Kněžpole položil vlastenec

Slovácko Sport 20 / 10 / 2010

Prakšice - Ořechov 1:0 (1:0)
Utkání pouze průměrné úrovně skončilo těsným vítězstvím domácích. Domácí v utkání s minimem šancí ve 36. min. využili zaváhání hostujícího gólmana a chybu potrestal Ondra. Ještě v první půli uviděl červenou kartu hostující Sklenka a hosté i v oslabení získali mírnou převahu, ale do vyložené šance se nedostali.
1.FC Slovácko C - Mladcová 1:0 (1:0)
 Domácí potvrdili roli favorita, měli po celý zápas výraznou územní převahu, ale stačilo to pouze na hubené nejtěsnější vítězství. Branku dal už v 11. min. L. Paška, další možnosti ke zvýšení náskoku měl hlavně Sanchéz, střelecky se mu ale vůbec nevedlo. I po přestávce měla hra stejný průběh, hosté se pouze jednou dostali do jakési pološance, domácí i přes trvalý tlak a šance už nedokázali skórovat.
Kněžpole - Nedachlebice 0:2 (0:1)
Ve vyrovnaném utkání měli hosté větší touhu po vítězství a byli důraznější před brankou soupeře. Do vedení se dostali šťastnou brankou, když centrovaný míč si domácí zadáci usměrnili do vlastní svatyně. Po přestávce začali mít domácí navrch, ale jejich snahu zmrazil v 86. min. pojišťovacím gólem Krčmář.
Březolupy - Boršice 1:5 (0:2)
Domácí zaspali začátek zápasu a v 6. min. prohrávali 0:2. Postupem času se z nepříjemného úvodu otřepali a do konce poločasu měli i brankové příležitosti ke snížení náskoku. To se jim podařilo až v 50. min. a další dvě tutovky zazdili. Pak se ke slovu začali dostávat i hosté a svého soupeře dokonale položili na lopatky v rozmezí 77. a 80. min., kdy nasázeli domácím tři góly.
Branky: Kundrt - Činčala 2, Dufek 2, Brzica
Újezdec - Žalkovice 3:1 (2:0)
Domácí byli v utkání ve všech směrech lepší než soupeř, ve druhé půli vedli už 3:0 a měli ještě několik šancí ke vstřelení branky. Hosté korigovali výsledek až v závěru.
Branky: Pilka 2, Novosad - Svačina

V.Otrokovice B - Lůžkovice 3:1, Kvasice - Příluky 6:0