Kněžpole poprvé v souteži padlo

Slovácko Sport 19 / 10 / 2011

O.N.Ves - Nedachlebice 3:1 (1:1)
Ve vyrovnaném prvním poločase se hosté ujali vedení ve 20. min. Kaňovským. Domácím zajistil ve 44. min. z trestného kopu nerozhodný stav poločasu Pokorný. Důležitým momentem pro další vývoj zápasu byla 56. min., ve které dostal červenou kartu hostující Nožička. Domácí začali soupeře přehrávat a v 60. min. šli Strakou do vedení z pokutového kopu. Domácí vstřelená branka uklidnila a o dvě minuty později dal třetí gól nejstarší ze Zálešáků Radek, ti spolu všichni tři hráli po dlouhé době.
Újezdec - Chropyně 4:4 (2:2)
Diváci si přišli na své, neboť viděli dramatické utkání a osm branek. Oba celky hrály útočně, a tak nebylo o zajímavé okamžiky před brankami nouze. Domácí v první půli dvakrát vedli, ale po přestávce museli dotahovat dvoubrankový náskok soupeře. Branky: Šmíd, Pilka, Kobzinek, Gregor - Vaňhara, Kolařík 2, Šimek.
Ořechov - 1.FC Slovácko C 3:2 (3:1)
Hosté měli raketový začátek a v 1. minutě dali vedoucí branku. Domácí se rychle otřepali a v 6. min. už bylo vyrovnáno a do přestávky přidali ještě další dvě branky, k tomu ještě dvakrát trefili tyč. Po přestávce se hosté zvedli, vynutili si územní převahu, ale na menším hřišti se proti zhuštěné obraně prosadili pouze jednou a v 60. min. dali kontaktní gól. Vyrovnat se jim už ale nepodařilo, i když v závěru Bančák postupoval z úhlu sám na gólmana. Branky: Trlida, Smějsa Vítězslav a Vojtěch - Bančák, Kleiber.
J. Otrokovice - Kněžpole 3:2 (2:0)
Domácí byli aktivnější a vedli už tříbrankovým rozdílem. V závěru zbytečnými chybami dovolili soupeři zdramatizovat utkání. Branky: Štěpaník, Němec T., Čonka - Kozelek, Fišer.
Prakšice - Žalkovice 2:5 (2:2)
Domácí dali vedoucí gól, ale zkušení hosté průběžný stav otočili. Prakšičtí ale ještě do přestávky stačili vyrovnat z pokutového kopu. Začátek druhé půle začal pro domácí smolně, ve 47. min. si dali vlastní branku. V dalším průběhu se domácí nespokojili s dosavadním průběhem a vynutili si převahu, ze které vyplynuly čtyři vyložené šance, ale hráčům se smůla lepila na kopačky. Hosté v závěru utkání hrozili rychlými brejky do otevřené obrany a dvěma góly definitivně pojistili vítězství. Branky: Chaloupka, Šimuni - Kučera, Samsonek, Horák, Tabara, vlastní.
Mladcová - Březolupy 4:2 (2:0)
V první půli byli domácí aktivnějším mužstvem a zaslouženě vedli. Po přestávce se hosté snažili o zdramatizování zápasu, ale zbytečnými chybami dovolili domácím zvýšit až na 4:0, Březolupští se brankově prosadili až v závěrečné desetiminutovce.
Branky: Beránek 2, Krahula, Koiš - Kundrt 2.
Kvasice - Příluky 2:3 Koplík, Večerka - Frolec 3