Branky: 39. Kamočai L., 58. Penner M., 61. Příplata F. - 15., 37. Skočovský D.
ŽK: 54. Laga D. - 25. Mahdal L., 90. Skočovský D. Diváci: 100.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Lukáš Vandírek, Michael Bartoň.
Jarošov: Kotman M. - Šafránek Š., Příplata F., Penner M., Omelka Martin, Němec M. (56. Stojaspal M.), Laga D., Kováč P., Kamočai L., Jančík M., Hromada P.
Trenér: Radek Pekárek.
Bánov: Mahdal D. - Velecký R., Skočovský D., Polanský T., Mahdal L., Horňák P., Helebrand M. (86. Matějíček P.), Guryča R., Franc L., Bulejko P. (70. Mahdalíček J.), Bobek P. (80. Szymurda J.).
Trenér: Karel Kopeček.
Na sobotní hodové odpoledne se domácí radovali z první branky už ve 4. minutě, ale míč, který letěl do opuštěné brány, dorážel Kamočai, který ovšem stál v ofsajdové pozici, proto nemohl být gól uznán. Hosté trestali v 15. minutě, kdy se krásnou střelou trefil Skočovský. Domácí drželi míč po většinu času, ale hosté podruhé udeřili jako blesk z čistého nebe ve 37. minutě, kdy se míč dostal ke Skočovskému, pro kterého nebyl problém dalekonosnou střelou z dvaadvaceti metrů skórovat. Domácí se ze šoku oklepali ve 39. minutě, po rohovém kopu snížil Kamočai. Do druhé půle lépe vstoupili domácí a v 58. minutě z přímého volného kopu z osmnácti metrů krásnou střelou do šibenice vyrovnal Penner. O tři minuty později zahrával Jarošov opět roh, který brankář hostů podcenil, a pro domácí nebyl problém míč dostal do brány. Štastným střelcem byl Příplata. V bojovném závěru domácí tři body uhájili.
Nejlepší hráči: Miloslav Penner - Dušan Skočovský

Nezdenice - Hluk B 2:3 (1:1)

Branky: 40. Dvořák M., 73. Kolínek Marek - 5. Sagula D., 51. Martiš T., 92. Sabo J.
ŽK: 40. Vozár P. (Hluk B). Diváci: 90.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Martin Sípek, Petr Vápeník (laik).
Nezdenice: Juriga M. - Uličník J., Šašinka O., Salvet L., Lebánek L. (60. Mlčúch J.), Kolínek Martin, Kolínek Marek, Kociňák T., Gorčík T. (82. Vystrčil J.), Dvořák M. (85. Janík D.), Bartoš Š.
Trenér: Jiří Vystrčil.
Hluk B: Bachan L. - Vozár P. (41. Martiš T.), Sagula D., Sabo J., Polách P., Nguntual Tum Thang, Machala M., Machala J., Loutocký E. (77. Straka J.), Klabačka J., Blaško R.
Trenér: Luděk Loutocký.
Už v 5. minutě byl nezdenický Juriga na Sagulu krátký, 0:1. Naopak v 8. minutě se po chybě domácí obrany řítil Sagula sám na Jurigu, ale ten ho vychytal. Domácí se probudili v 16. minutě, ale Kolínek svou šanci neproměnil. Po této šanci se nenechali hosté zahanbit a hned z protiútoku Machala po rychlé akci se řítil sám na Jurigu, ale nedal. V 18. minutě měl 100% šanci Dvořák, ale neproměnil, a tak se hra přelévala až do 40. minuty, kdy po zmatku v hostující obraně Dvořák vystřelil a vyrovnal na 1:1. Druhý poločas začali lépe opět hosté, když v 51. minutě Martiš strhl vedení na hostující stranu po chybě domácí obrany. V 73. minutě byl Kolínek důraznější než hostující obrana a srovnal na 2:2. Když už se zdálo, že mač skončí spravedlivou remízou, tak v 92. minutě Sabo nastřelil břevno, od kterého se míč odrazil do brankáře a od něho do brány.
Nejlepší hráči: Michal Juriga - Jan Sabo

Topolná - Kněžpole 2:3 (0:3)
Branky: 64. Válek A., 89. Hoferek P. - 13. Hruboš P., 14. Hančík D., 27. Šopík R.
ŽK: 89. Hoferek P. - 17. Hančík D., 49. Remeš V., 75. Šopík R. Diváci: 172.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Miloslav Knot, Denis Fridrich.
Topolná: Mikel J. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Mráz D. (32. Hoferek O.), Mikoška J., Lapčík A. (65. Mikulka M.), Hoferek P., Haša P., Foltýn Jan, Foltýn Jakub (75. Leitner J.).
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Kněžpole: Vyorálek J. - Šopík R., Remeš V., Hruboš P., Hančík D., Fojtík P., Flíbor T. (72. Grebeníček P.), Flíbor D. (80. Zubalík J.), Brázdil O., Blaha K. (85. Kašný P.), Palčík R. Trenér: Radim Palčík.
První poločas derby měl výbornou úroveň. Dalo by se říct, že domácí hráli a hosté stříleli branky. Ve 12. minutě dali hosté gól po nákopu do vápna, ten však nebyl kvůli faulu uznán. Poté začal od hostí uragán. Domácí obraně utekl Hančík, byl faulován v pokutovém území a penaltu proměnil Hruboš. O minutu později dal po samostatné akci na 0:2 Hančík. Ve 27. minutě se po skrumáži trefil hostující kapitán Šopík. Domácí stříleli převážně ze střední vzdálenosti, ale hosté měli v brance výborného Vyorálka. Druhý poločas měl opět vynikající úroveň. Na 1:3 zkorigoval v 64. minutě Válek. Na konečných 2:3 dával v 89. minutě Hoferek.
Nejlepší hráči: Pavel Hoferek - Josef Vyorálek

Polešovice - Vlčnov 2:2 (0:0)
Branky: 50. Černoch M., 65. Hasoň J. - 73. Tománek J., 80. Gregor R. ŽK: 44. Vaculík Jan, 85., 86. Černoch M. - 77. Moštěk A., 90. Stojaspal Mi. ČK: 86. Černoch M. (Polešovice). Diváci: 111.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Filip Šmejkal, Jaroslav Bednařík (laik).
Polešovice: Mlčák P. - Vaculík Jan, Stašek O. (70. Tringela J.), Stašek J., Kubiš M., Kala M., Juřena O. (61. Svoboda O.), Janík Z., Hasoň J., Černoch M., Běhávka J.
Trenér: Jiří Tyl.
Vlčnov: Machala L. - Zemek P. I. (64. Beránek V.), Tománek J., Stojaspal Mi., Minařík M. (56. Moštěk A.), Machala D., Kašpařík Pe., Hrbáček I., Gregor R., Flasar J., Fibichr J.
Trenér: Petr Kašpařík.
V prvním poločase sice gól nepadl, ale diváci se nenudili. Hrál se pohledný, útočný fotbal z obou stran. Překvapivě více ze hry měl hostující Vlčnov a domácí čekali na brejkové šance. Vyložené šance na domácí straně pálil Černoch a na druhé straně Tománek. Branku nedal ani jeden a první půlka skončila 0:0. Druhý poločas byl gólově výraznější. Padly čtyři branky, ale i přesto skončil zápas remízou. Skóre otevřel v 50. minutě hlavou Černoch. V 65. minutě po centru zvýšil Hasoň na 2:0. Hosté však nesložili zbraně. V 73. minutě snížil Tománek z rohového kopu. V 80. minutě se opět po rohovém kopu trefil Gregor a vyrovnal. V závěru utkání neudržel emoce Černoch a poroučel se do sprch.
Nejlepší hráči: Jiří Hasoň - Jakub Tománek

Uh. Ostroh - Březová 3:0 (1:0)
Branky: 7. Gajdorus T., 82. Pavlas Z., 88. Durna M. ŽK: 33. Šálek R., 35. Lopata M., 53. Pavlas Z. - 25. Uher J., 30. Smítal Jo., 37. Čaňo D., 52. Miškář V., 56. Pomajbík D. Diváci: 125.
Rozhodčí: Jiří Vlašic - Zbyněk Vlčnovský, Jakub Hříbek.
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Větříšek A., Šálek R. (46. Boček L.), Pavlas Z. (90. Mrkva T.), Nováček T., Mariánek T., Lopata M., Kovařík M., Kovařík F., Gajdorus T., Durna M. (89. Uřičář J.).
Trenér: Luděk Jurčeka.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J. (73. Majer J.), Smítal Jo., Smítal Ja., Pomajbík D., Miškář V., Kejkrt D., Janků M. (86. Matějíček P.), Čaňo P. ml., Čaňo D.
Trenér: Josef Uher.
V neurovnaném bojovném utkání se domácí trefili do černého už v 7. minutě, hlavou Gajdorus. I nadále se však vůbec pěkný fotbal nehrál, domácí měli přece jenom více míč na svých kopačkách, ale první poločas více než jednu branku nenabídl. Druhý poločas byl věrným obrazem toho prvního, plno osobních soubojů, neukázněnost hráčů na obou stranách, takže se dá říct, že na celém utkání bylo nejlepší počasí. Favorit utkání se nakonec prosadil, když v 82. minutě přehodil vyběhnuvšího gólmana Pavlas, a v samotném závěru pečetil z přímého kopu Durna.
Nejlepší hráči: Jakub Mrkva - Dušan Bruštík

Bílovice - Slavkov 3:2 (1:2)
Branky: 71., 87. Dujka J., 5. Bajaja K. - 13. Jankůj M., 34. (p) Sedlář A.
ŽK: 11. Hlaváček P. - 6. Sedlář A., 37. Zimčík P., 50. Halík M. Diváci: 70.
Rozhodčí: Roman Bednář - Lukáš Vandírek, Petr Valeš (laik).
Bílovice: Vrzal R. - Zlatý I., Zlámal Z. (89. Hrňa M.), Semela E., Sedlář A., Mikšaník D., Hlaváček P., Gajdošík E., Dujka J., Čechmánek O. (46. Hanák M.), Bajaja K. (65. Širůčka M.).
Trenér: Antonín Šimon.
Slavkov: Pochylý P. - Zimčík P., Švardala L., Stojaspal R., Sedlář A., Salát J., Mančík M., Jankůj M., Chovanec M., Halík M. (74. Habarta J.), Halík J.
Trenér: Miroslav Mančík.
Domácímu týmu vyšel úvod zápasu, hned v 5. minutě se k míči v pokutovém území dostal Bajaja a otevřel skóre, 1:0. První poločas měli více ze hry hosté a domácí se spoléhali na nebezpečné protiútoky. Ve 13. minutě po přímém volném kopu se k míči dostl Jankůj a na jeho pokus hlavou již brankář nestačil zareagovat, 1:1. Ve 34. minutě byl v pokutovém území stažen Stojaspal a rozhodčí nařídil pokutový kop, jeho exekutor Sedlář se nemýlil. Hosté šli do kabin zaslouženě s vedením 1:2. Ve druhém poločase se Slavkov soustředil spíše na udržení výsledku a zdržování hry, což se mu nevyplatilo. V 71. zahrával přímý volný kop Dujka a po chybě gólmana srovnal na 2:2. Zdálo se, že utkání dospěje k zasloužené dělbě bodů, ale tři minuty před koncem dostal míč na levém křídle Dujka a se štěstím rozvlnil síť.
Nejlepší hráči: David Mikšaník - Libor Švardala