Kliment: Neodvedli jsme práci, kterou umíme odvést

Kliment: Neodvedli jsme práci, kterou umíme odvést
Foto: 1.FC Slovácko  /  Ani Klimentův desátý gól v sezóně body nepřinesl.
Uherské Hradiště Sport 20 / 04 / 2021

V zápase s Pardubicemi zaznamenal Jan Kliment už svoji desátou branku. V tu chvíli to vypadalo, že si Slovácko odveze tři body a před duelem na Spartě se posune před svého nedělního soupeře.

Zápas jsme začali skutečně dobře. Po rychlém vedoucím gólu jsme ale začali hrát úplně něco jiného, co nám není vlastní. Snažili jsme se o nějaké krátké přihrávky a z toho pramenily chyby. Nakonec jsme dostali možná i trochu nešťastný gól, protože Ewerton to takhle určitě netrefuje každý den. Vzápětí jsme si dali "vlastňáka" a už se to sypalo.

Co konkrétně se stalo po vaší vedoucí brance?

Asi jsme si mysleli, že zápas už je náš, a úplně jsme změnili hru. V předchozích zápasech, když jsme šli takhle brzo do vedení, tak nás to uklidnilo. Jenže dnes to bylo úplně naopak. Ztráceli jsme míče, všude jsme byli druzí a zkrátka a dobře jsme to nebyli my.

Mohla vám svazovat nohy možnost posunout se před Spartu na druhé místo?

To nevím. Takhle neuvažujeme. Samozřejmě že by to bylo hezké. Myslím ale, že už teď jsme toho zvládli hodně. Jedeme zápas od zápasu a nějak extra se nesoustředíme na tabulku. Na ni se podíváme po posledním zápase.

S Pardubicemi to byla už vaše druhá prohra v této sezóně. Proč vám nesedí?

Doma to bylo docela nešťastné utkání. Góla jsme dostali až na konci a mohli v oslabení uhrát aspoň remízu. Dneska to nebylo ani tak o Pardubicích, ale o nás, protože jsme neodvedli práci, kterou vždycky odvádíme.

S čím pojedete v neděli na Letnou?

Po výhře by se nám jelo mnohem lépe. Teď se musíme dát rychle do kupy, trošku si zase sednout na zadek  a odvést zase poctivý výkon, který nás může posunout nejdále.

autor: Aleš Mazúrek

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace