Klid přinesla parádní Dufkova šibenice

Boršice Sport 25 / 09 / 2014

Boršice - Rožnov p/R. 3:0 (1:0)
Domácí začali náporem a výsledkem byla vedoucí branka Konráda z 11. min. Vývoj první půle se začal měnit po 25. min., kdy hosté přidali na tempu a zaměstnávali domácí zadáky hlavně centrovanými míči, s kterými si ale domácí zadáci poradili. V závěru hosté zahrávali dva rohové kopy, ale golman Remeš si s nebezpečnými centry poradil. Domácím vyšel vstup do druhé půle, ve 48. min. přidal druhou branku Dufek, když Brázdilovu přihrávku volejem napálil z dvaceti pěti metrů do šibenice. Diváci viděli oboustranně útočnou hru, ze které se rodily i šance; domácí Remeš se blýskl zákrokem, když centrovaný míč směřoval do horního rohu, a hostující Michut zase předvedl zákrok zápasu, když zmařil Dufkovu šanci. V samém závěru Brázdil vtipně přenechal míč Slanému a ten upravil na konečných 3:0. Rozhodčí Zicháček, 200 diváků
Boršice: Remeš - Filipský, Konrád, Kopčil, Šustr, Dufek, Kuzma, Brázdil, Zach, Klvaňa, Hromada. Střídali: Ohnutek, Slaný, Vlk, Březina
Fryšták - Provodov 3:2 (3:0), Luhačovice - Vizovice 3:0 (0:0), Vsetín - Vigantice 5:1 (0:0), Holešov - Baťov 1930 4:1 (1:0), Kelč - Morkovice 4:3 (4:0), Bystřice p/H. - Chropyně 1:2 PK (0:1)