Ke kunovickému obratu zavelel Brim

Slovácko Sport 19 / 04 / 2018

Morkovice B - Nedakonice 2:1 PK (1:1)
Domácí udeřili ze své první šance. Nedakonice se rychle oklepaly z nepříznivého stavu a ještě do poločasu srovnaly. Ve druhém poločase měly oba celky několik nadějných příležitostí, brankou však neskončila ani jedna. Branka: Sedlařík.
Újezdec - Zlechov 2:0 (0:0)
Újezdec změřil síly se Zlechovem, v prvním poločase dokázal ustát několik nebezpečných šancí hostů. Ve druhém poločase domácí ještě více přidali a zaslouženého vedení se dočkali v 70. minutě. Když o sedm minut později uviděl hostující Machala červenou kartu, nevypadalo to se zlechovským výběrem dobře. Pojistku přidal v nastaveném čase Lekeš. Branky: Smejkal, Lekeš.
1. FCS B - Staré Město 3:1 (1:0)
Domácí tým šel do vedení po deseti minutách hry, kdy svůj první gól v zápase vstřelil David. Po změně stran vyrovnal na 1:1 Staroba a začínalo se od začátku. Deset minut po vyrovnání se přihlásil o slovo střelec úvodní branky David a Slovácko znovu vedlo. Pojistku přidal tři minuty před koncem Lahodný. Branky: David 2, Lahodný - Staroba.
Ludkovice - Kunovice 2:3 (2:0)
Domácí celek se v prvním poločase dostal do dvougólového vedení. Druhý poločas však nabídl výrazně větší aktivitu hostů, kteří se v 70. minutě dostali do hry, kdy snížil Brim. Tentýž hráč o dalších sedm minut později dokonce srovnal. Aby toho nebylo málo, pět minut před koncem utkání rozhodl o nevídaném obratu Náplava. Branky: Brim 2, Náplava.
Havřice - Šumice 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání nabídlo několik příležitostí, ani jeden z celků však dlouho nemohl najít potřebné střelecké štěstí. Když už to vypadalo, že zápas skončí bezbrankovou remízou, přišla pro hosty ze Šumic pohroma. Třetí porážku v této sezóně obstaral v nastaveném čase domácí Buráň. Branka: Buráň.
Březolupy - Drslavice 2:3 PK (0:2)
První poločas ovládly Drslavice. Ty šly do vedení zásluhou zimní posily Flasara již ve 4. minutě. Když v závěru půle navýšil vedení hostů Orlovský, vypadalo to na export tří bodů do Drslavic. Březolupy však ve druhém dějství zabraly a dvěma góly v rozmezí tří minut srovnaly na konečných 2:2. Branky: Šur, Popelka - Flasar, Orlovský.
Tlumačov - Zborovice 3:0 (1:0)