Kněžpole otočilo vývoj zápasu v deseti

Slovácko Sport 29 / 09 / 2011

Okresní soutěž 8. kolo

Bánov - Jarošov 5:1 (3:0)
Branky: 3., 22. Horňák L., 42. Polanský L., 47. Mahdalík J., 72. Kočica M. - 63. Kolaja L.
ŽK: 42. Mahdalíček P., 65. Mahdal L., 88. Kočica M. - 15. Dujka J., 33. Omelka M., 73. Kamočai L.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Pavel Šupina (laik), Petr Hanáček (laik).
Bánov: Franc P. - Suchánek P., Polanský L. (57. Kočica M.), Mahdalík J., Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (73. Polanský T.), Vogl K. (70. Bulejko P.). Trenér: Karel Kopeček.
Jarošov: Hančík F. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (60. Kamočai L.), Staroba R., Omelka M. (38. Kolaja L.), Malina L., Kováč P., Grebeníček P. (72. Juřena J.), Dujka J., Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Domácí začali velmi aktivně a už ve třetí minutě po hrubé chybě obrany otevřel skóre Horňák. Ve 22. minutě po rohu a ze skrumáže dal druhou branku opět Horňák. Ve 33. minutě stříleli domácí do tyče. Tři minuty před poločasem po dlouhém nákopu před branku podběhl míč Hančík a Polanský hlavou zvýšil na 3:0. V 47. minutě to byli to opět domácí, kteří docílili branky Janem Mahdalíkem. V 62. minutě zachránil domácí od pohromy Franc, který vychytal sólo hostí. O minutu později ale dal první branku hostů Kolaja. V 72. minutě uzavřel účet utkání domácí Kočica, který překrásným lobem přehodil Hančíka ze dvaceti metrů.
Nejlepší hráči: Petr Franc - Jan Dujka

Boršice u Bl. - Babice 5:1 (4:1)
Branky: 10., 45. Němeček R., 16. Pinkava R., 19. Bilík V., 63. Ondra P. - 27. Chmel R.
ŽK: 25. Stodolák M., 54. Huspenina M., 59. Kusenda P., 73. Pinkava R. - 60. Forro M., 62. Liška J.
Diváci: 60.
Rozhodčí: David Šimoník - Bohuslav Vávra (laik), Jaroslav Říha (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R. (90. Gál L.), Šimek R., Stodolák M., Polášek M., Nožička J. (83. Kusenda R.), Němeček R., Kusenda P., Huspenina M., Gál J., Bilík V. (39. Ondra P.). Trenér: Vladimír Bilík.
Babice: Hájek M. - Rozum D., Maňásek Z. (60. Bičan M.), Maňásek J. (82. Jurča J.), Liška J., Lahola T., Koukal P., Körber S., Chmel R., Horníček E., Fusek I. (46. Forro M.). Trenér: Zdeněk Ondryáš.
Domácí od první minuty nepřipomínali poslední mužstvo tabulky, neboť se s chutí zakousli do soupeře a vytvářeli si jednu šanci za druhou. Brankový účet otevřel v 9. minutě Němeček. V 16. minutě to bylo již 2:0 zásluhou Poláška. O tři minuty později opět skórovali domácí, prosadil se nestárnoucí Bilík. Ve 27. minutě hosté snížili, penaltu s přehledem proměnil Chmel. Do poločasu domácí stihli přidat ještě jeden gól, postaral se o něj ve 45. minutě opět Němeček. I ve druhé půli domácí kontrolovali hru a v 63. minutě zvýšil střídající Ondra na konečných a zasloužených 5:1.
Nejlepší hráči: Milan Huspenina - Erik Horníček

Buchlovice - Strání B 5:0 (2:0)
Branky: 35., 57., 82. Mikula J., 41. Strakoš S., 47. Šustr M.
ŽK: 40. Adámek R. (Strání B).
Diváci: 150.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hlůšek (laik), Radim Zderčík (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Večeřa J., Šustr M., Strakoš S., Procházka J., Mikula J., Marek B. (34. Belant L.), Kovařík P., Kořínek M., Hlůšek P. (86. Tomešek Z.), Dvořák J. (75. Jurča A.). Trenér: Josef Surý.
Strání B: Děcký R. - Zderčík P., Popelka O., Popelka L., Motola J., Janošík J., Houšť V., Haloda J., Bruštík A., Adámek T., Adámek R. (77. Grebík A.). Trenér: Václav Popelka.
Už v úvodní minutě zahrotili hosté, ale přestřelili. Hra byla opticky vyrovnaná, ale kopalo se převážně mezi šestnáctkami. Ve 34. minutě si obnovil zranění Marek, na jeho místo se posunul Strakoš, což se pro vývoj zápasu ukázalo jako podstatné. Ten totiž ve 35. minutě přihrál Mikulovi, který z otočky otevřel skóre zápasu. Ve 41. minutě si Strakoš naběhl na centr Kovaříka a hlavou stanovil na 2:0. Klid do řad domácích přinesla už 47. minuta, kdy po přihrávce Strakoše Šustr vstřelil třetí gól domácích. V 57. minutě Mikula zvýšil na 4:0 a v 82. minutě mu opět Strakoš předložil míč jako na stříbrném podnose 5:0. Pro hosty je výše porážky krutá.
Nejlepší hráči: Stanislav Strakoš - Patrik Zderčík

Kněžpole B - St. Město 2:1 (0:1)
Branky: 85., 89. Kašný R. - 23. Hastík O.
ŽK: 41. Hruboš L. - 15. Vlček P., 65. Daťko J., 70. Kubík L., 77. Trávník R.
ČK: 77. Varga R. (Kněžpole B).
Diváci: 300.
Rozhodčí: Martin Strapina - Václav Lapčík (laik), Jiří Stuchlík (laik).
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Palčík R., Krejčiřík M., Kozelek O. (63. Kašný R.), Kozelek M., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L. (90. Pastyřík R.), Haša M. (90. Mazůrek A.), Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Vlček P. (22. Hastík R.), Trávník R., Šopík R. (67. Josiek M.), Svoboda O., Smělík M., Kubík L. (77. Sháněl R.), Hastík O., Daťko J., Andrýsek M. Trenér: Milan Višenka.
První šanci si vypracovali hosté, když ve 2. minutě po centru Smělík hlavičkoval těsně vedle tyče. Hosté převzali iniciativu a ve 23. minutě se po centru z pravé strany nejlépe ve vápně zorientoval Ondřej Hastík a poslal hosty do vedení. Po této brance domácí trošičku zvýšili aktivitu, ale hosté je nepřipustili k žádnému brejku či nějaké brankové příležitosti. V 77. minutě byl za napadení hráče vyloučen Varga. Kuriozitou bylo, že domácí dokázali v deseti hráčích otočit průběh utkání. Střídající Kašný se sám ocitl při závaru v šestnáctce, obstřelil brankáře - 1:1. O čtyři minuty později po centru z rohu se hlavičkou prosadil Kašný a poslal domácí do vedení a stanovil tak konečné skóre na 2:1.
Nejlepší hráči: Radek Kašný - Ondřej Hastík

Korytná - Tupesy 5:2 (2:1)
Branky: 37., 55., 85. Bartoš A., 27. Medůsek M., 59. Kadlčík K. - 13. Bureš R., 88. Gejdoš J.
ŽK: 89. Kadlčík K. (Korytná).
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Josef Flasar (laik), Jiří Vávra (laik).
Korytná: Málek Mi. (78. Máčalík Š.) - Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Maciček J. (64. Vacula J.), Kadlčík K., Janovský L. (75. Persona P.), Janík D., Janča J., Bartoš A. Trenér: Pavel Tinka.
Tupesy: Polášek J. - Vávra P. (77. Mikula F.), Nožička R., Molek S., Maňásek M., Madzia D. (58. Drška M.), Kubíček T., Hruška J. (60. Gejdoš M.), Gejdoš J., Bureš R., Bergauer M. Trenér: Antonín Šimon.
Hodové utkání zvládli lépe domácí, ovšem začátek zaspali a hosté šli do vedení ve 13. minutě brankou Bureše, který využil zmatku před brankou. Domácí odpověděli ve 27. minutě a z brejku srovnal Medůsek na 1:1. O deset minut později šli domácí do vedení, autorem branky byl Bartoš. To bylo v první půli vše. Hosté se snažili lépe kombinovat, ale Polášek v 55. minutě místo odkopu namazal domácímu Bartošovi- 3:1. O čtyři minuty později přišla opět chyba hostující obrany a následoval trest v podobě další branky, které byl autorem Karek Kadlčík. Hosté prostřídali a snažili se s výsledkem něco udělat, ovšem branku dali v 85. minutě domácí, hattrick dovršil střelecky disponovaný Adam Bartoš. Dvě minuty před koncem hosté korigovali Janem Gejdošem na konečných 5:2. Domácí po zranění Navláčila dohrávali v deseti, jelikož již prostřídali své možnosti.
Nejlepší hráči: Michal Málek - Tomáš Kubíček

Kunovice - Pitín 3:1 (2:1)
Branky: 19. Polášek R., 30. (p) Brim O., 71. Baný J. - 23. (p) Bureš M.
ŽK: 1. David T. - 30. Bureš M., 4. Trllo Z., 48. Kozubík A.
ČK: 54. Bureš M., 84. Škovran P. (Pitín).
Diváci: 210.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Zdeněk Černý (laik), Pavel Berčík (laik).
Kunovice: Noha J. - Šebák O. (60. Lahodný M.), Střelec T. (85. Huráb J.), Remeš M., Polášek R., Lahodný J., David T., Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. (72. Brim M.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z., Martínek V., Lukáš D., Krahula L. (81. Bor B.), Kozubík J. (46. Gabrhel P.), Kozubík A., Kavka P., Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Do utkání vstoupili lépe domácí, když již v 5. minutě Brim nastřelil břevno. Další domácí akce přišla v 19. minutě, když nahrávající Brim našel úplně volného Poláška a ten neměl problém trefit hostující odkrytou bránu. Hosté poprvé zahrozili ve 23. minutě, když se z pokutového kopu přesně trefil Bureš. Ve 30. minutě dostalo i domácí mužstvo možnost kopat penaltu. Faulovaný Brim si postavil míč a poslal Kunovice do vedení na 2:1. V 54. minutě odešel předčasně pod sprchy Bureš a domácí hráči nepustili hosty za polovinu hrací plochy. Domácím se ještě podařila vstřelit jedna branka, když v 71. minutě Baný vymetl růžek hostující branky. V 84. minutě se červenalo podruhé, tentokrát za zmaření brankové příležitosti. Domácí si již utkání pohlídali a zaslouženě zvítězili 3:1.
Nejlepší hráči: Martin Remeš - Petr Škovran

O. N. Ves B - Huštěnovice 0:1 (0:1)
Branky: 41. Hruboš Z.
Diváci: 55.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Tomáš Nosek (laik), Petr Kanyza (laik).
O. N. Ves B: Štefaník R. - Štěrba J., Slezák V., Pokorný L., Pavlas Z., Němec M., Kusák M., Kadaš T., Jurásek D., Franěk P., Drechsel M. (45. Ťok L.). Trenér: Michal Kusák.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R. (90. Silný J.), Vaverka T. (70. Střítecký M., 76. Střítecký O.), Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Úvodních 25 minut první půle patřilo Ostrožské Nové Vsi, ale bez vyložených šancí. Ve 28. minutě Slezák přihrával míč Kusákovi, ten střílel z velkého vápna, ovšem Kulhavý konečky prstů vyrazil na rohový kop. Ve 41. minutě z pravé strany centroval Černý a Hruboš otevřel skóre - 0:1. V 56. minutě Kadaš vystřelíl ze 30 metrů, ale jeho střela skončila nad brankou. V 64. minutě Kusák zahrával rohový kop, Pokorný si na něho naběhl, ale míč skončil nad brankou. V 66. minutě se krásně uvolnil Zlámalík, unikal sám na bránu, ale Štefaník jeho šanci vykryl. V 77. minutě zazněla hostující tyčka, když střílel Pavlas. Zbytek utkání se dohrával v poklidném tempu s mírnou převahou domácích.
Nejlepší hráči: David Jurásek - David Kulhavý