Klvaňova trefa za další tři body

Boršice Sport 29 / 05 / 2014

Chropyně - Boršice 0:1 (0:1)
 Zápas začal ve velmi dobrém tempu a skutečnost, že se potkaly dva týmy z opačného konce tabulky, nebyla na hrací ploše poznat. Domácí ale byli přece jenom o něco lepší a vytvořili si několik slibných šancí, bohužel všechny končily u brankáře nebo mimo hřiště. Za hosty byl nejvíce vidět Konrád, který hrozil z rychlých protiútoků, ale také hostům se střelecky nevedlo. Ve druhé půli domácí přidali na agresivitě a tlaku uprostřed hřiště. Tato hra přinesla několik slibných šancí, ale Panáček, Vaňhara a Urubek brankáře Remeše nepřekonali. Urubek se dostal do největší šance zápasu, kdy po nedorozumění brankáře a hostujícího Dufka šel sám na branku, ale po úspěšné kličce netrefil prázdnou branku. Pravidlo nedáš, dostaneš, zafungovalo naprosto přesně, když za tři minuty po kombinaci ve vápně uklidil míč do prázdné branky Klvaňa. Domácí se ještě snažili zápas aspoň vyrovnat, ale zkušený soupeř byl proti. Rozhodčí Dlouhý, 150 diváků
Boršice: Remeš - Hromada, T. Klvaňa, M. Dufek, Malý - Konrád, V. Valenta, Kuzma, Šustr, Slaný, Brázdil. Střídali: Kopčil, Valko, Brzica A., Dufek P.
Morkovice - Provodov 3:1 (2:1), Fryšták - Bystřice p/H. 0:1 (0:0), Vel. Karlovice - Luhačovice 5:1 (3:0), Holešov - Spytihněv 3:2 (1:0), Rožnov p/R. - Kateřinice 3:0 (2:0), Vizovice - Vigantice 2:4 (1:3)