Kašného boys pykali za žalostnou mušku

Kašného boys pykali za žalostnou mušku
Uherské Hradiště Sport 15 / 09 / 2017

Házenkáři Slovácké Slavie Uherské Hradiště si na prahu nové sezony zapomněli seřídit mířidla, za což pykali porážkou na palubovce Třešti. Jejich osud byl zpečetěn už po prvním poločase, který prohráli o šest branek.
Třešť - UH. HRADIŠTĚ 26:13
Start do Jihomoravské ligy si Hradišťští určitě malovali v růžovějších barvách. „Výsledek je sice hrozivý, ale rozdíl byl opravdu pouze v koncovce. Několikrát jsme třeba orazítkovali tyč,“ posteskl si kouč Martin Kašný. Jeho výběr po letech opustil Zlínskou ligu, která se kvůli nedostatku týmů úplně rozpadla… „Ještě jsme mohli hrát Moravskoslezskou ligu, ale to je přece jenom trošku dál,“ vysvětlil Kašný.
Uherské Hradiště tahalo na Vysočině od začátku za kratší konec a vzhledem k žalostné koncovce jeho manko narůstalo. Konečný rozdíl je propastný. „Když vstřelíme jen třináct branek, sotva můžeme vyhrát. Kluci se navíc nevyvarovali ani technických chyb,“ posteskl si Kašný, který postrádal dlouhodobě zraněného Ondřeje Lukeše a trojici zkušených harcovníků Hřib, Januš, Čechmánek. „Jejich služby už asi využijeme, jen když nás bude málo,“ podotkl trenér. Jedinou novou tváří je spojka Tomáš Jurásek z Napajedel. Poločas: 14:8
UH. HRADIŠTĚ: Vrzala - J. Hřib, Večerka 1, Mičovský 1, Kundera, Havel, Kašný, Doleček 8/2, Macháček 2, Mikulec 1.

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace