Branky: 67. Vaňhara J. - 7., 75. Bíček L., 24. Litoš F., 39. Koukal P.
ŽK: 89. Vrága A. - 44. Koukal P., 52. Poiselt A., 68. Bíček L.
Rozhodčí: Pavel Řihák  - Josef Masař, Pavel Šupina (laik).
Bánov: Řihák P. - Velecký J., Vaňhara J., Polanský L. (46. Suchánek P.), Machalík V., Mahdalíček P., Dalajka M. (78. Vrága A.), Bulejko P. (46. Horňák L.), Durďák V., Gajdůšek M., Mahdalík J. Trenér: Karel Kopeček.
Babice: Hájek M. - Smělík M., Poiselt A., Litoš F., Lahola M., Koukal P. (75. Fusek I.), Körber S., Buksa R., Bíček L., Mrázek M. (55. Maňásek Z.), Chmel R. Trenér: Zdeněk Ondryjáš.
Do utkání vstoupili lépe domácí, ale střely Gajdůška se mezi tyče nevešly. V 7. minutě vyrobil stoper Mahdalík hrubku a Bíček z malého vápna otevřel skóre. Ve 24. minutě se odrazil míč před pokutové uzemí domácích a Litoš střelou pod břevno zvýšil na 0:2. Ve 30. minutě domácí brankář s obtížemi vytěsnil Bíčkovu střelu na roh. Ve 39. minutě po rychém protiútoku Koukal z ostrého úhlu upravil skóre na 0:3. Ve 2. poločase domácí zpřesnili přihrávku a vytvořili si uzemní převahu. V 67. minutě hostujícímu brankáři vypadl míč a Vaňhara toho využil ke snížení na 1:3. V 75. minutě hosté založili rychlý protiútok a Bíček v pokutovém uzemí prostřelil domácího golmana. V 80. minutě mohl snížil Lahola, ale střela ze 16 metrů mířila vedle. Konec se dohrával v nervózní atmosféře, ale hosté si za svoji hru odvezli zasloženě tři body.
Nejlepší hráči: Michal Gajdůšek - Filip Litoš

Buchlovice - Popovice 1:4 (1:2)
Branky: 4. Belant L. - 21. Knot M., 22. Musil O., 72. Králík V., 87. Halouzska J.
ŽK: 14. Mikulec P., 66. Haluza L, 75. Šácha P., 76. Hanáček J. (Popovice).
Rozhodčí: Josef Tomanec - Zdeněk Bílka (laik), Ivan Junaštík (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Šustr M., Šarata R. (46. Jurča A.), Strakoš S., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Kotek J., Hlůšek R., Čech M. (46. Machálek T.), Belant L. (82. Prášilík P.). Trenér: Petr Sonntag.
Popovice: Šesták V. - Šácha P., Smolík A., Prajza M., Musil O. (66. Křapa P.), Mikulec P. (80. Halouzska J.), Králík V., Knot M. (51. Hutyra R.), Hladný T., Hanáček J., Haluza L. Trenér: Roman Bureš.
V utkání začali velkým náporem domácí, kteří se ujali ve 4. minutě vedení krásnou střelou z voleje jejímž autorem byl Belant. Hosté se dostávali k soupeřově brance z nebezpečných protíútoků a ve 14. minutěš se dožadovali odpískání pokutového kopu. Ve 21. minutě se hostům podařilo vyrovnat, branku střelil Knot. Ihned po rozehrání po obrovské chybě domácí obrany se hosté dostali dokonce do vedení zásluhou Musila. Domácí přidali na obrátkách a vytvořili si řadu gólových šancí. Hosty však v první půli podržel Šesták. Druhý poločas začal náporem domách ve snaze srovnat skóre. Téměř 20. minut nepustili hosty na dostřel vlastní branky. Až v 72. minutě opět z protiútoku zvýšil na 1:3 Králík. Domácí po této brance téměř rezignovali a na konečných 1:4 po chybě obrany završil skóre střídající Halouzska. Výsledek utkání neodpovídá dění na hřišti, popravdě řečeno domácí hráli a hosté dávali branky.
Nejlepší hráči: Bedřich Marek - Vítězslav Šesták

Hradčovice - Mařatice 2:3 (2:1)
Branky: 4. Pavlík J., 27. Indra T. - 34. Prekop D., 79. Zbořil S., 90. Kroča M.
ŽK: 16. Urubčík Z., 58. Pavlík J., 72. Hlaváč V. - 17. Mrva M., 42. Zedek J., 76. Kroča M., 90. Vyorálek D.
Rozhodčí: Roman Bednář - Radim Mikulec (laik), Ivan Mařák (laik).
Hradčovice: Kulhavý D. - Urubčík Z. (90. Máčala R.), Pochylý P., Pavlík J., Mitáček L., Mikulec D., Jurčík D., Indra T., Hostýnek P., Fábry I. (27. Hlaváč V.), Daněk O. (68. Synčák J.). Trenér: Petr Koníček.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Vyorálek D., Šenk P., Prekop D., Mrva M., Kubíček P. (64. Tyl V.), Janků A., Bída L., Zbořil S., Kroča M. Trenér: Vladislav Kieryk.
Utkání začalo pod taktovkou hostů, kteří byli častěji u míče než domácí a technicky byli na vyšší úrovni. Ovšem domácí využívali stoprocentně svých mála příležitostí a ve 4. minutě Pavlík bez přípravy z šestnácti metrů přestřelil gólmana a míč skončil pod břevnem - 1:0. Ve 27. minutě domácí po rohovém kopu zvyšovali na 2:0. Hosté svůj tlak korunovali ve 34. minutě po přímém volném kopu ze 16 metrů, kdy Prekop obstřelil zed a s pomocí teče míč skončil u pravé tyče 2:1. Za tohoto stavu se šlo do kabin. Druhý poločas se hra více vyrovnala a zdálo se že domácí udrží stav, ale závěrečný tlak nevydrželi a po rohovém kopu a chybě obrany dopravoval do prázdné brány a vyrovnal Zbořil - 2:2. Za svůj dobrý výkon by si domácí bod zasloužili, ale v poslední minutě využil chyby obrany Kroča, který pronikl po pravé straně do pokutového území a jeho střela již skončila v brance - 2:3.
Nejlepší hráči: David Kulhavý - Jakub Zedek

Huštěnovice - Tupesy 1:1 (0:0)
Branky: 53. Puškáč L. - 46. Bednařík J.
ŽK: 56. Brim M. (Tupesy).
Rozhodčí: Miroslav Navrátil - Pavel Čechmánek (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Huštěnovice: Střítecký O. - Vaverka A., Umlauf M., Střítecký M. (69. Kryška M.), Silný F. (80. Vaverka T.), Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Tupesy: Polášek J. - Vávra P. (89. Křemeček J.), Tříska M., Molek S., Maňásek M., Kubíček T., Drška M. (57. Vaculík L.), Bureš R., Burda T., Brim M. (80. Vávra J.), Bednařík J. Trenér: Antonín Šimon.
Více ze hry měli domácí fotbalisté, kteří si první akci vytvořili v 10. minutě. Střela Puškáče ovšem skončila těsně vedle pravé tyčky. Hosté dali o sobě vědět v 15. minutě, kdy ze 30 metrů vystřelil Petr Vávra. Ve 21. minutě z 20 metrů střílel Michal Brim, ale jeho rána mířila nad břevno. Brim ohrozil branku soupeře i o tři minuty později. Hned v 1. minutě druhého poločasu dal první branku utkání z 10 metrů Bednařík, který obhodil vybíhajícího brankáře. V 50. minutě opět Puškáč, který zaměstnával celou obranu hostů, vystřelil z 25 metrů pohotovou střelou, ale jen do tyčky. V 53. minutě se už Puškáč nemýlil, využil přihrávku z levé strany od Černého a z otočky vyrovnal. Rozhodnou utkání mohl v 88. minutě Jaroslav Vávra, ale ze 7 metrů  přestřelil branku.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Stanislav Molek

Kněžpole B - Korytná 3:1 (1:1)
Branky: 41., 78., 88. Kašný R. - 8. Žajgla T.
ŽK: 17. Kamočai L., 83. Kašný P. (Kněžpole B).
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Václav Lapčík (laik), Josef Flasar (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Pastyřík R., Palčík R., Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Kamočai L. (46. Křen B.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T. (65. Křen M.), Doseděl K. Trenér: Zbyněk Grubl.
Korytná: Málek M. - Žajgla T., Zetka M., Zámečník M., Vacula J. (67. Matucha J.), Málek M., Máčalík J., Čaňo B., Bublík I., Janík D., Janovský L. (77. Janča J.). Trenér: Josef Zderčík.
Do utkání vstoupili aktivněji hosté, když již ve 2. minutě měli slibnou šanci, ale Žajgla pouze fauloval brankáře. V 8. minutě se po krásné akci Žajgla již nemýlil a vymetl růžek domácí branky. Hosté i nadále měli převahu, kterou ovšem již nedokázali zužitkovat. Domácí se postupem času dostávali do hry. Převahu zužitkoval ve 41. minutě Radek Kašný, který srovnal na poločasových 1:1. Do 2. poločasu vstoupili lépe domácí, kteří měli celoplošnou převahu. Hosté nechtěli inkasovat a zazdili proto svoji branku, což jim vycházelo přibližně třicet minut. V 78. minutě se však po rohu dostal k hlavičce Kašný a domácí poprvé vedli. O deset minut později se stejnému hráči podařilo dovršit hattrick. Domácí měli větší touhu k výhře a zaslouženě zvítězili 3:1.
Nejlepší hráči: Radek Kašný - Jakub Vacula

O. N. Ves B - Košíky 1:0 (0:0)
Branky: 83. Němec M.
ŽK: 6. Tvrdoň M., 16. Franěk P., 83. Němec M. - 26. Ovsík J.
Rozhodčí: Pavel Řihák (8,2) - Tomáš Nosek (laik), Antonín Mikulec (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
O. N. Ves B: Boček A. - Tvrdoň M., Štěrba J. (71. Němec M.), Svoboda P., Slezák V., Pokorný L., Kusák M., Jurásek D. (76. Drechsel M.), Hábl O., Franěk P., Zálešák R. (87. Štefaník R.). Trenér: Michal Kusák.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P., Šlechta Z., Surovec M. (83. Mařák P.), Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (65. Večeřa T.), Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Do prvního jarního utkání vstoupili lépe hosté, kteří si vytvořili územní převahu. Do první šance se dostali ve 20. minutě, kdy se v pokutovém území uvolnil Vojtek, ale mířil těsně vedle. Ve 30. minutě domácí zahrávali pokutový kop za ruku hostujícího obránce, ale Ondruch ji dokázal vyrazit. Ve 2. poločase se hra vyrovnala a hrálo se ve vysokém tempu. Domácí hrozili především z rychlých protiútoků a v 70. minutě docílili branky, ale hlavní rozhodčí ji pro útočný faul neuznal. Nejdůležitější moment přišel v 83. minutě, kdy po rychlém protiútoku vsítil první branku utkání střídající Němec. Hosté se nedostali do zavěrečného tlaku, a tak si domácí těsné vítězství pohlídali.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Petr Vojtek

St. Město - Pitín 0:1 (0:1)
Branky: 31. Krahula L.
ŽK: 27. Trllo Z., 50. Bureš M. (Pitín).
Rozhodčí: Lukáš Miko - Jakub Horňák, Jiří Stuchlík (laik).
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J. (46. Kubík L.), Šobáň P., Šatava D. (56. Kment M.), Svoboda O., Panáček M., Müller T. (72. Rosůlek P.), Grebeň M., Botek J., Andrýsek M., Abrahám R. Trenér: Pavel Višenka.
Pitín: Berčík P. - Voda M. (61. Kavka P.), Švehlík F. (59. Zýka J.), Struhař P., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Jurásek L. (81. Kozubík A.), Bureš M., Šust M., Trllo Z. Trenér: Lukáš David.
Utkání ve Starém Městě se v prvním poločase hrálo za mírné převahy domácího mužstva. Jeho hráči, ale nebyli schopni převahu zúročit v žádnou branku. Naopak ve 31. minutě udeřili hosté, kdy po přesném centru hostujícího obránce přesně střelil branku hlavou Libor Krahula. Ve druhém poločase domácí pokračovali ve svém tlaku, ale stále bez golového efektu. Postupem času se hra začala vyrovnávat a do šancí se začali dostávat i hosté, ovšem do konce utkání už žádná branka nepadla. Utkání se hrálo v přátelské atmosféře, bez zákeřných faulů.
Nejlepší hráči: Roman Abrahám - Luděk Jurásek