Kozubíka. O dvě minuty přidal druhou branku Krahula, když obešel domácího golmana Zábranského - 0:2. Druhý poločas začali opět lépe hosté, v 61. minutě se podruhé trefil Kozubík a upravil na 0:3. Jakub Kozubík dovršil v 75. minutě hattrick a upravil na 0:4. V téže minutě zaznamenal čestný úspěch domácí Lebánek z trestného kopu a upravil na konečných 1:4.
Nejlepší hráči: Lukáš Lebánek - Jakub Kozubík

Orel Uherský Brod - Bánov 2:4 (1:1)

Branky: 19. Jahoda K., 80. Šenkeřík P. - 29., 67., 88. Lux R., 90. Polanský L.
ŽK: 37., 53. Šmíd J. (Orel UB).
ČK: 53. Šmíd J. (Orel UB).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Petr Hodič (laik), Pavel Šupina (laik).
Orel UB: Maršálek M. - Šmíd J., Šenkeřík P., Slovák J. (46. Skřivánek V.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Jahoda K. (68. Popelka J.), Bujáček P. (46. Kubiš M.), Gureň M. Trenér: Milan Juřeník.
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Vaňhara J., Suchánek P. (70. Polanský L.), Mahdalík J. (89. Bulejko P.), Mahdalíček P., Mahdalíček J. (63. Horňák P.), Mahdal L., Lux R. (90. Kotil R.), Guryča R., Gorčík L. (75. Petrůj L.). Trenér: Břetislav Polanský.
V zahajovacím zápase okresní soutěže viděli diváci vyrovnaný souboj. Útoky se střídaly na obou stranách. Domácí měli v úvodní dvacetiminutovce mírně navrch. V 19. minutě dal první branku po skrumáži před brankou Karel Jahoda - 1:0. Hosté pak převzali otěže zápasu do svých nohou a mírná převaha přinesla úspěch. Ve 29. minutě na 1:1 vyrovnal střelou z 18 metrů Robert Lux. Těsně před koncem poločasu tentýž hráč vystřelil z 20 metrů, ale domácí brankář byl na místě. Druhý poločas začal náporem hostů. V 53. minutě po druhé žluté kartě byl vyloučen domácí Josef Šmíd. V 67. minutě po samostatné akci dal na 1:2 Lux. V 80. minutě vyrovnal Šenkeřík, který prošel přes trojici hostujících hráčů. Hosté přidali a svůj hattrick završil v 88. minutě Lux. Domácí rezignovali a v 90. minutě na konečných 2:4 zvýšil Polanský.
Nejlepší hráči: Martin Kočica - Robert Lux

H. Němčí - Boršice u Bl. 1:1 (0:0)
Branky: 88. Svadbík J. - 52. Kusenda P.
ŽK: 55. Jančařík F. - 31., 86. Hrbáč E.
ČK: 86. Hrbáč E. (Boršice u Bl.).
Rozhodčí: Pavel Králíček - Roman Macalík (laik), Bohuslav Vávra (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji.(65. Chmelina J.), Tureček M., Svadbík J., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Cmol M., Bahula L.
Trenér: Roman Pagáč.
Boršice u Bl.: Kadlček J. - Nožička P., Nožička J., Kusenda P., Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Bilík V., Stodolák M., Daněk L. (86. Libosvár L.), Doležal R. (65. Ondra P.).
Trenér: Vladimír Bilík.
V první půli se hrál svižný fotbal z obou stran. Domácí měli ke vstřelení první branky blíže, ale v 15. minutě Svadbíkovu střelu Kadlček vyrazil. O pět minut později zahrozil Cmol, ale ani on své sólo úspěšně nezakončil. Ve 35. minutě vystřelil z dálky Bahula, Kadlček ovšem výborně vyrazil na roh. Ještě do poločasu mohl skórovat Hrbáč, ale nedal. V druhé půli chtěla obě mužstva strhnout vítězství na svoji stranu, hosté se zlepšili v poli a v 52. minutě po samostatném úniku vstřelil vedoucí branku hostů Pavel Kusenda. Po této brance se domácí nadechli k velkému náporu. V 88. minutě po centru vyrovnal hlavou Jakub Svadbík. Domácí by si za první půli zasloužili tři body, ale vynikající Honza Kadlček byl proti.
Nejlepší hráči: Jakub Svadbík - Jan Kadlček

Březová - Strání B 1:5 (1:3)
Branky: 40. Janků M. - 4., 23., 59. Motola J., 38. Nuzík P., 86. Zámečník L.
ŽK: 23. Uher J., 90. Plášek V. - 80. Pavluš M., 81. Motola J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Antonín Berčík (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal J. (67. Čaňo L.), Plášek V., Miškář V., Majer J. (76. Ševčík T.), Janků M., Havlík J., Čaňo P., Čaňo D. (84. Moravčík D.).
Trenér: Ladislav Kalina.
Strání B: Děcký R. - Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M., Pavlína J. (77. Popelka D.), Nuzík P. (64. Zámečník L.), Motola J., Houšť V., Grebík M. (75. Magdal D.), Adámek M. Trenér: Pavel Tinka.
Ve 4. minutě hosté zahrávali trestný kop z poloviny hřiště, míč se dostal k Motolovi a ten otevřel skóre. O devět minut později o sobě dali vědět domácí, ale Pláškovu střelu Děcký vyrazil na roh. Ve 23. minutě Uher zahrál ve vápně rukou a s penaltou si náramně poradil Jakub Motola - 0:2. Ve 38. minutě hosté zahráli rychlý protiútok a Nuzík sám před Bruštíkem se nemýlil. Pět minut před půlkou domácí snížili Michalem Janků, který využil chybu hostující obrany. Druhý poločas začal náporem domácích, ale žádnou velkou šanci si nevypracovali. Naopak v 59. minutě po chybě Bruštíka Motola hlavou zvýšil na 1:4. V 86. minutě si domácí nerozuměli v obraně, využil toho Zámečník, který dal poslední branku zápasu.
Nejlepší hráči: Jan Trecha - Václav Šidlo