Kněžpole ještě neinkasovalo

Kněžpole ještě neinkasovalo
Slovácko Sport 08 / 09 / 2010

OP dorost           
Nivnice - Ostr.Lhota 3:0 (1:0) Stranák 2, Havel, Polešovice - Bánov 3:4 (0:3) Bernatík, Pavela, Lubojacký - Velecký 2, Bursík, Kročil, Staré Město - Jarošov 1:2 (1:1) Vlček - nehl., Vlčnov - Šumice 2:3 (0:1) Fibichr, Šupka -Pilka, Žampach 2, Osvětimany - Březolupy 5:0 (1:0) Trefilík 2,Vaculík, Palica, Janča, Hluk - Kněžpole 0:2 (0:0) Svízela, Flíbort
1. Kněžpole    3    3    0    0    12:0    9
2. Jarošov    3    2    1    0    9:5    7
3. Osvětimany    3    2    0    1    11:3    6
4. Bánov    3    2    0    1    13:7    6
5. St. Město    3    2    0    1    7:5    6
6. Nivnice    3    2    0    1    8:7    6
7. Polešovice    3    1    1    1    12:9    4
8. Březolupy    3    1    0    2    6:8    3
9. Šumice    3    1    0    2    7:11    3
10. Hluk    3    1    0    2    3:8    3
11. Os. Lhota    3    0    0    3    0:11    0
12. Vlčnov    3    0    0    3    2:16    0
     
OS dorost           
Mistřice - Popovice 0:11 (0:6) Hutyra 3, Křapa 2, Bičan 2, Viktora, Mikulec, Kryštof, Hradčovice - Buchlovice 2:3 (2:1) Pochylý, Pijáček
1. Buchlovice    2    2    0    0    8:2    6
2. Popovice    2    1    1    0    13:2    4
3. Hradčovice    2    0    1    1    4:5    1
4. Jankovice    1    0    0    1    0:5    0
5. Mistřice    1    0    0    1    0:11    0
    
OP žáci           
Nivnice - Ostr.Lhota 1:0 (0:0)Borýsek, O.N. Ves - Jarošov odloženo, Újezdec-Těšov - Bánov 0:2 (0:1) Bobek, Hauerland, Vlčnov - Šumice 0:6 (0:4) Ondřej 4, Mach, Pančocha, Buchlovice - Medlovice 18:0 (10:0) Zábojník 7, Raštica5, Gerža 2, Vrábel 2, Křiva, Chovanec
1. Buchlovice    1    1    0    0    18:0    3
2. Šumice    1    1    0    0    6:0    3
3. Bánov    1    1    0    0    2:0    3
4. Nivnice    1    1    0    0    1:0    3
5. Jarošov    0    0    0    0    0:0    0
6. O. N. Ves    0    0    0    0    0:0    0
7. Os. Lhota    1    0    0    1    0:1    0
8. Újezdec    1    0    0    1    0:2    0
9. Vlčnov    1    0    0    1    0:6    0
10. Medlovice    1    0    0    1    0:18    0
     
OS žáci A           
Nedachlebice - Kostelany n/M 2:8 (2.2) Kutra 2 - Malík 3, Janík 3, Dočkal 2, Polešovice - Mistřice 0:5 (0:0) Knot 3, Vašíček, Tomešek, Bílovice - Mařatice 7:0 (3.0) Žák 3, Dohnal 2, Sladkovský, Bajaja, Topolná - Březolupy 11:1 (4:0) Foltýn 4, Ptáček 3, Pavlík 3, Foltýn R. -Palo,
1. Topolná    1    1    0    0    11:1    3
2. Bílovice    1    1    0    0    7:0    3
3. Kostelany n. M.    1    1    0    0    8:2    3
4. Mistřice    1    1    0    0    5:0    3
5. Kněžpole    0    0    0    0    0:0    0
6. Polešovice    1    0    0    1    0:5    0
7. Nedachlebice    1    0    0    1    2:8    0
8. Mařatice    1    0    0    1    0:7    0
9. Březolupy    1    0    0    1    1:11    0 
   
OS žáci B           
Huštěnovice - Košíky 14:0 (11:0) Martinák 4, Jurák 4, Hejda 3, Hejtmánek 2, Tománek, Jalubí - Velehrad 4:0 (0:0) Chrástek 2, Kolář, Gajdošík, Sušice - Traplice 9:1 (3:0) Tomaštík 3, Hubál 2, Novák 2, Macek, Kutálek - Gerši, Kudlovice - Babice 0:14 (0:8) Čevela 5, Horníček 3, Tománek 3, Bartoň 2, Müller
1. Babice    1    1    0    0    14:0    3
2. Huštěnovice    1    1    0    0    14:0    3
3. Sušice    1    1    0    0    9:1    3
4. Jalubí    1    1    0    0    4:0    3
5. Velehrad    1    0    0    1    0:4    0
6. Traplice    1    0    0    1    1:9    0
7. Košíky    1    0    0    1    0:14    0
8. Kudlovice    1    0    0    1    0:14    0     

OS žáci C           
Podolí - Korytná 5:0 (3:0) Pitr 2, Obržálek 2, Šudřich, Havřice - Suchá Loz 0:0, Hradčovice - Prakšice 2:4 (0:2) Moštek 2 -Hlavín, Kadlček, Jakeš, Suchánek, Starý Hrozenkov - Popovice 28:0 (11:0) Lebánek 8, Antal 6, Gorčík T.6, nehl.
1. St. Hrozenkov    1    1    0    0    28:0    3
2. Podolí    1    1    0    0    5:0    3
3. Prakšice    1    1    0    0    4:2    3
4. Havřice    1    0    1    0    0:0    1
5. Suchá Loz    1    0    1    0    0:0    1
6. Hradčovice    1    0    0    1    2:4    0
7. Korytná    1    0    0    1    0:5    0
8. Popovice    1    0    0    1    0:28    0     

OP přípravky starší       
Spytihněv - Hluk  nehl., Nivnice - Uh.Ostroh dohoda na 7. 9. , Újezdec - Dolní Němčí  dohoda na 6. 9. v 16 a 17 hodin, Vlčnov - O.N. Ves 4:3 (3:0) Marášek 2, Klabačka, Junaštík - Opravilová, Rampača 2
1. Vlčnov    1    1    0    0    4:3    3
2. D. Němčí    0    0    0    0    0:0    0
3. Hluk    0    0    0    0    0:0    0
4. Nivnice    0    0    0    0    0:0    0
5. Spytihněv    0    0    0    0    0:0    0
6. Uh. Ostroh    0    0    0    0    0:0    0
7. Újezdec    0    0    0    0    0:0    0
8. O. N. Ves    1    0    0    1    3:4    0     

OP přípravky mladší       
Spytihněv - Hluk nehl, Nivnice - Uh.Ostroh nehl., Újezdec - Dolní Němčí nehl., Vlčnov - O.N. Ves 2:12 (2:6) Pavelčík, Kroupa - Onndračka 4, Chodura 4, Komstek 2,
 1. O. N. Ves    1    1    0    0    12:2    3
2. D. Němčí    0    0    0    0    0:0    0
3. Hluk    0    0    0    0    0:0    0
4. Nivnice    0    0    0    0    0:0    0
5. Spytihněv    0    0    0    0    0:0    0
6. Uh. Ostroh    0    0    0    0    0:0    0
7. Újezdec    0    0    0    0    0:0    0
8. Vlčnov    1    0    0    1    2:12    0
   
OS přípravky A       
Jarošov - Březolupy 4:2 (1:0) Trávník 2, Konvalinka 2 - Gajdošík 2, Ořechov - Mistřice nehl., 1.FC Slovácko d - Babice 3:0 (2:0) Bachulíková 2, Čagánková
1. Březolupy    2    1    0    1    10:5    3
2. Jarošov    1    1    0    0    4:2    3
3. Slovácko - d.    2    1    0    1    4:8    3
4. Mistřice    0    0    0    0    0:0    0
5. Ořechov    0    0    0    0    0:0    0
6. Babice    1    0    0    1    0:3    0    
 
OS přípravky B       
Slavkov - Bánov 4:4 (3:2) Velecký 3,Krhovský -Franc 3 - Kolář, Havřice - Orel Uh.Brod odloženo na 28.9. v 14 hodin, Uh.Brod B - Korytná odloženo, Hradčovice - Prakšice 0:8 (0.6) Řezníček 6, Sukup, Valášková,
1. Prakšice    1    1    0    0    8:0    3
2. Bánov    1    0    1    0    4:4    1
3. Slavkov    1    0    1    0    4:4    1
4. Havřice    0    0    0    0    0:0    0
5. Korytná    0    0    0    0    0:0    0
6. Uh. Brod    0    0    0    0    0:0    0
7. Uh. Brod B    0    0    0    0    0:0    0
8. Hradčovice    1    0    0    1    0:8    0

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace