Kněžpole nadělovalo a s přehledem vede

Kněžpole nadělovalo a s přehledem vede
Slovácko Sport 20 / 10 / 2010

Okresní mládežnický fotbal

OP dorost            
Vlčnov - Ostr.Lhota 2:3 (2:3) Fibichr 2 - Fantyra, Lůčný, Kopeček, Osvětimany - Staré Město 4:2 (0:1) Tichý, Trefilík, Palica, Peprník - Hastík 2, Hluk - Polešovice 3:3 Hrňa 2, Grňák - nehl., Kněžpole - Nivnice 9:0 (2:0) Doseděl 3, Truong 2, Širůčka 2, Kamočai 2, Březolupy - Bánov 0:6 (0:3) Kročil 3, Staroba 2, Šupina, Šumice - Jarošov 5:3 Kelíšek 3, Pilka, Kudela - Petrucha V. Staroba,
1. Kněžpole    9    9    0    0    40:1    27
2. Bánov    9    6    1    2    34:13    19
3. Osvětimany    9    5    2    2    28:18    17
4. Jarošov    9    5    1    3    20:22    16
5. Nivnice    9    5    1    3    22:28    16
6. St. Město    9    4    2    3    25:22    14
7. Šumice    9    4    1    4    26:23    13
8. Polešovice    9    2    4    3    25:25    10
9. Os. Lhota    9    3    1    5    7:28    10
10. Březolupy    9    2    0    7    8:20    6
11. Hluk    9    1    2    6    12:22    5
12. Vlčnov    9    0    1    8    9:34    1
     
OS dorost           
Popovice - Mistřice 11:0 (5:0) Mikulčík L. 5, Králík L. 2, Obal, Viktora, Křapa, Hutyra, Buchlovice - Hradčovice 8:0 (6:0) Mikula 3, Belant 3, Tomešek, Hančík
1. Buchlovice    7    6    0    1    47:6    18
2. Popovice    6    4    1    1    31:9    13
3. Hradčovice    7    2    2    3    14:18    8
4. Jankovice    6    2    1    3    16:18    7
5. Mistřice    6    0    0    6    1:58    0
     
OP žáci           
Buchlovice - Újezdec-Těšov 2:1 (1:0) Raštica 2 - Michalec, Medlovice - O.N. Ves 0:3 (0:2) Ťok, Machala, Svoboda, Šumice - Nivnice 1:0 (0:0) Mach, Bánov - Jarošov 8:2 (5:1) Josefík 4, Buček, Mahdal, Münster, Hauerland - Stojaspal, D.Pařenica
1. Bánov    6    5    1    0    23:5    16
2. Jarošov    6    5    0    1    50:13    15
3. Nivnice    6    5    0    1    33:4    15
4. Šumice    6    4    1    1    14:9    13
5. O. N. Ves    6    3    0    3    15:14    9
6. Buchlovice    7    2    0    5    26:24    6
7. Os. Lhota    6    2    0    4    15:15    6
8. Újezdec    6    1    0    5    6:32    3
9. Medlovice    7    0    0    7    5:71    0
Vlčnov odstoupil ze soutěže.
     
OS žáci A           
Topolná - Kostelany n/M 6:1 (4:1) Foltýn 4, Mikoška, Jurčík - Haluza, Kněžpole - Bílovice 1:0 (0:0) Horký, Březolupy - Nedachlebice 0:3 (0:2) Kutra 2, P. Bieschel, Mařatice - Mistřice 0:19 (0:7) Veselý D. 11, Navráti 2, Tomešek, Osolda, Hromeček, Křapa, Sklenář, Vašíček
1. Topolná    7    5    1    1    61:8    16
2. Mistřice    6    5    1    0    40:5    16
3. Kněžpole    6    5    0    1    42:6    15
4. Bílovice    7    5    0    2    26:8    15
5. Kostelany n. M.    6    3    0    3    18:13    9
6. Březolupy    6    2    0    4    13:28    6
7. Nedachlebice    6    2    0    4    10:26    6
8. Polešovice    6    0    0    6    1:33    0
9. Mařatice    6    0    0    6    3:87    0
     
OS žáci B           
Kudlovice - Košíky 2:3 (1:0) Tomaštík, Martínková - Dostál 3, Babice - Sušice 4:3 (3:1) Horníček 2, Tománek, Čevela - Hubál, Tomaštík, Hábl, Traplice - Jalubí 0:15 (0:6) Sýkora 5, Gajdošík 3, Chybík 3, Chrástek, Zich, Krokavec, vlastní, Velehrad - Huštěnovice 1:2 Gavenda - Jurák, Martínek
1. Jalubí    7    7    0    0    62:0    21
2. Huštěnovice    7    6    0    1    60:9    18
3. Babice    7    5    0    2    46:16    15
4. Sušice    7    3    0    4    33:20    9
5. Velehrad    6    3    0    3    18:14    9
6. Traplice    7    2    0    5    12:61    6
7. Košíky    6    1    0    5    3:61    3
8. Kudlovice    7    0    0    7    2:55    0
     
OS žáci C           
Starý Hrozenkov - Korytná 14:1 (5:1) Lebánek 4, Mlčůch 3, Antal 2, T. Gorčík 2, T. Trtek, Gabrhelová, vlastní - Vacula, Popovice - Hradčovice 0:18 (0:8) nehl., Prakšice - Havřice 2:0 (0:0) Slezák 2, Suchá Loz - Podolí 0:4 (0:2) Obdržálek, Šudřich, Cigánek 2
1. St. Hrozenkov    7    5    1    1    50:5    16
2. Prakšice    6    5    1    0    38:3    16
3. Hradčovice    7    5    0    2    33:12    15
4. Havřice    7    3    1    3    30:5    10
5. Podolí    6    3    0    3    15:9    9
6. Suchá Loz    7    2    1    4    16:18    7
7. Korytná    6    1    0    5    8:37    3
8. Popovice    6    0    0    6    1:102    0
     
OP přípravky starší       
Vlčnov - Hluk 5:2 (2:0) Junaštík 2, Kolek 2, Marášek - Martiš 2, O.N. Ves - Újezdec 1:2 (1:1) Zumr - Lekeš, Bachůrek, Dolní Němčí - Nivnice 4:1 (1:1) A. Horňák 3, R. Jurásek - K. Fojtík, Uh. Ostroh - Spytihněv 5:1 nehl., 6. kolo dohrávka Spytihněv - Dolní Němčí 0:5 (0:3) Horňák 3, Jurásek 2
1. Újezdec    7    5    1    1    33:15    16
2. D. Němčí    7    5    1    1    31:14    16
3. Hluk    7    4    1    2    18:17    13
4. Vlčnov    7    3    2    2    27:18    11
5. Nivnice    7    3    1    3    29:14    10
6. Uh. Ostroh    7    3    1    3    20:15    10
7. O. N. Ves    7    1    1    5    17:29    4
8. Spytihněv    7    0    0    7    4:57    0
     
OP přípravky mladší       
Vlčnov - Hluk 15:4 (7:3) Kroupa 11, Pavelčík 2, Braun, Juřenčák - Hanus 2, Penk, Frühauf, O.N. Ves - Újezdec 12:0 (4:0) Chodura 5, Kreisl 5, Pšurný 2, Dolní Němčí - Nivnice 4:6 (2:0) R. Bobčík 3, D. Karlík - J. Karlík 3, J. Petřivalský 2, T. Sláma, Uh.Ostroh - Spytihněv 15:2 nehl., 6. kolo dohrávka Spytihněv - Dolní Němčí 7:11 (2:5) Kraváček 6, Zich - R. Bobčík 5, Karlík 3, Ambroz 3
1. O. N. Ves    7    7    0    0    72:9    21
2. Uh. Ostroh    7    6    0    1    84:26    18
3. Nivnice    7    4    1    2    54:31    13
4. D. Němčí    7    4    0    3    53:37    12
5. Vlčnov    7    3    1    3    58:66    10
6. Spytihněv    7    2    0    5    34:63    6
7. Újezdec    7    1    0    6    17:56    3
8. Hluk    7    0    0    7    14:98    0
     
OS přípravky A       
Březolupy - Jarošov 2:2 (1:1) Hromeček, Baťa - Trávník, Mistřice - Ořechov 5:2 (2:0) Tomešek 2, Belant 2, Kolek - nehl., Babice - 1.FC Slovácko d 1:1 (0:0) Hořínka - Tomečková
1. Jarošov    8    6    1    1    32:11    19
2. Březolupy    8    6    1    1    35:15    19
3. Slovácko - d.    8    3    2    3    20:24    11
4. Mistřice    7    2    2    3    17:17    8
5. Babice    8    2    1    5    7:21    7
6. Ořechov    9    1    1    7    16:39    4
     
OS přípravky B       
Hradčovice - Bánov 5:1 (1:0) Omelka 3, Hlaváč 2 - Franc, Prakšice - Uh.Brod B 3:5 (3:2) Řezníček, Slavíček, Kadlčková - Hrabalík, Obadal, Pumer 3, Korytná - Havřice 1:3 (0:0) Kubiš - Neděla, Hromčík 2, Orel Uh.Brod - Slavkov 1:3 (0:2) Bartoš - D. Velecký 2, Š. Tureček
1. Uh. Brod B    7    4    2    1    28:13    14
2. Havřice    7    4    1    2    19:10    13
3. Prakšice    7    4    0    3    35:16    12
4. Hradčovice    7    4    0    3    26:29    12
5. Slavkov    7    2    2    3    14:21    8
6. Bánov    7    2    2    3    19:27    8
7. Korytná    7    2    2    3    13:21    8
8. Uh. Brod    7    1    1    5    12:29    4
 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace