Kanonýrka Fleková je zpět!

Veselí nad Moravou Sport 29 / 02 / 2012

Házenkářky Veselí táhla Tereza Chmelařová

Další dva body si připsaly o víkendu na konto interligové házenkářky Veselí nad Moravou. Fanoušky však více než očekávaná vysoká výhra nad Sencem potěšil návrat velezkušené kanonýrky Lenky Flekové, která týmu po operaci menisku scházela dva měsíce.
Veselí n/M - Senec 35:25
Veselanky vstoupily do utkání doslova raketově, když po dvou minutách vedly 3:0. Soupeřky sice skóre ještě srovnaly na 7:7, ale od 10. minuty už se hrálo výhradně podle domácích not. A když se rozchytala nestárnoucí Černá, Veselanky sázely do hostující sítě jeden gól za druhým - z rychlých brejků i z postupných útoků. Již v poločase bylo v podstatě rozhodnuto.
„Senec je sice až ve spodní polovině tabulky, ale je to zkušený a kvalitní tým. Oceňuji, že hrál po celý zápas sice tvrdě, ale nikoliv záludně či přehnaně agresívně, a tak jsem se rozhodl v závěru pustit na hřiště i Lenku Flekovou,“ uvedl domácí kouč Peter Sabadka.
Nejlepší kanonýrka veselské historie naskočila na palubovku na posledních osm minut a přivítal ji bouřlivý aplaus zaplněné haly. Hvězdou utkání se ale stala Chmelařová, autorka dvanácti branek. Veselanky jsou po 21. kole Interligy těsně druhé, když mají stejně bodů jako vedoucí Michalovce, ale o gól horší skóre. Sedmičky 5/4:6/4. Vyloučení 4:1. Rozhodčí Králíček, Letev, 300 diváků. Poločas: 19:11
VESELÍ: Černá, Zvoničová, Benedíková - Rajnohová 3, Jandásková 1, Vinklárková, Viniatynská, Drotárová 5, Tomečková 4/1, Chmelařová 12/1, Kočí 2, Súkenníková 5/2, Fleková 1, Kratochvílová 2.

1. Michalovce     20     15     1     4     619:513     31
2. Veselí n. Mor.     19     15     1     3     549:444     31
3. Poruba     20     14     1     5     632:553     29
4. Šaľa     20     14     0     6     558:465     28
5. Olomouc     20     10     2     8     553:499     22
6. Písek     19     10     2     7     609:567     22
7. Zlín     19     10     1     8     537:498     21