Branky: 63. Litoš F. - 43., 73. Kozubík J., 29. Zýka J., 80. Kozubík A.
ŽK: 65. Körber S., 68. Býček L. - 79. Trllo Z.
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Zdeněk Ondriáš (laik), Pavel Berčík (laik).
Babice: Hájek M. - Smělík M., Říha L., Poiselt A., Maňásek Z., Litoš F., Lahola M. (58. Lahola T.), Koukal P., Körber S., Býček L., Buksa R. Trenér: Slavoj Štěrba.
Pitín: Urbánek P. - Zýka J., Voda M., Trllo Z., Švehlík F. (86. Hasoň L.), Lukáš D., Kozubík J., Kozubík A., Kavka P., Jurásek L., Berčík P. (67. Maňas M.). Trenér: David Lukáš.
V 18. minutě Býček vystřelil na bránu z dvaceti metrů, ale šanci zmařil konečky prstů Urbánek. Ve 39. minutě měli šanci opět domácí kdy Buksa střílel z osmi metrů, ale brankař zase vyrazil na roh. Ve 29. minutě střelil branku hostující Zýka z nahrávky Vody 0:1. Ve 43. mminutě se trefil Kozubík z přihrávky Vody  0:2. Ve druhé půli měli šance domácí a toho využil v 63. minutě Litoš, který snížil na 1:2  Pak se dostali ke slovu opět hosté a v 73. minutě dali Kozubíkem J. z výkopu další branku. V 80. minutě stanovil konečný výsledek Kozubík A. z trestného kopu na 1:4.
Nejlepší hráči: Lukáš Býček - Jakub Kozubík

Bánov - O. N. Ves B 9:0 (2:0)
Branky: 57., 79., 86. Velecký J., 5., 64. Mahdal L., 22. Vaňhara J., 55. Dalajka M., 77. Gajdůšek M., 90. Polanský L.
ŽK: 11. Durďák V., 85. Velecký J. - 33. Svoboda P.
ČK: 38. Svoboda P. (O. N. Ves B).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Pavel Šupina (laik), Tomáš Nosek (laik).
Bánov: Řihák P. - Velecký J., Vaňhara J., Pavlíček A. (61. Polanský L.), Machalík V., Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Gajdůšek M., Durďák V., Dalajka M. Trenér: Karel Kopeček.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J., Szabo T., Svoboda P., Slezák V., Kusák M., Kreisl R., Kreisl M., Kosík A., Jurásek D. (68. Ťok L.), Hábl O. Trenér: Michal Kusák.
Domácí se dostali  ke slovu hned v 5. minutě, kdy po rohu kapitán domácích otevřel skóre - 1:0. Ve 22. minutě utekl po levém křídle Vaňhara a zvýšil na 2:0. Tato branka znervózněla hosty, což vyústilo červenou kartou Svobody. Ve druhé půli se hosté snažili o kombinační hru, k jejich smůle domácím vyšlo vše na co sáhli. A tak v 55. minutě Dalajka zvyšoval na 3:0, v 57. minutě Velecký na 4:0, 64. minutě Mahdal hlavou na 5:0. Hosté měli smůlu ještě v tom, že se jim v 75. minutě zranil obránce a když neměli koho vystřídat tak dohrávali o jednoho hráče méně. V 76. minutě zvýšil Gajdůšek na 6:0, v 79. minutě opět Velecký na 7:0, tentýž hráč v 86. minutě zvyšoval na hrozivých 8:0 a skóre utkání završil sřídající hráč Polanský na 9:0.
Nejlepší hráči: Jiří Velecký - Michal Kusák

Buchlovice - Huštěnovice 2:3 (1:0)
Branky: 1. Kovařík P., 83. (p) Marek B. - 47., 90. Střítecký M., 85. Vaverka T.
ŽK: 60. Kovařík P. - 50. Petrželka J., 52. Malenovský P., 53. Černý P.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Josef Tomanec - Zdeněk Bílka (laik), Jan Hruboš (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Šarata R., Strakoš S., Schuster M., Mikula J., Marek B., Křiva D., Kovařík P., Kotek J. (88. Jurča A.), Hlůšek R., Čech M. (66. Belant L.). Trenér: Petr Sonntag.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M., Silný F., Puškáč L. (81. Vaverka T.), Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Již v 55. sekundě se nádhernou střelou ze 30 metrů trefil domácí Kovařík. Hosté mohli ve 4. minutě vyrovnat, ale ani na dvakrát nepřekonal Puškáč domácího gólmana. Hosté hrozili zejména po rohových kopech, ale domácí brankař byl vždy na místě. Ihned po nástupu do druhé půle hosté srovnali zásluhou Stříteckého po samostatné akci na 1:1. V 83. minutě zahrávali domácí pokutový kop za hru rukou v pokutovém území, který proměnil Marek. Vzápětí opět po samostatné akci srovnal hostující Vaverka 2:2. Největší vzruch přinesla 90. minuta, kdy po špatně zahraném ofside systému domácích se řídíl sám na gólmana Marek Střítecký, který rozhodl utkání pro hosty - 2:3.
Nejlepší hráči: Bedřich Marek - Marek Střítecký

Hradčovice - St. Město 0:5 (0:1)
Branky: 21., 58., 59. Hastík O., 57., 79. Šatava D.
ŽK: 78. Daněk O. - 88. Daťko J., 90. Kment M.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - František Maček (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z., Rosík V., Pochylý P., Mitáček L., Mikulec J., Mikulec D., Máčala R., Daněk O., Blaha P., Adam Střelec. Trenér: Radim Mikulec.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Trávník R. (46. Šatava D.), Svoboda O., Müller T. (46. Hastík R.), Kment M., Horák M., Hastík O., Grebeň M., Daťko J., Botek J. (72. Maňásek J.). Trenér: Milan Višenka.
Do utkání lépe vstoupili domácí, když měli ve 2. minutě po rohovém centru domácí Blaha gól na hlavě, ale skvěle chytající Hodulík míč vytěsnil nad břevno. Iniciativu brzy přebrali hosté. Ve 21. minutě dorazil míč do sítě Hastík - 0:1. Úvod druhého poločasu domácí hráči zaspali. V 52. minutě byl Hastík v slibné šanci, když z malého vápna netrefil branku. V 57. minutě po velké chybě domácí obrany Šatava zvýšil skóre na 0:2 a v 58. minutě Hastík upravil již na 0:3. V 59. minutě definitivně pohřbil domácí tým Hastík střelou k tyči - 0:4. Domácí se snažili zabránit debaklu, když začali držet míč na svých kopačkách jenže další hrubou chybu využil Šatava a upravil výsledek utkání na konečných 0:5.
Nejlepší hráči: David Kulhavý - Jaroslav Hodulík

Kněžpole B - Tupesy 7:0 (1:0)
Branky: 10., 69. Kašný R., 52., 53. Moštěk M., 55. Kašný P., 74. Hruboš P., 79. Kozelek M.
ŽK: 45. Kašný P. (Kněžpole B).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Radomír Oslzla (laik), Luděk Burda (laik).
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Sedlák M. (20. Moštěk M.), Pastyřík R. (73. Mazůrek A.), Palčík R., Křen B., Kozelek M., Kašný R. (80. Kašný D.), Kašný P., Hruboš P., Hruboš L. Trenér: Zbyněk Grubl.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P. (73. Gejdoš M.), Tříska M., Mikula F., Maňásek M., Kubíček T., Gejdoš J., Drška M. (54. Vaculík L.), Bureš R., Burda T., Brim M. (75. Vávra O.). Trenér: Antonín Šimon.
Do zápasu vstoupili domácí s odhodláním a už v 10. minutě otevřeli Radkem Kašným skóre utkání. Hosté poté vyrovnali hru měli i šance, ale branku nevstřelili. Druhý poločas začal pro domácí tým jako z říše snů. V 52. minutě Moštěk zvýšil na 2:0, o minutu později na 3:0 a zkázu dovršil v 55. minutě Kašný, který zvyšoval tak již na 4:0. Po této brance hosté zcela odešli a na hřišti byli páni jenom domácí. V 60. minutě zvyšoval svojí druhou brankou Radek Kašný - 5:0. V 74. minutě přišla nejhezčí branka utkání, kdy kapitán domácích vymetl šibenici hostující branky. V 79. minutě dokončil zmar hostů Kozelek, který uzavřel skóre utkání na konečných 7:0.
Nejlepší hráči: Radek Kašný - Miroslav Tříska

Mařatice - Korytná 6:2 (3:1)
Branky: 15., 76. Zedek J., 6., 72. (p) Kroča M., 43. Prekop D., 58. Šenk P. - 21. (p) Navláčil O., 59. Zámečník M.
ŽK: 72. Vít P., 78. Navláčil O. (Korytná).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Miroslav Knot, Milan Čeněk (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Tyl V., Šenk P. (81. Lžičář M.), Prekop D. (80. Piecha E.), Mrva M., Kubíček P., Kroča M., Kovács L., Janků A. (55. Vyorálek D.). Trenér: Václav Chvojka.
Korytná: Málek Mi. - Žajgla T., Zámečník M. (65. Málek Ma.), Vacula J. (46. Čaňo B.), Navláčil O., Mléčka K., Máčalík Jan, Janovský L., Bublík I. (85. Persona P.), Knotek P., Vít P. Trenér: Pavel Tinka.
Domácí v 1. poločase získali rychlé vedení, když se v 6. minutě trefil nabíhající Kroča - 1:0. V 15. minutě si Zedek zpracoval centrovaný míč a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Hosté se taky dostali ke slovu ve 21. minutě, kdy domácí obrana faulovala v pokutovém území, k míči se postavil Navláčil a s přehledem snížil - 1:2. Ve 43. minutě si Prekop potáhl míč do šestnáctky a přízemní střelou zvýšil na 3:1. V 58. minutě Šenk upravil na 4:1. Hosté se dočkali snížení, kdy Zámečník potáhl míč před šestnáctku a snížil na 4:2. Domácí však opět převzali otěže zápasu. Mrva potáhl míč, byl faulován v šestnáctce a penaltu umístil Kroča na 5:2. V 76. minutě se postavil k přímému kopu Zedek a nádhernou střelou zvýšil na konečných 6:2.
Nejlepší hráči: Jakub Zedek - Ondřej Navláčil

Popovice - Košíky 2:3 (0:1)
Branky: 70., 88. Halouzska J. - 26. Ovsík M., 47. Fedor J., 87. Přílučík M.
ŽK: 82. Králík V. - 88. Poháněl J.
Diváci: 33.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Ivan Junaštík (laik), Antonín Mikulec (laik).
Popovice: Šesták V. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Musil O. (66. Halouzska J.), Mikulčík R. (75. Šebesta P.), Králík V., Knot M., Hladný T., Hanáček J., Haluza L. Trenér: Roman Bureš.
Košíky: Ondruch A. - Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl J., Ovsík M., Mařák P., Janováč Z. (66. Mucha P.), Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
V 15. minutě Mikulčík vystřelil z dvaceti metrů, ovšem Ondrůch vyrazil na rohový kop. V 26. minutě Přílučík M. centroval z levé strany a Ovsík M. dal na 0:1. Ve 47. minutě zaspali domácí obránci a z dvaceti metrů vystřel k levé tyči a branku dal Fedor. V 54. minutě se krásně uvolnil Ovsík, ale Šesták rukou vyrazil na rohový kop. V 70. minutě z pravé stany nacentroval Tetera a Halouzka snížil na 1:2. V 87. minutě přihrál Mařak míč Přílučíkovi a ten dal dělovkou na 1:3. O minutu později z přímého kopu centroval Prajza a nůžkama upravil Šebesta na konečných 2:3.
Nejlepší hráči: Vítězslav Šesták - Marek Přílučík