Kanonýři řádili

Slovácko Sport 15 / 09 / 2010

Ořechov - Kvasice 7:3 (2:3)
Utkání dvou rozdílných poločasů, v prvním si hosté vypracovali a po většinu času drželi dvoubrankový náskok a byli lepším celkem. Po přestávce nastoupili domácí jako vyměnění a v nástupu hned srovnali náskok a od 60. min. svého soupeře doslova převálcovali a nasázeli mu další čtyři branky. Góly: Smějsa, Hruboš, Žák 2, Zlatý, Herič 2 - Darebníček, Potočný 2.
Březolupy - Kněžpole 0:0
Ve velmi očekávaném derby se diváci branky nedočkali, na obou stranách dominovaly pozorné obrany. Domácí se zlobili na rozhodčího Filipenského, který neuznal domácím dle jejich názoru regulérní gól.
Újezdec - 1.FC Slovácko C 0:1 (0:1)
Hru domácích provázela v první půli smůla, když dvakrát trefili tyč a zahodili další šance. Hosté dali vítězný gól ve 27. min. Juřenčákem. Po přestávce hra upadla do průměru a šancí na obou stranách už bylo minimum.
Boršice - Prakšice 8:0 (6:0)
Domácí zahráli utkání ve velkém stylu a už v 18. min. vedli 4:0, druhou půli už jen bezpečně kontrolovali, hosty k ničemu nepustili. Branky: M. Dufek 3, Činčala 2, Kuzma, Konrád, Brzica.
Nedachlebice - Mladcová 2:0 (2:0)
Domácí si v utkání udržovali mírný tlak a už do přestávky rozhodli o osudu zápasu, když góly zařídili ve 23. min. Křenek a ve 42. min. J. Kaňovský. Hosty od vyšší prohry uchránil výborný brankář.
Žalkovice - V.Otrokovice B 2:3, Příluky - Lůžkovice 2:1