Karty rozdala už 17. minuta...

Staré Město Sport 04 / 06 / 2015

Rekordních osm gólů nabídlo finále Poháru OFS, ve kterém se očekávané drama nekonalo. Fotbalisté 1.FC Slovácko vyhráli 7:1, když se hattrickem blýskl střídající Marek Bučák, a vystřídali na pomyslném trůnu staroměstskou Jiskru.
Slovácko C - Šumice 7:1
S úvodní nervozitou a nepřesnostmi na obou stranách zametla 17. minuta, ve které pronikajícího Sáncheze podťal gólman Janíček a Remeš s přehledem proměnil pokutový kop. Oslabení Šumičtí sice ještě ve 24. minutě srovnali, když se parádně z trestného kopu trefil Ondřej, ale pak už se hrálo vesměs na jednu branku. Z převahy Slovácko vytěžilo dvě branky, pod které se podepsal Zemánek. A to ještě stejně jako Heger orazítkoval tyč. Jelikož Slovácko nepolevilo ani po přestávce, zrodil se debakl. Od většího Šumice zachránil gólman Šidlo. Hvězdou druhé půle byl střídající Bučák, který během 26 minut zaznamenal hattrick. Branky: Bučák 3, Zemánek 2, Remeš, Vašek - Ondřej. ŽK: Zemánek, Heger, Mareček - Kunovský, Žampach. ČK: 18. Janíček (Šumice). Poločas 3:1.
Slovácko: Sedláček - Králík, Vašek, Remeš, Mareček - David, Balaštík, Šisák, Heger (66. Paška) - Zemánek (46. Bučák), Sánchez (46. Žůrek).
Šumice: Janíček - Kudela, I. Pilka, Mach, Kunovský - Pančocha (83. Jančařík), Žampach, Šmíd, S. Pilka (28. Šidlo) - Ondřej, Kelíšek (78. Machala).